Sukienka na druhny

Sukienka na druhny

Aby zostać zaproszony na ślub jako druhna – jest zarówno zaszczyt i odpowiedzialność! Po tym wszystkim, będzie w dużej mierze zależy od tego, jak będzie ślub. Tak więc – być przygotowane z wyprzedzeniem!

Wybór sukienki dla druhen – To nie jest tak proste jak się wydaje. Nie wystarczy po prostu kupić dobry strój strony, ważne jest, aby umiejętnie połączyć ją z tysiąca małych rzeczy!

Będziesz miał dużo chodzić, biegać, taniec, słowo, być na nogach w dzień. Oznacza to, że buty na wysokich obcasach nie pasuje ci. Upewnij się, że sukienka jest piękny wygląd z buty na niskich obcasach pięty lub klinowych – to jest ważne!

Z tego samego powodu nie powinno się wybrać bardzo długie i wąskie lub krótkie sukienki – są warte gdzieś na stole w formie bufetu, ale nie brał udziału w konkursach weselnych.

Nie powinno być w tej samej sukience w białej sukni – będzie to panna młoda. Nie jest to, że możesz się mylić, i że będziesz blada kopia – jest mało prawdopodobne, chcesz. Kolor czarny nie jest również pożądane druhna sukienki. inaczej przyjaciele Myślę, że masz coś lub kogoś opłakiwać ten dzień.

Ale także, aby ubierać się przyćmić panny młodej, też nie jest konieczne. Przecież to jest twoim przyjacielem, a to jest jej wakacje – czy nie ma to być piękne?

Ponieważ w tym przypadku, aby wybrać? Sukienki w jasnych, nasyconych kolorach i oryginalnych wzorach! Należy jednak pamiętać, że sukienka błyszczące tkaniny nie zawsze są dobrze przyjmowane w fotografiach – flash, słoneczny blask, słabe światło elektryczne może przekształcić swoją sukienkę na zdjęciu w niejasnych koloru dodatkowego.

Dlatego zdecydowaliśmy się na tkaniny matowe, i myśleć o dodatkowych akcesoriów – kolczyki, naszyjniki, szaliki, paski, itp Styl sukni może być wszystko, od strojów, osłona sukienka z pełnym spódnicy, Barbie, od starożytnego stylu „Empire” do romantycznej sukni koronki i falbany w. Aby pomóc Ci wygodnie!

Czasem panna młoda chce wszystko jej przyjaciół – jeśli więcej niż jeden – był na weselu w identycznych sukienkach. Wtedy powinno być omówione wcześniej. Po druhny mogą być bardzo różne, w wysokości, budować, tsvetotipu, a ich gusta mogą być różne.

Dlatego, że razem i zdecydować, co powinno być ubrać na druhny w tym przypadku!

Ale co najważniejsze – nie ma sukni cię nie zdobią, jeśli jesteś w złym nastroju. Spróbuj dostroić się do wypoczynku, że wszystko idzie idealnie, znajdziesz nowych przyjaciół i kto wie – może w przyszłym ślub będzie twoje!

Share →