Świat Tilda lalki

Świat Tilda lalki

Lalka tyldy, jej słodki urok przyciąga coraz więcej fanów to dość nietypowe, na pierwszy rzut oka, prymitywnych zabawek. Zapraszamy do tyldy światowej – niewyczerpane świat inspiracji dla entuzjastów.

Jesteśmy gotowi, aby odkryć tajemnice, które uczą się czytając nasze artykuły. Lalki tyldy może być nie tylko zgrabna dziewczyna lub księżniczka, nie tylko romantyczne gospodyni – może to być kot lub tylda tyldy zając, a każdy.

Tylda lalki, wykonane własnymi rękami, udekorować swój dom, dodać ciepła i miłości, będzie wspaniały, dary duchowe przyjaciół i krewnych.

Aby każdy mógł poradzić sobie z tworzeniem lalek na naszej stronie są zawsze pod ręką, tyldy wzór. Na przykład, popularną postacią tyldy anioł jest dostępny w kilku wersjach, z kompletem wzorów, Wskazówki dotyczące wyboru materiałów i szczegółowe instrukcje krok po kroku.

Specjalny odcinek terenu dla lalek szycia tyldy Master Class umieszczono fotografie z każdej operacji. Można zrobić magiczną Jane lub złośliwe zające w doniczkach.

I, oczywiście, będziemy wprowadzać do książek Tony Finnanger – młody mieszkaniec Norwegii, i wyszedł z tyldą zabawek. Tony niewyczerpane pomysły, każdy z jej nowej książki – to jest coś specjalnego. Tam dziewczyna i tyldy kwiat i ogrodnik w kombinezonie, wdzięku tancerki i romantycznej Księżniczka na ziarnku grochu. Delikatne, kobiece obrazy, które często nie mają kłopotliwych dni tygodnia.

Przyjdź do nas, mamy wiele ciekawych rzeczy, a poprzez zapisanie się do „lalek Świat Tilda”, będziesz zawsze na bieżąco z nowymi produktami.

Share →