Sztuka malowania paznokci

Sztuka malowania paznokci

Najbardziej popularnym rodzajem współczesnej sztuki paznokci ma Sztuka malowania paznokci. To jest naprawdę pewna sfera sztuki, ponieważ prace nad kompleksem mistrza malarstwa i wymaga cierpliwości. Płótno do stworzenia arcydzieła jest małe płytki paznokciowej i grał na niej czasem chcą coś niezwykłego.

Sprawa Kreator boi

Techniki malarskie Sztuka może być wiele. Każdy mistrz ma pewne umiejętności osobliwe poczucie stylu, a nawet wspólne kwiat w 10 różnych ludzi są w 10 różnych wersjach. Malowanie paznokci – Sztuka, która może być opanowane przez wszystkich w domu.

Nie trzeba się specjalnie uczyć się na tyle, aby zobaczyć kilka przykładów malowania na wideo. Jeśli zwrócić pięknie i pewnie własne szczotki – dlaczego nie zrobić piękne rysunki nie tylko na papierze, ale także na paznokciach.

Podstawy malarstwa

Wielu po prostu chcesz wiedzieć, jak zrobić swoje paznokcie tak, że polski paznokci dłużej i ogólnie określają ładnie. Nie możemy powiedzieć, że technika w domu manicure dla początkujących niektórych specjalnych, ale, na przykład, nie każdy wie, że przed nałożeniem lakieru trzeba naciskać naskórek.

Znając podstawy przygotowania do paznokci manicure, łatwe do nauczenia i sztuka dekoracji paznokci. Musisz zrobić niektóre Narzędzia do manicure. kilka lakierów kontrastowych kolorach, pędzle i cienkich igieł i, oczywiście, swoją kreatywność. Jeśli kiedykolwiek pracował z farbą akrylową lub farbą akrylową – można je kupić również.

Potreniruemsya

Malowanie paznokci, jak wspomniano powyżej, rozpoczyna się od przygotowania podłoża. Oznacza to, że robimy Podstawowy manicure pokryte lakierem. Po wyschnięciu można przystąpić do tworzenia.

Linie i punkty

Więc wziąłem pędzel w ręku, i kontrast przed malowania. Od czego zacząć? Jak wybrać obrazek? Nie wystarczy wziąć na niektórych skomplikowanych wzorów, lepiej zacząć od prostego ornamenty geometryczne .

Spróbuj zwykłą siatkę. Zanurzyć pędzel do Polski na paznokciach i narysować linię. Następnie wziąć trochę lakier i zbliżyć się do pierwszej linii drugiej. Kiedy będą gotowe wszystkie podłużne linie, poczekaj do suszenia paznokci i rozpocząć do przejścia.

Siatka nie od razu się gładka, ale z czasem nauczysz się poczuć przestrzeń i kontrolować grubość linii.

Malowanie paznokci Paznokcie nie powinny być wyciek, spready. Przed zakupem Spin bańki w ręce i sprawdzić stopień jego gęstości.

W komórce

Aby włączyć się do normalnej sieci komórka. namaluje uzyskane kwadraty prostokąty) (lub w szachownicę. Lakier może mieć dowolny kolor, ale lepiej, oczywiście, jeśli będzie to te same linie spoin. Cieniowanie jest wykonywana zaostrzony kij drewniany.

Możesz również użyć szczotki, ale jest prawdopodobne, „zadzwonić” poza pole. Film przedstawia opcję tworzenia niestandardowych chusta na paznokciach.

Igła Rysunek

Szczotka własne mają dowiedzieliśmy, są teraz przeżywa Igła do manicure. Film przedstawia wielką opcji piękny rysunek. To nie jest całkiem lista, ale wynik jest po prostu wspaniały.

Ci, którzy kiedyś wodny manicure w domu. zrozumieć techniki od pierwszych sekund filmu. Potrzebne będą trzy kontrastujące farby i igły.

Cechą tej techniki jest to, że to jest łatwe do zrobienia, nawet niepewna ręka. Prawdopodobnie zauważyłeś, że oryginalny zasoby nie mogą być całkowicie gładka.

Tylko spokój

Bądź przygotowany na to, że paznokcie malowanie wymagają duże cierpliwość i wytrwałość. gdyż nawet najprostsze linie nie mogą zostawić po raz pierwszy. Dlatego eksperci nie radzę zacząć od kompleksu. Umiejętności przychodzą stopniowo, z biegiem czasu, a po opanowaniu linie, kropki i okręgów, wkrótce będziesz w stanie wykonać unikalne rysunki.

Remis kotka

Tak, zakładamy, że nauczyliśmy się trzymać rękę i pewnie narysować linię prostą. Można tworzyć motyw dekoracyjny w domu .

Jako podstawę możemy wziąć dowolny obraz, niech to będzie zabawny kot, jak na zdjęciu. Musimy biały, czarny lakier i pędzla. Kufa kot może być reprezentowana na wszystkich paznokciach, lub na niektórych.

Jak widać, malowanie paznokci mogą być wykonane na dowolną długość. Dlatego też, nawet na krótkich paznokci manicure może być bardzo piękna.

  1. Zamalować połowę białego lakieru do paznokci
  2. Rysuje uszy z pędzlem
  3. Daj suche
  4. Remis kaganiec: umieścić trzy czarne kropki – to będzie twoje oczy i nos.

    Szczotka dorisovyvali kotek „uśmiech”

  5. Lewy wąsy. Narysuj swoją małym pędzelkiem. Kitty jest gotowa!
  6. Reszta paznokci manicure udekorować kropki lub powtórzyć im kotka.

Stwórz idealny

W poprzedniej techniki manicure nie trzeba wyciągnąć kilka skomplikowanych linii falistych lub użyć powłok techniką nakładki. Zwracamy się do najbardziej złożonych i, być może, najpiękniejsze wzory na paznokciach – up kolory .

Kwiaty malować częściej. Wielu z nich, tak trudne do powtórzenia: astry, róże, chabry, Mieczyk, Gerbera Daisies, Calla lilie, piwonie i więcej. Pójdziemy trochę dalej i nauczyć się rysować Sakura – Japoński wiśniowe kwiaty. Jest to bardziej kompleksowe malowanie paznokci. i słów, aby opisać to jest niemożliwe, więc obejrzeć film i dowiedz się niezwykłe piękno.

W teledysku możemy użyć specjalnych narzędzi do manicure. Specjalna szczotka z wygodnym uchwytem i kropek – urządzenie do punktów poboru o różnych średnicach. Wszystko, co jest sprzedawane w sklepach manicure.

Dowiedz się i znowu studiować

W każdej sztuki najtrudniejsze – aby rozpocząć. Ale jeśli opanować technikę zdobienia paznokci stopniowo, etapami, nie skacząc z „poziomu” jeden na drugim, można osiągnąć wspaniałe rezultaty. Jest to wygodniejsze do rysowania na rękach innych ludzi, więc sobie nawet tylko w celu uzupełnienia paznokcie czasem trudne, a jeśli więcej i spróbować czegoś od nich wyciągnąć … Więc zwabić odwiedzić dziewczynę, umieścić ją przed nim, i niech pobudet swoją świnkę.

Albo można kupić ochraniacze na paznokcie i nauczyć się czerpać z nich.

Share →