Szyfonowe sukienki 2012

Szyfonowe sukienki 2012

W sezonie wiosenno-letnim, nie ma nic bardziej romantycznego i luksusowy sukienka szyfonowa! W pierwszych dniach tego drogiego materiału sukienka może sobie pozwolić tylko dziewczęta i kobiety z rodzin szlacheckich i bogatych. Ale teraz, na szczęście, każda dziewczyna może sobie pozwolić na tę sukienkę – sukienki z niedrogich opcji lub sztucznej szyfonu sukienkę do wieczorowe suknie i wykwintne luksusu.

Maxi sukienki w sezonie wiosenno-letnim jest zawsze istotne, w tegorocznej powietrza mody Suknie szyfonowe – długie i średniej długości. Większość modeli są ozdobione kolorowymi nadrukami i dużych i wielu projektantów wybrać kontrast kolorów kolorów. Przyjrzyjmy się bliżej przyjrzeć modelu 2012 kolekcji znanych projektantów.

Translucent szyfonowa długa suknia w Betsey Johnson zdjęcie z druku, z kwiatów Emilio Pucci miękkim zielonym i jasne kolory z DG:

Just Cavalli oferuje nam te długo sukienka z lamparta i węży wydruków w czerni i kolorze beżowym:

Jasne letnie sukienki modele Dolce Gabbana oferują nam: wydruki z owoców, warzyw i kwiatów – to jest dokładnie to, czego potrzebujesz na gorąco i gorący lato:

Chloe trzymać się jednolitych kolorach i sukienki z szyfonu korzystają czerwony i czarny kolor w połączeniu z beżowym:

A w naszej opinii ostatnie sukience Alberta Ferretti przez projektanta – ciekawe modele monochromatyczne (beżowy, zielony, czerwony) oraz z dużymi nadrukami kwiatów patrząc na zdjęcie:

Share →