Style Odzież w damskiej szatni. Dodaj czułości! Romantyczny ...

Style Odzież w damskiej szatni. Dodaj czułości! Romantyczny styl

Patrząc przez moją szafę, zauważyłem, że to jest prawie nie stwarza romantyczny styl. Masz wszystko, ale romans jest prawie. Ale czasem warto spojrzeć bardziej delikatne, miękkie i puszyste, niż jestem w rzeczywistości.

W celu skutecznego dostosowania pewien styl odzieży dla konkretnego dobrze zdefiniowanych kobiet należy podać pewne niuanse.

Pierwszy z nich – żeńskie. Jeśli mówimy o romansie, umysły wielu z nas od razu wyskakuje zdjęcie niebieskooka blondynka z szopą kręconych włosów lekko.

Oczywiście, gdy patrzę w lustro, zdaję sobie sprawę, że mi się to łatwiejsze i bardziej logiczne, aby spróbować na zdjęcie "Carmen ",

W każdym razie, jakoś po 30 wszystkie te kokardy, kwiaty i buty z pereponochka w pastelowych odcieniach dotyka i NOT wygląda dziwnie, zgadzam się.

Dobrym rozwiązaniem tej sytuacji byłoby stylizowane romantyczny styl!

Istnieje wiele rozwiązań: kobiece romans, romantyczny styl, przypadkowy mix Dramatik i romans, etno-romantyzm.

Kolejność działań jest prosta: wziąć kilka rzeczy w tym samym stylu (romans) i kilka w innym stylu (Na przykład, typowy dla swojej garderoby ) I stworzyć na ich podstawie TOTAL LOOK.

Na przykład, mam wiele rzeczy w stylu kobiety i styl na co dzień. Dodaj odrobinę romantyzmu do nich jest bardzo prosty – mały różowy, krótki, niezbyt ściśle przylegające. Ubierz moszczu "wsparcie " drugi "oferta " rzecz w tym przypadku, kremowy róż delikatny tippet. Bieżnik nie pozwoli zapomnieć o charakterze i wieku w najlepszym znaczeniu tych słów:-)

Jeans – ulubione i wygodne ubrania w każdym wieku. Zamiast nudnego jedwabnej bluzki z dzianiny Koszule kolorowy proszek z wyboru romantyczny bow-pas. Wdzięku ozdoba z motywem kwiatowym uzupełnienie zespołu.

Pamiętaj, że nie biżuteria jest bardzo trudno stworzyć stylowy obraz. Jeśli wybieramy kwiaty, serca, mamy romans w jego najczystszej formie. Jeszcze bardziej interesujące, moim zdaniem, wygląda etno-romans z ornamentami w stylu etnicznym.

Dzianina i miękkie pikowane skórzane – przedstawiciele styl na co dzień. Ale jeśli będziemy malować je w delikatnym kremowym różowy palety, tak szybko, jak jest to romantyczny nastrój. Oczywiście, jak "katalizator " Romantyczny styl stoi spódnice długości – Max!

Proszek Kolor i mięty popielate, szczupły pas, Basków i elegancka biżuteria – mamy stilizovannny rocznika romantyczny styl.

Tak popularne dziś dorywczo bohemy bardzo łatwe "gotowanie ", Weź sprawy w romantycznym stylu, na przykład, długą spódnicę. Dodaj do niej coś w stylu sportowym, na przykład, sweter lub bluzkę.

Więcej biżuterii! Pin cieńszy! Nie zapomnij zrobić włosy w romantycznym lub stylu retro!

Wszystko byłoby zbyt miękki i dziewczęcy, jeśli nie wielkie sandały, które są doskonałe połączenie dramatu i romansu!

"Grown Up " romantyczna miłość «Dla rodziców» biżuteria i akcesoria! Szafiry, diamenty, torba zaufaniem markę w połączeniu z wysokiej jakości cięcia i tkaniny.

Przykład mieszanki stylów «+ Przypadkowy romans », Absolutnie uniwersalne połączenie komfortu, delikatności i kobiecości.

Chcesz być noszone na rękach, opieki i wiał pyłek? Dodaj do swojej szafy trochę romans prawidłowe!

Z miłością i nieukrywaną czułością

Stylista Obraz Tatyana Timofeeva

Share →