"Szczęście dla kobiet" Flower

„Szczęście dla kobiet” Flower

Wiele roślin, które nas otaczają, nie tylko korzyści, ale również służyć jako talizman, talizman, mają szczęście i dobrobyt w domu. Jest to szczególnie prawdziwe rośliny doniczkowe. Są to z pewnością pomoże człowiekowi, choćby chciałbym opiekować i dbać o nich.

Niektóre kwiaty przyciągają finansowy sukces, inni – poprawę zdrowia, a inni – by chronić rodzinę.

Te dziwne rośliny kwiat jest „szczęście Kobiet”, lub Spathiphyllum. On może stworzyć cuda – samotne, marzy o ślubie kobieta daje wielką miłość i dobrego męża opiekuńczego. Jeśli rodzina wyszła uczucie zdominowały skandale i nieporozumień, ten cudowny kwiat przyniesie spokój i ciszę.

Może to również prowadzić główny wymarzony kobietę – daje wspaniały długo oczekiwane dziecko.

Kwiat „szczęście Kobiet” należy do rodziny Araceae i rośnie naturalnie wzdłuż rzek i strumieni. Roślina ma łodygę, wydłużone wskazywały zielone liście i Szypułki zlokalizowane są na winorośli. Sam kwiat ma podobieństwo do Cullena i stanowi kwiatostan kolba z: żółty małych białych kwiatów na białej kartce w postaci koców.

Pielęgnacja Spathiphyllum

Roślina pochodzi z tropików, więc kocha ciepło. Sala powinna być optymalna temperatura dla niego – 18-25ºS. W zimie, nie pozwól, temperatura spada poniżej piętnastu stopni.

Musisz unikać przeciągów, aby kwiat został zabity.

Stworzyć odpowiedni klimat z dostateczną wilgocią do kwiatu. Konieczne jest opryskując rośliny bogato trzy razy na dobę w okresie letnim, a raz w okresie zimowym.

Wycieranie liści z kurzu i brudu wilgotną gąbką lub szmatką bez użycia detergentów, aby uniknąć uszkodzenia powierzchni.

Regularnie podlewane, wypełnić i nie suchy kwiat. Użyj odstania wody, miękkie, na patelni nie pozostawia go więcej niż 2:00. Brak wody prowadzi do żółknięcia liści i suchych kwiatów i ponad – do czernienie i śmierć. Ziemia w doniczce powinna być wilgotna.

Prawidłowo skonstruowany nawadniania kwitnie przez długi czas rośnie i kwiat.

Zabronione jest postawić kwiat w gorących promieniach słońca, które hamują wzrost roślin i liści powodują oparzenia. Spathiphyllum muszą mieć miejsce przy dobrym sztucznym oświetleniu.

Wiosną rośliny potrzebują przeszczepu. Pot będzie musiał trochę więcej dla wzrostu poprzednich kłącza. W dodatek do ziemi piasek, humus trzeba i torfu, nawozów, gleba sprzyja dobry wzrost.

Spatifullum. © Cristina

Jeśli zastosujemy się do wszystkich zasad pielęgnacji roślin, to zadowolić swojego kochanka kwitnienia, od końca zimy, a przed nadejściem późnej jesieni.

Nie zapomnij podzielić się kawałek szczęścia z przyjaciółmi i ludzi, którzy go potrzebują. Niezwykłe i bajecznie piękny kwiat ze wspaniałym tytule „szczęście damska” marzenia, daje jej ciepło i magię każdej kobiety, tworzy magiczną energię w domu, pomaga odnaleźć wewnętrzną harmonię i spokój!

Share →