Szampon dla mężczyzn konia

Szampon dla mężczyzn konia

Większa liczba pięknej połowy ludzkości w szampon dla koni. Rosyjscy Fora internetowe pełne są doniesień o szamponach koni od ponad dwóch lat. Zwolennicy szampon dla koni nie skąpić na argumenty, chwaląc ich ulubionej marki. A jakie pochwały są śpiewane nie tylko: grube włosy i błyszczące, elegancki wygląd, rozkosz bez limitu, kup, kup, tak szybko, aż zdemontowane.

Brutalna rzeczywistość

Ale teraz, gdy to piszę, wielu forach zaczęły pojawiać postów napisanych przez tych, którzy mają problem częstego mycia szamponem koni. Takie wiadomości aż do partii. Ludzie nie chcą przyznać się do swoich błędów. I to jest dość jasne: kolejne sześć miesięcy – rok temu, wezwać wszystkich członków forum, aby pójść za jego przykładem, a teraz napisać: „och, przepraszam, nie było błędu, ja rozcieńczona włosy zaczęły wypadać i split”?

Na kilka osób odważy.

Gdzie to się zaczęło

Najwięcej środków, odnoszą się do wypowiedzi fryzjerski Hollywood Anthony Dickey (Anthony Dicky), że jeden z jego klientów, Sarah Jessica Parker, użyj szamponu dla koni Grzywa „N Tail. Poszukiwanie oryginalnego źródła doprowadziły do ​​Birmingham Evening poczta (Anglia). Artykuł został opublikowany więcej 26 listopada 2003. W RuNet samym hałas rozpoczął pod koniec 2007 roku, czyli cztery lata.

W związku z tym można założyć, że ktoś z obu producenci lub pośrednicy konia szampon, kurz z tego Wikipedii blow-off, podniósł szum w celu zwiększenia sprzedaży.

Pięć mitów na temat szamponu koni

Włosy stają się gęste i jedwabiste.

To prawda. Ten efekt jest osiągnięty w związku z faktem, że kompozycja szamponu zawiera kolagen lub silikon. Składniki te otulają włosy, ich zagęszczenie, ale w ten sposób przytłoczony i zrelaksować. Regularne stosowanie szamponu, około sześciu miesięcy luksusowe Grzywa może okazać zrywać ogon.

Nawiasem mówiąc, te składniki są obecne w szamponie dla osób, obiecują wielkość i wytrzymałość, lecz nie w tak dużej dawce.

Szampon dla koni – oczywisty chwyt marketingowy, przeznaczony dla ludzi. Gdzie konie łupież?

Konie cierpią łupież, jak również osób, a jak u ludzi często powoduje łupież grzyba. Jednak w popularnym koni szamponach przeciwłupieżowych, problem ten jest przeznaczony do walki wszystkie ten sam tlenek cynku, który pomaga konie nie więcej niż ludzi .

W konia szampon naturalny skład.

Pojęcie „naturalne” nie odnosi się do żadnych kosmetyków myjących zakupy . Producenci, niosąc swoje produkty w tej kategorii, wiele sprytu. Ponieważ nawet produkty kosmetyczne zawierające wyciągi z któregokolwiek z jej składu nie można nazwać. Ponadto, w wielu krajowych szampony koni drugie miejsce produkcji, które zawierają sodowolauretowy siarczan 99% szampony supermarket. Ale co to jest stopień oczyszczenia?

Nie fakt, że standardy jakości kosmetyki dla zwierząt są bardziej rygorystyczne niż dla ludzi. Wręcz przeciwnie. A jeśli tak, to dlaczego producent szamponu dla zwierząt zapłacić więcej.

Bad włosy czesane i zelektryfikowana.

Nie zawsze. Szamponów koni, które zawierają te substancje mniej niż szamponu dla ludzi tylko brakujące elementy w celu rozwiązania tych problemów.

Włosy rosną szybciej.

Można to ułatwić znaleźć w niektórych smoły szampony brzozy. Maseczki do włosów oparte na dziegieć stosowanych do traktowania włosów przez dłuższy czas. I to jest chyba przydatne tylko dla ludzi w tych szamponach składnika. Ale to nie jest konieczne, żeby kupić szampon konia.

Jeśli, mimo wszystko, że jest napisane, nadal stukając niecierpliwie kopyta galopującego wyścigu dzieje w sklepie zoologicznym kupić upragniony szampon, i myślę, że w końcu znalazł lekarstwo na włosy, powinna być co najmniej kilka prostych zasad:

używać szamponu konnej mogą skorzystać osoby z normalnych lub olejowych rodzajów włosów, do stosowania do włosów suchych Szampon ten jest ściśle przeciwwskazane ze względu na południowoafrykańskim dawki koni w nim zawartych;

przy najmniejszym swędzenia, palenia skóry głowy lub obfite zatrzymać wypadanie włosów przy użyciu tego szamponu, przeczytaj inne artykuły na naszej stronie, aby dowiedzieć się więcej o szkodliwych i pożytecznych składników szamponów i wybrać dla siebie naprawdę wysokiej jakości i użyteczne dla Ciebie osobiście szampon.

Podziel przydatnych informacji:

Share →