Styl Encyklopedia: Romantyczny styl

Styl Encyklopedia: Romantyczny styl

Delikatny, kobiecy, delikatny styl, który z pewnością muszą być obecne w szafie każdej dziewczyny, przynajmniej jako części. Wyjmij z szafy latające sukni, rozszerza się ku dolnej spódnice, bluzki i delikatnych odcieniach będą razem tworzą zestaw!

Romantyczny styl powinien być podstawą dla tych kobiet, które są w poszukiwaniu drugiej połowy, chcą być kobiece i bardziej miękkie przyciągać spojrzenia mężczyzn, nie patrząc zbyt prowokacyjne lub sexy.

Konieczne jest wprowadzenie dwóch pojęć, które będą akcje stylu: naiwny romantyzm i romantyzm skomplikowane. Tak naiwny romantyzm – styl, który ma ograniczenie wiekowe i zalecane dla młodszych dziewcząt. Całe jego punkt – to kobiecość, niewinność, lekkość, elegancję, młodzieży. Kompleks Romantyzm to kolejny, bardziej dojrzałą i wyrafinowaną kobiecość – Tajemnica, złożoność, zmysłowość.

Plus, ten styl jest to, że nadaje się dla każdego. Teraz wiesz, że różnica, i jesteśmy pewni, łatwo zrozumieć, jaki styl jest właśnie dla Ciebie.

Początki stylu romantycznym są z powrotem w 18 wieku, styl rokoko. Wnętrza i Ladys przeprowadzono w czyste, łagodne dźwięki, karmel i jagód uczestniczyli odcienie, mnóstwo szczegółów, takich jak łuki ozdobne, falbany, falbanki, falbany były w obfitości w każdym stroju, to wszystko jest bardzo popularne w okresie panowania Maria Antonina. Jest to czas, i był punktem wyjścia do stylu naiwnego romantyzmu.

Później, na początku 19 wieku, krzywego sylwetki i wiele falbany zmienił się ubierać w stylu empire, bardzo kobieca, ale bardziej wyrafinowane. Tak, nowy styl romantyczny – skomplikowany romans. Nowy styl Narodziny znaleźć z lekką ręką słynnego projektanta mody Christian Dior. które w latach pięćdziesiątych oferowane nieoczekiwany moda po raz stylu ultra-kobiece "New Look". które prawie zwrócone gorsety i sylwetka kwiat.

Romantyczny styl charakteryzuje się sylwetki, które podkreślają kobiecą figurę. Idealnie – to sukienki i spódnice. Sukienki na ogół może stanowić podstawę szafy w stylu romantycznym, doda tylko odpowiednich akcesoriów, a wszystko obrazu jest gotowy.

Również nosić spódnice, bluzki płuca, miękkie swetry, ubrania z tkaniny latania i płynące, sznurowadła.

Dla naiwnych stylów garnitur romantyzm sukienki i spódnice mini długości, w ogóle, wszystkie małe, przycięte, krótki rękaw, jakby pożyczone od młodszej siostry, ale najważniejsze jest to, aby nie przesadzić.

Dla kompleksowej charakterystyki romantyzmu cięte na ukos, draperia, asymetrycznej spódnicy słońce lub diorovsky Nowe cebuli. Niezwykle kobieca i elegancka – to jak co powinno wyglądać w stylu skomplikowany romans.

Przede wszystkim romantyzmu – lekkie kolory, ciemne kolory są obecne na wszystkich w małych ilościach. Jeśli chodzi o wydruki – a miękkie i gładkie zdjęcia z zaokrągloną sylwetkę i bez geometrii.

Jak dla naiwnego romantyzmu, jest również czyste, jasne kolory, takie jak odcienie różowy, fioletowy, żółty, pomarańczowy, niebieski. Wydruki są odpowiednie w postaci małych kwiatów i bukietów.

Kompleks romantyzm, jak zawsze, mówi jeden tylko swoją nazwę – kolory musi być skomplikowane. Nietypowe odcienie będą bardzo pomocne. Błękitny, zakurzone różowo, Ars, kolor dzikich orchidei, mieszanki, kawa z mlekiem – jest to doskonały sygnał dla tego stylu.

Wydruki powinny wybrać złożone: akwarela duże kwiaty, rozmyte obrazy abstrakcyjne, orientalne ozdoby.

Akcesoria:

Kobiecość – to Kluczową cechą romantyzmu w ubrania. Więc być biżuteria! Naszyjniki, pierścionki, kolczyki, bransoletki – wszystko pasuje. Klasyczne pewnością jest sznur pereł. Wybierz ozdoby z koralików przezroczystych i kryształów, długie rzędy cienkich łańcuchów, wydłużonych kolczyki lub akcesoriów w postaci kwiatów. Przy okazji, dla naiwnego romantyzmu są odpowiednie dekoracje z kwiatów, motyli i innych elementów, małe dzieci, takie jak komórki.

Ale w złożonym romantyzmu nie jest miejsce dla masywnych ozdoby, takie jak kolczyki lub naszyjnik z dużych kamieni.

Do makijażu w stylu romantycznym jest morze możliwości – to miłe nude z delikatnej kobiecej rumieńcem, jutro – klasyczny makijaż z naciskiem na oczy, podkreślone nieco pripylenny cień, innym razem – cicho metamorfozę z luksusowym cieniu jagodowych usta i czasu – strzałki i czerwona szminka. Na wieczór makijaż smokey jest delikatne oczy, ale nie w wersji kruczoczarnych dramatu, w kolorze szarym lub brązowym.

Zaniedbania i nadmierne popisowość obecnie miejsce na romantyczny styl. Nawet smokey lub jasne szminki powinien wyglądać wykwintne.

Wystarczy powiedzieć, "forum" niechlujstwa fryzury a la "po prostu wstał z łóżka" i odwrotnie, zbyt skomplikowane, wymyślne fryzury. Powinny być delikatne naturalne loki lub fale miękkie, piękne plecionek lub mijania. Wygląda dobrze złożony warkocz splot i niskiej stronie kucyk.

Ktoś się:

Marion Kottiyar

Scarlett Johansson

Jessica Alba

Natalie Portman

Blake Lively

Top 10 rzeczy, romantyczny styl:

  1. 1. Ubierz Przypadek 2. miękkie tkaniny z kwiatowym sukienka spódnica wydruku 3, rozszerzony w dół i mocno w pasie 4. Sukienka wykonana z lekkiego materiału miękkich sweter 5. 6. 7. Lush warstwowa spódnica Broszka kwiat lub kwiatami we włosach 8 . Czółenka z kokardą 9. Biżuteria Pastel 10. Sukienka z zasłonami lub zapach

Lubię blogów

Share →