Szydełka. Blog Nastika.

Szydełka. Blog Nastika.

Szary ażurowy na szydełku bluzki Tatiana Tani F. Niżny Nowogród.

Bluzka schematy pisma japońskiego związane. Aby zwiększyć program, kliknij na zdjęcie.

Cóż, bardzo ładne prace! Niestety, nie wiem, jak robić na drutach modele japońskie. Proszę, powiedz mi!

A ja nie wiem, jak rzeźbić obwodu piękna bluzka toczone. Bardzo chcę się połączyć, a struny mają cienką, szarawe. Dzięki z góry!

Bardzo elegancka bluzka.

5+! ogólnie bardzo popularne w modelach japońskich

Tatiana wysłał krótki opis. Więcej szczegółów napisze w ciągu kilku dni. Cytat: Wielkość mojej 42-wełny dziania wątku Aelita producenta nie pamiętam, ale jest 781 metrów na 100 gramów, numer 2 hak, dziania tej przędzy w 2 dodatkami, to jest jeśli wziąć przędzy na drutach w jednym wątku, a następnie 100 g jest m 400, Liczyłem powtórzenia do siebie.

Bluzy pod ręką nie jest tak trudne do zrozumienia! Przybywam w tygodniu, tylko to mogę wyjaśnić, jak. Pamiętam, że strzelił łańcuch vozd.petel na szyi, jak się podobało, a następnie dziewiarskich powtórzenia i dodatkową część łańcucha, a następnie rozwiązano, a następnie długość jarzma (pokazany na rysunku nie jest rozszerzeniem), a następnie dzianiny podstawowy wzór bez rozszerzenia, pozostawiając miejsce na rękawie

Dziękuję bardzo! Stało się nieco jaśniejsze. Będę czekał na dalsze wyjaśnienia.

Bardzo wdzięczny!

Dziękuję wszystkim za pozytywne kommentarii.Ya raz pierwszy dziania na japońskiego systemu, nie wiedziałem, ogólne zasady czytania tych systemów, więc zacząłem robić na drutach na oko: Skumulowany łańcucha fl. pętle z wyprzedzeniem większym niż trzeba, zacząć powtórzenia dziewiarskich (Schemat 1 przedstawia ekspansję relacji), podszedł do mnie 12 powtórzeń. Następny dzianina do końca (7 muszle danego programu). Następnie Wise żadne inne słowo powtarza wszystko podzielone przez 2 półkami, 2 rękawach i plecach, powiedział kontrastujące przędzy, dziania 1 wiersz na torze z splotki marginesów oddzielnych półek iz powrotem (powtórzenia na rękawach już robić na drutach.) To w następnym rzędzie powrót dołączył w kręgu, to coś w tym stylu.

Mam nadzieję, że jasno wyjaśnione;-)) A tak przy okazji, że nie są wystarczająco jeden liść z shemki, zapytaj nastika go wstawić.

Share →