Szczerze: nagie gwiazdy na okładkach magazynów

Szczerze: nagie gwiazdy na okładkach magazynów

    do góry nogami

i zobacz wszystkie

Odkrywka – istotnym elementem istnienia gwiazd. Jeśli nawet gwiazdy i odmówić (co jest rzadkością) poprzez wyraźne sceny z nagością w filmie, nie ma nic, aby chronić je przed ryzykiem „przypadkowo” narażonych na plaży lub przy basenie swojej willi i zupełnie przez przypadek, aby uzyskać na obiektyw paparazzi.

Plotki Hollywood twierdzą, że ekspozycja – to od dawna gwiazdki biznesowych. Dlatego wiadomość, że skandaliczne zdjęcia gwiazdy z telefonu trafić do siatki, albo że ktoś zapomniał nosić bieliznę przed gwiazdek wylądować w samochodzie staje się częścią kampanii reklamowych gwiazdy, prowadzi zaawansowane i wszechwiedzący menedżerów ze względu na zwiększenie popularności swojej gwiazdy oddziałach. Aby sformatować ostatnie odnosi się nago na okładce czasopisma.

Informacje z okazji wydania nowego przeboju rozwodu lub innego Gwiazdy nago na znudzony gwiazdą okładki – zawsze pilny temat do dyskusji. Taka współpraca jest zawsze korzystne dla obu stron: dla pozowanie nago gwiazda dostaje dobrą opłatę z pięcioma zerami i edycja – rekord sprzedaży.

„Undress” gwiazdy kochają nie tylko męskie czasopisma w otwartym formacie, jak Playboy (specjalnie Playboy Amerykański specjalizuje się więcej na temat nieznanych modeli lub początkujący gwiazdy – tak, w 1999 roku, sekcja Playboy «” mało znany Charlize Theron), ale także bardziej purytańskie Inland Zawartość Vogue, Elle, Vanity Fair i Esquire. Nawiasem mówiąc, ten ostatni udało się rozebrać Brooklyn Decker, Rihanna, Bar Refaeli, a nawet Angelina Jolie po urodzeniu pierwszego dziecka, Shiloh. Z przyjemnością i gwiazdy są narażone na magazyn muzyczny Rolling Stone, na stronie głównej, która już wystąpiła bez ubrania, a jednocześnie za mąż Miranda Kerr, Lady Gaga w bańce młody Brooke Shields i Christina Aguilera u szczytu swojej kariery.

Stellar taśmy moda w ciąży zapytała 1991 Demi Moore. 28-letnia Demi to odzwierciedlenie w obiektywie wybitnego fotografika Annie Leibovitz. Później przyznał, że Demi przeznaczone pierwotnie dla photoset z archiwum rodzinnego, a nie na okładce Vanity Fair. Ale aby zatrzymać nowy trend nie jest już możliwe: Przyszłość mama gwiazda, jeden po drugim zaczęli pozować nago dla okładkach magazynów. To nie uniknął losu Britney Spears, Heidi Klum.

Jessica Simpson, Cindy Crawford, a nawet 45-letnia Monica Bellucci. I podczas gdy seks nie jest niemodne, przepływ nagich gwiazd na okładkach magazynu nie jest poredeet!

Jeszcze bardziej prowokacyjny, seksowna i zabawna, nawet z nagie gwiazdy obejmuje można znaleźć w naszej galerii!

Share →