Szampon do włosów kręconych

Szampon do włosów kręconych

Od najmłodszych lat chciałem mieć luksusowe loki i tak zazdrosną dziewczynę z kręconymi włosami, aż zdałem sobie sprawę, że mój, proste i cienkie, dużo łatwiejszy w obsłudze. Chociaż w zasadzie wszystkie włosy (i kręcone, i bezpośrednie) jest głównym atutem i wdzięk każdej kobiety. I tak zawsze wyglądał przyzwoite dekoracje – trzeba uważać na włosy.

Kręcone włosy są wyjątkowe, ponieważ do tej pory nie istnieje naukowe wyjaśnienie tego zjawiska. Jedno jest pewne: dbać o kręcone włosy mocniej.

Kręcone włosy są bardzo rzadko elastyczna i posłuszny, zwykle są one nadmiernie wysuszone, łamliwe, puszyste i zawrzeć je bez prasowania i suszarka do włosów jest praktycznie niemożliwe, a to z kolei pogarsza problem. Reklamodawcy zobaczyć jak obsesję kręcone dziewczyna i zrobić dobre pieniądze na ich smutek, tworzenie reklam, głównym bohaterem jest – luksusowa dama z uroczych loki: i grzebień je łatwo i błyszczeć jak diament, a bita i nie sklejają się we wszystkich kierunkach. .. A wszystko dzięki specjalnym szamponem opracowane specjalnie z myślą o kręcone włosy!

Prowadzimy do sklepu, kupić to, co widzieli w reklamie tej chwili moje włosy, a efekt – zerowy: wciąż mylić, wszystko jedno, niegrzeczny i zerwane. Więc o co chodzi? Jak wybrać szampon do loków?

Spróbujmy pomóc w tej trudnej sprawie.

Ostrożnie badania składu

Osobiście, jestem zawsze boi złożoną nazwę jako część jakiegokolwiek szamponu. Łatwiej czytać etykiety: do włosów przetłuszczających się, na uszkodzony, kolorowe i tak dalej. Zwłaszcza, etykiety są także wspólne przeznaczenie: dla kręcone niesforne włosy.

Czy zaufać tych wytycznych? To jest, jeśli spojrzeć w szamponie (już jest napisane z tyłu opakowania w małym drukiem i często niezrozumiałym językiem). Aby zrozumieć skład szamponu, po prostu trzeba się nauczyć główny cel tego narzędzia.

Zapamiętać. Szampon przeznaczony jest do czyszczenia włosy z kurzu, brudu i nadmiaru tłuszczu.

Oczyszcza włosy z każdym „paskudny” tylko jednej substancji – detegrent, tzw surfaktant (substancja powierzchniowo czynna). On otacza „brud”, a więc jest to łatwe do mycia z włosami. Te „składniki” są rzeczywiście bardzo szkodliwe dla włosów, ponieważ są one w stanie umyć cały tłuszcz ochronną, w wyniku czego włosy staną się suche i kruche (bez ochronnej naturalnego smarowania).

Szczególnie szkodliwe dla kudły detergentów, które niskie, niestety, najczęściej występujące w składzie większości szamponów. Niemniej jednak, „gładkie” agresywne działanie na szampony do włosów dodatkowych komponentów.

Jaki szampon nadaje kręcone włosy? Po pierwsze, musi być jakościowe RSA. Po drugie, pożądane jest, że zawiera ekstrakty z olejem jojoba, olej kokosowy lub wyciągi z lukrecji różnych kwiatów (białego lotosu, oczaru wirginijskiego, chaber), naturalne składniki powinny być naturalne.

Należy pamiętać, że lista „składników” jest zawsze na pierwszym miejscu są te elementy, które już szampon, więc jeśli olej jojoba – ostatni w długim liście, oznacza to, że niewielka ilość szamponu.

Nie zawsze uzasadnione kupić szampon do kręconych włosów jak loki są różne (i uszkodzone, i zbyt tłuszczowych i twardy i cienki). Staraj się nie wybrać etykietę szampon i składu. Na przykład, nawilżać włosów są szampony, które składa się z gliceryny, ceramidy, kwas hialuronowy, chitosan i inne. Healthy patrząc włosy mocowane do kolagenu i keratyny konia, tauryna i białka perłowych, które wypełniają przestrzenie w filarach włosów.

