Sushi Zamówienie "Filadelfia"

Dlaczego kochamy ser «Filadelfia»

On pojawił się w drugiej połowie XIX wieku, a nazwa pochodzi od miasta w tamtych czasach był znany ze swojej miłości do jedzenia: każda kawiarnia i restauracja nie szukali wrażeniem każdej dekoracji, nie zaprojektować menu i niezwykłe dania smakowe.

Ser «Filadelfia» pojawił się jako tanie i smaczne sery analogowej inny, który zatonął w zapomnienie, nie mogąc konkurować z serka śmietankowego kremu. Przez dziesięć lat «Filadelfia» rozprzestrzenił się na wszystkich restauracji i miastach Stanów Zjednoczonych, został dodany do wszystkich: do deserów i zup, ciast i pizzy. Pierwszy na świecie sernik został przygotowany ze względu na jego

Dzisiaj «Filadelfia» stosowany w amerykańskiej sernik i glazury na pączki w włoskiej sałatki i japoński sushi. Uznanie na całym świecie ze swoich serów było idealnie delikatny smak, wszechstronność i gospodarki.

Ser «Filadelfia» Sushi

Kremowy serek podkreśla smak ryby, która jest z rozpływa się na języku i pomaga przedłużyć przyjemność ziemi. «Filadelfia» jest całkowicie obojętny lekko słodki smak i mogą być stosowane jako nigiri i rolki, i deserów.

Będziemy dostarczać sushi «Filadelfia» w każdej dziedzinie Petersburgu

Świeże nigiri sushi z miękkiego dużych kropli twarogiem na górze godzinę będzie na biurku. Bez względu na to, gdzie mieszkasz – w Petersburgu lub na przedmieściach. Nasi kurierzy za darmo i w dowolnym czasie innym niż dać część ziemi «Filadelfia»,

Aby zamówić, zadzwoń do nas 8 (812) 31 32 999.

Share →