Sukienka z drapowaniem (przekrzywiony cut)

Sukienka z drapowaniem (przekrzywiony cut)

Sukienka wzór skręconych brzegi zrobić szybko i łatwo w oparciu o podstawowy wzór sukni. Ubierać "wieś" Ci idealnie potrzebny, indywidualną podstawową formę sukni. Jest również nazywany Wzór -osnovu sukienki. Jak je zdobyć? Bardzo prosty – za pomocą naszego serwisu. Przejdź do generacji strona sukni wzór bazy, tworzyć własne indywidualne pomiary, naciśnij "spowodować"a nasz program będzie wszystkie niezbędne obliczenia i stworzyć swój indywidualny wzór-Fee.

Następny – przeczytaj artykuł poniżej.

Odzież, tzw skręconą rondo przez wiele lat nie wychodzi z mody. Bo to jest skuteczne, ukrywa niedoskonałości figury i, co najważniejsze, wygodne. Wiele osób uważa, że ​​skośny krój może opanować tylko przez profesjonalistów.

Wcale nie. Ta olśniewająca suknia jest łatwo zaprojektować i uszyć początkujących.

Założyciel różnych rodzajów osuwisk oraz zniekształceń japońskiego projektanta odzieży Wzór  Magia.

W swojej książce, że łatwo wzorowane bezpośrednio na manekinie. W praktyce, jak my to rozumiemy, sytuacja jest bardziej skomplikowana. Dlatego proponuję cięcia wariant tego stroju, który wielokrotnie szyjemy sobie.

Ponadto, jak sądzę, jest prosta i dostępna.

1 I tak, za podstawę bierzemy podstawowe wzór sukienki na naszej stronie. Ostrożnie wprowadzić swoje wymiary. Wydrukować i skleić arkusze.

Wyciąć wzór.

2, aby zakończyć budowę wzór fundamentu, jak pokazano na rysunku. Okazuje sylwetka „bat”.

3 linia przerywana – cięcie lewym rękawie. Odciąć. Uzyskanie szyję. Jej długość i głębokość dostosować się: zostawić tak jak pokazano – uzyskać szyi – „kołnierz”.

Usunie nadmiar nożyczkami – szyi „transfer”.

4 I wyszliśmy szyć rękaw oddzielnie poniżej. Na rysunku, miejsce pritachivaniya trójkątów wskazuje rękawie. Długość prawo do zmiany podczas montażu.

I tak okazuje się piękny serwet.

Share →