Świąteczne ciasta z "Ontrome"!

Świąteczne ciasta z „Ontrome”!

Dobre, smaczne ciasto – ozdoba każdego stołu, kulminacją wszystkich święto wakacje. Bez ciasto jest sobie wyobrazić obchodzi żadnych wakacje i Nowego Roku, jak również. Jaki powinien być tort Boże Narodzenie?

Możesz upiec ciasto przez siebie i może zaufać jego produkcji profesjonalnych cukierników. Domowe ciasto będzie kosztować nieco tańsze, ale z radością i wzruszeniem, ofiarowanych przez zarejestrowanego ciasto jak nikt domowe ciasta.

Jeśli zdecydujesz się zamówić placek dla swoich dzieci, nie starają się zaskoczyć dzieci smakosz „farsz”. Ciasto w tym przypadku może być dość powszechne dla Twojego dziecka. Krem można stosować w konwencjonalny, korzystnie niskokaloryczne. Ale od konstrukcji ciasto dzieci Nowy Rok trzeba ciężko pracować. Tutaj lot do wyobraźni po prostu nieograniczone. Lepiej jest, aby udekorować ciasto z białym kremem i nie kolor.

Nie zbędne bałwanki, choinki i płatki śniegu kremu. Również na powierzchni ciasta można umieścić postać Santa Claus i Snow Maiden.

Co sądzisz o torcie Nowy Rok o wadze 50 kg, z czego w samym środku święto wakacje będzie Snow Maiden, Mikołaj lub postać z bajki? To ciasto będzie wyglądać po prostu wspaniały, co więcej, będzie to bardzo smaczne.

Upiec ciasto, aż Nowy Rok się w wielu krajach świata. To tylko szwedzkie szarlotka z bitą śmietaną lub francuskiego dziennika „The”, ozdobione białym anteny śmietaną i czekoladą. Niemniej jednak, świąteczne ciasta są popularne we wszystkich krajach – Chiny i Japonia na spotkanie ciasto na świąteczny stół jest prawie niemożliwe.

Jakie ciasto najprawdopodobniej do odwołania się do bohatera święta – Mikołaj? Oczywiście, ciasto, lody – pyszne, piękna i co najważniejsze – cool!

Możemy zaspokoić gusta każdego smakosza!

Share →