Sukienki Wiosna 2014 zdjęcie

Sukienki Wiosna 2014 zdjęcie

Suknie nowy sezon posiada uniwersalny styl i niezwykły design. Pomimo faktu, że większość projektantów pochodzi od niezwykłych rodzajów sukienki, wybiegi mody po prostu wypełnione kreatywnych rozwiązań. Dziś chcielibyśmy omówić stylowe sukienki wiosenne i żywe galerie zdjęć, aby pokazać nowy sezon!

Koronkowe sukienki

Sukienki z koronki i materiału perforowanego dawna popularne. A w tym roku, projektanci mówią, duży popyt na nie. Zauważyliśmy, koronkowe sukienki w wielu kolekcjach, a wszystkie z nich mogą być zdefiniowane w tej samej kategorii. Większość projektantów oferują suknie z długimi tuż poniżej kolana, obcisłe w talii i długimi rękawami.

Najwyraźniej więc projektanci zrekompensować półprzezroczystą koronkę, obejmujące wszystkie obszary kobiecego ciała. Ponadto, znaczenie gry i kolorowych modnej sukienki. Styliści podkreślają, że w 2014 roku, u szczytu popularności wyciszony pastelowych kolorów i jasnych kolorach, takich jak światła magenta, różowy, cytryna, beżowy, niebieski, turkus, i inne.

Wiosna 2014 Suknie jest również model z haftem. Przez wiele lat w sukniach wierszy z haftem są popularne wśród mody. W tym roku projektanci oferują zwrócić uwagę na sukienkę maxi z kwiatowym nadrukiem.

Takie modele staną się aktualne rozwiązanie dla każdego dnia.

W sportowym stylu

Ubierz się w stylu sportowym rzadko trend nowego sezonu. Jednak w tym roku pojawiły się w kilku kolekcjach znanych projektantów. Victoria Beckham, na przykład, zwrócił uwagę na lakoniczne krótkich sukienek w stylu klepsydry.

Klasyczne modele sukienek są również obecne w modzie i wybiegów wielu z nich. Jednak styliści polecam wybrać najzdolniejszych z nich z kolan i małe nacięcie.

Share →