Świat - projekt z własnych rąk. Słodkie serce. Master class na ...

Świat – projekt z własnych rąk. Słodkie serce. Master Class z krok po kroku zdjęcia

World Design własne ręce wykonane z miłością, z okazji ważnych wydarzeń, świąt i drogie sercu ludzi, bo w istocie to nie tylko słodki prezent, prezent wykonane i przedstawione duszy.

Przekonał się, pięknie urządzone Bukiety z cukierków z rękami spowodować zachwycają odbiorcę i często ludzie, szczególnie wrażliwy charakter, nie mogą być rozwiązane przez długi czas, jeść słodycze, tak aby nie zepsuć piękno.

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni docenią dar w inżynierii projektowania apartamenty urządzone wszystkich zasad.

W przeddzień Walentynek, aktywnie szuka pomysłów na co oryginalne walentynki i inne pomysły zaskoczyć i zadowolić swoją bratnią duszę w dniu 14 lutego. Nasza strona zebrał wiele ciekawych sztuczek na przygotowania do dnia zakochanych.

Oferuję Państwu krok po kroku proces dokonywania prezent na dzień świętego Walentego – Słodkie Serce z kwiatów czekoladek .

Świat Zaprojektuj swoje własne ręce. Serca Cukierki. Materiały:

    Papier naleśnikowy czerwony producent – Włochy (o wysokiej wytrzymałości) Normalne papieru falistego czerwone cukierki dla kreatywności dzieci «Bellissimo» Zespoły zygzak czerwona wstążka organza czerwony cienki (szerokość 1 cm) i kleju dwustronna taśma Nożyczki Linijka Uchwyt deska wielowarstwowa zszywacza

World Design 8 marca mikronów (Walentynki), kolejność realizacji:

Serce czekoladek wykonanych w trzech etapach. Pierwszy – produkcja cukierków kolory, druga – baza produkcyjna, trzecia – rejestracji pojedynczej kompozycji

Krok 1. Kwiaty z cukierków

Okaleczyć papier (włókna przebiegają pionowo)

Share →