Sukienka w stylu biznesowym

Sukienka w stylu biznesowym

19 grudnia 2011 Kategoria: Dress Style

Czy nam się to podoba, czy nie, ale spotykają się na ubrania. A w życiu biznesowym tej zasady, jak wszędzie w rzeczywistości. Trudno wyliczyć, ile kandydaci odmówiono pracę, jak wiele nieudanych negocjacji odbyła i jak wiele osób nie poruszają karierę tylko dlatego, że ludzie po prostu nie wiedzą, jak się zaprezentować.

Dziś modne sukienki witryny jest się opowiedzieć o zawiłościach wyboru Sukienka w stylu biznesowym. powiedzieć, jak stworzyć idealny wizerunek firmy i dywersyfikacji ich żywotność, bez odchodzenia od zakresu tego zdjęcia.

Więc sukienka w stylu biznesowym powinny mieć przy sobie informacje o tym na kogoś na sobie sukienkę. Co chcesz powiedzieć światu o sobie? Zakładamy, że ubrania powinny umieścić cię jako właściwy, właściwy, z zimną krwią, zorganizowanej przez specjalistę. Tak więc, krosna następujące kryteria, aby go wybrać:

Praktyczność b. Powinieneś być w nim komfortowo

Umiar i dokładność. Brak niewygodnych kolory, figury „drapieżne”. Oczywiście, dane takie jak rozpoznać miejsce najbardziej rzucającą się w oczy lub rozwiedziona przycisk, w stanie całkowicie zniszczyć harmonię obrazu, podczas gdy reputacja

— Jakość. Być może, w strojach biznesowych, jak w innych zauważalnych próbach, aby zapisać. W taniej odzieży tkaniny szybko zaczyna świecić tku trzyma, uderzając niechlujstwa rzutki, rysunek ona siedzi zgarbiony.

Więc staram się umieścić w swoim maksimum garderoby, które można sobie pozwolić – to inwestycja w przyszłość.

Funkcja estetyczna. Podobnie jak inne ubrania, sukienka w stylu biznesowym powinny podkreślać swoją godność i ukryć wady. Firm – nie znaczy brzydki.

Tradycyjne szczegóły garderoby biznesowej – to odpowiada – spodnie lub spódnica plus marynarka i bluzka. Ale to nie znaczy, że w biurze codziennym życiu nie ma miejsca, kobieca i elegancka sukienka. Tradycyjny strój biurowy styl – sukienka z krótkim rękawem-case: delikatnie przytula sylwetkę, podkreślając, gładkie linie ciała.

Sukienka była zawsze przypadku i, najprawdopodobniej, będzie jeszcze model dobrego smaku, wyczucia stylu i elegancji.

Dziś jednak, moda staje się bardziej demokratyczna. Istnieją także inne style biurze sukienki. Na przykład: sukienka z wysokim stanem, odbiega od piersi bezpośrednio.

Albo sukienka z zapachem.

W biurze, zaleca się nosić strój z płaszczem.

Warunki stylu biurowym: 

Jednak niezależnie od tego, czy masz na sobie sukienkę lub garnitur, należy ściśle przestrzegać pewnych zasad:

— kolor – Stałe lub prążki. Klasyczne kolory – czarny, biały, niebieski, brązowy, szary i odcienie.

— tkanina – Wysokiej jakości, oryginalne. Ale jest to dość trudne do zrobienia, bez syntetycznych: chroni tkaniny przed szybkim zużyciem i utrzymuje kształt odzieży. Dlatego część garnitur lub strój powinien obejmować, ale nie więcej niż 15%.

— Długość sukni – Kolano lub ręcznie wyżej

— dekoltu – Płytkie ramiona są zamknięte. Twoje ubrania powinny najpierw doprowadzić do cech przedsiębiorstw, a nie brać opinii kolegów z dala od swoich obowiązków

— strój powinien siedzieć na rysunku, mają podszewka i barkowe poduszki.

Sukienka i kostiumów – nie ostatni, chociaż głównym, wystąpienie w tworzeniu stylu biznesowym. Dodatkowo do ciebie należy wziąć pod uwagę niuanse:

— Kurtki, jazda z garnitur lub sukienkę – płaszcz, płaszcz lub futra. Nie tanie chińskie puhovichki. 

— Buty – najlepiej skóra lub jakości skóra ekologiczna. Szpilki w biurze wygląda zbyt wyzywająco. Tradycyjnie, buty biurowe mają wysokość obcasa 3-5 cm. Ważne: business style pozwala gołe piątą, ale trzymać palce z otwartego otworu nosowego niedopuszczalnego

— Makijaż i manicure – niewidoczne, zbliżonych do naturalnych.

— Normy przepisać biznesu stylu kobiety zawsze nosić rajstopy. Nawet jeśli ulica nieludzkie, nie do zniesienia, bardzo gorąco!

— Włosy powinny być czesane lub starannie ułożone. Bujne loki i flirty loki słabo pasuje do kanonów stylu biznesowym

— W świecie biznesu nie mile widziane biżuterii. Biżuteria powinna być wykonana z metali szlachetnych lub kamieni naturalnych i prezentowane w ograniczonej liczbie

Te, a nawet 1000 i 1 ograniczenia jasno: cała koncepcja stylu biznesu ma na celu mniej myśleć o ciele, a więcej o tym przypadku. Ale my – kobiety, i, w konsekwencji, wszędzie znaleźć lukę na dyskretny kokieterii. I to jest nasz niezastąpiony sojusznik – akcesoria. Na przykład, słodkie broszka oryginalne zegarki, elegancka torebka.

Ponadto, czasami można umiejętnie połączyć kilka elementów odzieży, będzie tchnąć nowe życie w swój wizerunek. Na przykład, aby zastąpić surowe kurtki kamizelkę. Albo niech delikatne falbany bluzka zabawny wygląd rękawy kurtki.

Wiele zazwyczaj wierzą Sukienka w stylu biznesowym nudne i nie pozostawia miejsca dla wyobraźni. Ale wiemy, że dobry smak i kreatywne podejście może zdziałać cuda z naszym wyglądem, bez wychodzenia z zakresu biznesu — kanony.

Okazje być proste! — Strona internetowa modne stroje

Share →