Suplementy z indeksu E i soda nie szkoda ludzi

Suplementy z indeksu E i soda nie szkoda ludzi

Uporczywa wiara wielu ludzi na temat szkodliwego wpływu na organizm człowieka po napojach i żywności, suplementów z kodem E obalone czołowych rosyjskich lekarzy i gastroenterologii w rocznym Narodowego Kongresu Lekarzy.

Uczeni, wśród których były prorektor Uniwersytetu Moskiewskiego Produkcji Żywności Yuri Tirsin i profesor Narodowej Akademii Medycznej Badań rosyjskiej nazwany Pirogov Sergey Belmer, spierają się o to, jak utrzymać równowagę wodną. Sergey Bellman zgodzili się, że konieczne jest monitorowanie zawartości cukru w ​​napojach. Ale napełniania równowagi wody w organizmie, bez wątpienia, można wszelkie napoje, w tym napoje gazowane, kawa, herbata.

Jurij Tirsin wyjaśnił zagadkę etykietowania dodatków do żywności. Okazuje się, że indeks E jest tylko, że dodatek jest zawarty w liście dozwolone w UE. Oraz kod alfanumeryczny przez konwencjonalnych składników, takich jak kwas cytrynowy – E330. Producenci wykorzystują te kody w celu zaoszczędzenia miejsca na etykiecie musi zawierać pełny skład produktów.

Naukowiec powiedział, że suplementy z kodem E jest często używane w produkcji napojów bezalkoholowych, a są one nieszkodliwe.

Tragarz również uspokoić tych, którzy wierzą, że soda jest złe żołądka ze względu na obecność kwasu w nim. Kwas fosforowy, stosowane w produkcji koksu i innych napojów, powiedział, jest obecny w wielu produktach w swojej naturalnej postaci, takich jak pomidory. A human żołądka ma większą kwasowość niż te same napojów gazowanych. W związku z tym, że nie boi się sody.

Share →