Studio projektowe

Studio projektowe

Widok z pokoju

Sypialnia z lustrem na ścianie

Rodzynek w centrum Moskwy

Studio projektowe w centrum Moskwy, znajduje się na 25 piętrze wysokiego budynku. Klient ma za zadanie przekształcić go w sypialni, a także w przyszłości musi zrezygnować z zatrudnieniem.

Po przejściu przez wiele decyzji projektowych, zatrzymał się na tworzeniu i rozwoju partycji miejsca w kuchni poprzez wykorzystanie obszaru balkon.

Przegroda oddzielająca pokój na dwie części została wykonana z płyt kartonowo-gipsowych. Dokonywanie zarówno pokoje została przeprowadzona w dość prosty, biały i niebieski stylu. Aby zaoszczędzić przestrzeń pomiędzy dwoma pokojami zostało zainstalowanych rozsuwanymi drzwiami, które poradziły sobie z jego funkcji — utrzymania drogi życiowej nietknięte.

Sufit w stylu klasycznym, do istnienia opraw wpuszczanych, która uzupełnia żyrandol w kształcie kwiatu parasol.

Specjalny «atrakcja» Kuchnia z nierdzewnej. Dokładniej znajduje się na balkonie w barze, który jest organicznie pasuje do wnętrza dawnej jednopokojowym mieszkaniu. Tak więc postanowiłem brakuje miejsca w kuchni.

Ponadto, z okna kuchni wychodzi, że obejmuje połowę ogromnej metropolii o nazwie Moskwa.

Cała konstrukcja kuchnia jest w prostym stylu z niebieskim i czarnym. Taki rygor i podkreślają linie stworzyć eleganckie wnętrze, gdy studio. Obecność urządzeń do zabudowy, odpowiednia konfiguracja stacji roboczej daje kuchni jeszcze większą funkcjonalność.

Wynik studio restrukturyzacji stał dość funkcjonalny, elegancki i atrakcyjny w swej konstrukcji dwupokojowe mieszkanie z widokami Moskwy. W tym apartamencie pomieścić w jednej osobie i całej rodziny.

Share →