Super skuteczne ćwiczenia do utraty wagi i po bokach brzucha: kompleks apartamentowy ...

Super skuteczne ćwiczenia do utraty wagi i po bokach brzucha: kompleks apartamentów dla domu i siłowni

Dążenie do idealnej wagi i formy uwodzicielskie, większość kobiet polegać wyłącznie na diety i zabiegów kosmetycznych. Ale ważne jest, aby regularnie ćwiczyć do utraty wagi i po bokach brzucha, a te obszary są najbardziej problematyczne i zasługują na szczególną uwagę.

Dlatego tłuszcz jest przechowywany w brzuchu i boki?

Fizjologii kobiecego ciała jest taka, że ​​zawsze jest gotowy do poczęcia, ciąży i karmienia piersią dziecko. Dlatego, płeć piękna ma do czynienia z miesięcznych depozytów tłuszczu podskórnego w tych obszarach.

Ciało kobiety, zgodnie z prawami natury, chroni narządy wewnętrzne, zwłaszcza nerki i moczowodu, hipotermii i możliwość zakażenia poprzez swego rodzaju „izolacji” w postaci tłuszczu. Ponadto, organizm stara się zabezpieczyć przyszłość dziecka, by zapewnić mu odpowiedniego żywienia, a tym samym rozwoju w ciągu pierwszych 3 miesięcy. Dlatego też trudne jest pozbycie się nawet małej brzucha w dnie prasy. Oprócz wyżej, istnieją inne przyczyny tych problemów:

 • zła dieta;
 • słaba aktywność fizyczna;
 • niewydolność hormonalna;
 • akumulacja wysokich stężeń substancji toksycznych w układzie pokarmowym;
 • zaburzenia metaboliczne.

Jakie zasady wyszczuplające brzuch i boki?

Wiele dziewcząt polegać na tym, że prasa codzienna intensywna wtrysku dać im cienkiej talii z kostki stoisk. Opinia ta jest błędna, ponieważ zmniejszenie objętości uzyskuje się wyłącznie za pomocą diety, ćwiczeń przyczyni się tylko zaostrzenie skóry i rysunek ulgę mięśni. W przypadku, gdy pożądana masa już odzwierciedla wagę, można przejść bezpośrednio do poprawy formy.

Skuteczne ćwiczenia do utraty wagi i stronach brzucha w domu

Nie koniecznie iść na siłownię, aby utrzymać mięśnie stonowanych i osiągnąć „osa” talii. Strona główna zaleca następujące ćwiczenia:

 1. Zwane ćwiczenia „Deski” bardzo dobrze pomaga spalać zapasy tłuszczu, wzmacnia mięśnie brzucha, talii, pleców i pośladków, a gdy powikłania – nawet nogi. Do jego realizacji potrzeba pozę do pompek: ciało równolegle do podłogi, spoczywa na obu rękach. Pozostać w położeniu opisanym przez maksymalny możliwy czas (od 30 sekund do 3 minut). Efekt zwiększenia ruchu może być zmniejszona poprzez uniesienie jednej nogi w pozycji pionowej i ruch ciała w bok („pręta bok”).
 2. Znane z dzieciństwa „Rower” pozwala szybko wypompować prasy. Leżąc na plecach, należy zabrać ze sobą nogi razem, unieś je nad podłogą i zgięte pod kątem prostym. Następnie należy wykonywać ruchy jak jazda na rowerze. Głównym warunkiem jest odpowiednie ćwiczenia oddechowe (na oddech – relaks, wydech – napięcie mięśni), jak również powolne tempo.
 3. Świetny sposób, aby usunąć złogi tłuszczu w talii – imitacja wioślarstwie. Siedząc na podłodze lub siłowni mat musi jednocześnie podnieść nogi zgięte w kolanach i wyciągnął do nich proste ramiona, jakby ukrywał się za wiosła, a następnie powrót do pozycji wyjściowej. Powtórz 10-15 razy.
 4. Najlepsze ćwiczenia opcja dla schudnięcia boki i brzuch – „Młyn”. W pozycji stojącej, nogi od siebie do szerokości ramion, konieczne jest naprzemiennie dotrzeć do palców prawej dłoni do palca lewej stopy i na odwrót. Takie ćwiczenia wzmacnia mięśnie bocznej prasy podskórnej tkanki tłuszczowej oraz zmniejszenia w pasie, talii.
 5. Niniejszy sposób zapewnia nie tylko elegancki elastyczny pas i brzuch, ale pozbyć się bólu w kręgosłupie. Leżąc na plecach i wyciągając ręce wzdłuż ciała, zaleca się bardzo powoli podnosić proste nogi prostopadle do poziomej powierzchni, a następnie je mieć z tyłu głowy (bez prostowania) do dołu seksu. W takiej sytuacji powinno być opóźnione o pół minuty, weź kilka głębokich oddechów, rozwija się i ściskając membranę.
 6. Jednocześnie zawodzi mięśni nogi w pobliżu ciśnienia może wynikać z tego działania. Połóż się na lewym boku, chudego łokcia na podłodze. Podnieść i opuścić prawą nogę pod kątem 90 stopni 10-12 razy. Powtórzyć same dla lewej nogi. Podczas wykonywania ćwiczeń, ważne jest, aby przestrzegać techniki oddychania.
 7. „Nożyce” – Niesamowicie wygodny sposób, aby pozbyć się zbędnych centymetrów w obszarach problemowych, ćwiczenia można zrobić łatwo, nawet podczas oglądania telewizji. Leżąc na plecach, unieś obie nogi (proste) i część stopy roślin dla siebie. Wykonywania ćwiczeń przez 5-10 minut, przy czym każdy z kolejnych dni wzrostem obciążenia.

Zalecenia profesjonalne dla rzeczy do zrobienia w siłowni

Oczywiście, wynik można osiągnąć znacznie szybciej dzięki współpracy z dodatkowym ciężarem i specjalnie zaprojektowanych urządzeń. Trening siłowy przyspieszyć metabolizm i rozpad tłuszczu nawet przez 2 dni po treningu.

Nauczyciele uważają, że siłownia najskuteczniejszymi trzy rodzaje ćwiczeń, oprócz już wymienionych metod:

 1. Podnoszenie nadwyżką „bary ścian”. Obie ręce na pasku, należy powoli i stopniowo wzrasta do klatki piersiowej i kończyn dolnych.
 2. Standardowy skręcają na ławce. Ćwiczenie jest łokieć każdą rękę za ich głowy, dotykać naprzeciwko kolan. Komplikuje pochylonej pozycji ciała (około 45 stopni do podłogi).
 3. Wzmocnienie naciśnij na fitball o wiele bardziej intensywnie promuje zdobywanie mięśni ulgę brzucha. Gimnastyka jest tajemnicą, że musi jednocześnie utrzymać równowagę i wykonywać powoli zginać się i głęboka ciała do kolan. Ponadto, równolegle należy dokładnie monitorować oddech i ekspansji membrany.

Wśród konkretnych zaleceń należy zauważyć, że Aktywność fizyczna powinna być podana co najmniej 3 dni w tygodniu, najlepiej od 10 do 12:00 i od 18 do 20.

Wideosystemy odchudzanie boków i pleców

Share →