Suknie ślubne 2014

Suknie ślubne 2014

Męska ślubna moda 2014 łączy w sobie wiele stylów:. Klasyczny, retro, nowoczesne, i inne W zbiorach współczesnych projektantów można znaleźć mężczyzn garnitury ślubne, które zadowolą nowoczesnej pary. Oferujemy do zapoznania się z głównymi trendami 2014:

1. Podstawowa zasada męskiej mody ślubnej 2014 – panna młoda nie powinna nosić coś, co mu się nie podoba. To przede wszystkim powinna być sama.

2. W modzie trzyczęściowe garnitury, kamizelki, a przestaje być uzupełnieniem, i stał się jednym z najważniejszych elementów w obrazie pana młodego.

3. Najbardziej popularne kolory garnitur ślubny 2014:

Czarny jest nadal w modzie. W 2014 roku, model będzie także w pobliżu popularnego czarnym kolorze: ciemny niebieski, ciemny brąz, ciemna zieleń, bordo i ciemnoszary.

Suknie ślubne białe w 2014 roku będzie nie mniej popularne niż czarny.

Szary, pomimo faktu, że nie uważa się wakacje, w męskiej modzie ślubnej zajmuje ważną rolę ze względu na swoją praktyczność (wielu zalotników kupić garnitury szarości, a następnie udać się do nich do pracy). W 2014 roku, popularne odcienie szarości.

Połączenie kolorów – jeden z głównych trendów w modzie męskiej ślubu. Najpopularniejsze kombinacje: białe i czarne, białe i niebieskie, białe i różowe.

4. tkanina na garnitur ślubny pana młodego powinien być od 2014 wysokiej jakości. Jedwabiu mody, wełna, bawełna, oraz połączenia materiałów jak wełna i jedwab i wełna, bawełna.

5. letnie suknie ślubne 2014 powinny być wykonane z lekkich materiałów. W ogniu pana młodego może uchylić spodnie i kurtkę i zastąpienia ich ścisłych szorty i kamizelkę.

6. Muszka nie jest już w modzie. Projektanci oferują zalotników garnitury i krawaty w kolorze kamizelki. Również tie mogą się znacznie różnić od koloru kombinezonu, tworząc jasne i nietypowy sposób.

Wybór sukni ślubnej, pan młody z pewnością powinny zwrócić uwagę na trendy w modzie 2014, ale powinien również uwzględniać życzenia młodej. Pamiętaj, że ten dzień będzie można ze sobą cały czas, a inny styl ubrania i słabo przemyślany schemat kolorów może zepsuć ślub doskonały obraz.

Zdjęcia pokazują stroje z: Marc Jacobs, Dolce i Gabbana, Jil Sander, Giorgio Armani, Dior.

Share →