Szampon przeciw wypadaniu włosów naprawdę pomaga.

Szampon przeciw wypadaniu włosów naprawdę pomaga.

Wiele kobiet zmierzyć się z problemem wypadania włosów, niektóre – i ciężkiej choroby, takie jak łysienie. Tu może pomóc środków ludowych, które poprawiają wzrost włosów. Wielu z nich, a my prezentujemy niektóre z najbardziej popularnych.

1. Maska łopianu 75 g pokruszonego korzenia łopianu nalegać świeże noc w ciepłym miejscu na 200 g oliwy z oliwek i słonecznika, a następnie gotować przez 15 minut na małym ogniu i osączyć. Powstały maść wcierać kieszeni łysienia codziennych 1,5-2 miesięcy.

2. Wypłukać pokrzywy: 100 g liści pokrzywy zalać 0,5 l mieszaniny octu 6%, 0,3 litra wody. Domagaj 04:00, myć głowę codziennie napar przez miesiąc.

3. Maska krwawnika: 2 łyżki krwawnik nalegać w 0,5 litra wody i wcierać w skórę głowy codziennie. Kieszenie łysienia może nałożyć maskę mieszaniny svezherastertuyu liści i kwiatów z oliwy z oliwek w stosunku 1:10.

4. Napar z jałowca igieł sosny, liście, młode pędy pokroić i gotować mieszaninę. 1 łyżkę mieszanki zalać 0,4 litra wrzącej wody, pozostawić do ostygnięcia. Wcierać w skórę głowy codziennie.

5. wywar z sosny: 500 g nerki, kora i sosnowych igieł do wrzenia w 5 litrach wody. Wcieraj w skórę głowy i spłukać bulionem włosy po umyciu.

6. Napar z brzozy: 1 łyżka posiekanego liście lub nerek wlej 0,3 litra wrzącej wody, 02:00, odcedzić. Wcierać w skórę głowy codziennie.

7. Maska czosnku: kleik wykonane ze świeżych, dobrze wbity żarówek stosowanych na skórę głowy 2-3 razy w tygodniu przez 30 minut, następnie spłukać ciepłą wodą.

Share →