Proteiny pszenicy, polimery i silikony cięższe włosy i jak hyping każda curl więc szampony z tych składników są przeznaczone dla niektórych loki prostowania.

Jeśli kręcone włosy złagodzone (malarstwo, prostowniki i innych procedur), to jest bardzo zwracać uwagę na dobór szamponu. Wskazane jest, aby kupić pojazd z profesjonalnej serii. Będzie dobry szampon do kręconych włosów czy zmieści się w przybliżonym opisem.

    Składa się ona z wysokiej jakości miękkich środków powierzchniowo czynnych. (TEA Layril Sulfate (Thea lauryl sulfate) Thea Laureth Sulfate (Thea laureth sulfate)). On jest bardzo słabe pianki. Zapach jego słabe i nawet nie bardzo ładne (jeśli naprzeciwko szampon pachnie zbyt „pyszne” w nim i wiele różnych „chemii”). Szampon powinien być przejrzysty (w każdym razie, nie wybrać szampon z perłowym odcieniem).

Moje włosy prawidłowo

Czas, rezygnując na szampony, robimy pochopnych wniosków, że nam nie odpowiada, ale naprawdę wszystko wina mogą być nieprawidłowe używanie szamponu. Powiedz, szampon, czy nie przyszedł tylko po powtarzanego stosowania (nie mniej niż 3 razy). Aby kręcone włosy szampon, nie skorzystało krzywdy, trzeba go używać prawidłowo.

Nie zapomnij, że częste mycie szamponem jest szkodliwe dla każdego rodzaju włosów, a jeśli głowa do kruchych, suchych i cienkich loki, to staram się myć włosy raz w tygodniu. Niektóre dziewczyny przyznać, że umyć włosy szamponem tylko raz na dwa tygodnie, a jednak tylko umyć je czystą wodą i stosować maski nawilżające. Takiej opieki loki nie poniósł.

Niemniej jednak, umyć włosy szamponem dwa razy z rzędu. Pierwsze włosy szampon myje wszystkie nagromadzone zanieczyszczenia, a następnie ponownie zastosować do czyszczenia włosy nasączonej „dodatkowych składników leczniczych.” Jest to bardzo przydatne do masażu skóry głowy, aby aktywować pracę mieszków włosowych i usunąć martwe komórki skóry.

Szampon do włosów musi być bardzo dokładnie opłukać pod bieżącą wodą i należy umieścić na loki klimatyzacji do „osłabienia” wpływ alkalicznych żrących składników kwaśnych i zapewnić dodatkowe szok pielęgnacji włosów i żywienia.

Pamiętaj, że szampon „dwa w jednym”, nie jest dobre włosy nie zrobi, bo nie uwzględniają wpływu tych elementów względem siebie. Chociaż producenci twierdzą, że klimatyzator rozpoczyna działanie po spłukaniu szamponu, ale trochę trudno uwierzyć, ich historie.

Dodatkowa opieka loków jest wymagane!

Maska odżywczo-nawilżający Twoje loki są niezbędne, co najmniej raz w tygodniu. Możesz użyć gotowe „produkty”, a może przygotować własne korzyści swoją mieszankę włosów. Eksperci zalecają alternatywne receptur ludowych z „receptury specjalistów.” Istnieje wiele narzędzi, które dają loki elastyczność, miękkość, połysk i zdrowie.

Nie zapomnij, że twoje loki potrzebują odpowiedniej pielęgnacji. Oto kilka ogólnych zasad:

    W żadnym przypadku nie trzeć włosów ręcznikiem. Brush trochę suchego grzebień do włosów z kilku zębów lub nawet palców. Włosy suche, nie próbuj się rozczesują. Unikać suszarki do włosów, suszarki i żelazka, to – dodatkowe „morderstwo” swoich loków. Jeśli naprawdę chcesz mieć proste włosy, a następnie przed wygładzeniem za pomocą prasowania, stosuje się do nich specjalne środki ochrony termicznej. Jeśli wysuszyć suszarka do włosów, należy użyć trybu „zimne powietrze”.

    Rozdwajaniu eksperci zalecają regularne cięcia (najlepiej „gorące nożyczki”). Cóż, po raz kolejny przypomnieć szampon do kręconych włosów: wybierz nawilża, odżywia i chroni, biorąc pod uwagę rodzaj ich loki. Wolę naturalnych suplementów i witamin.

Bądź piękna!

Share →