Szyjemy wypchane zabawki - magia realistyczne kota. Wzory ...

Szyjemy na nadziewane zabawka kot magiczny realizm. Wzory, wskazówki na temat szycia.

Data 24 stycznia 2010 Wysłany przez: Redakcja

Koty – nasze ukochane zwierzęta. Wszystkie są tej samej wielkości, równie żarłoczny i innym niezależnym charakterze. Przez wieki, koty były traktowane jako bóstw i demonów, przydatne do łapania myszy i nienawidził za czary. Nawet jeśli nie może tego kota. Można „załatwić” w jego domu jest wspaniałe zwierzę – wystarczy tylko trochę czasu, aby szyć to wspaniałe bardzo realistyczne miękkich zabawek. Kot w zdjęcie, sugerujemy dokonać, ma proporcje kotka – ma krótkie nogi i dużą głową.

Wszystkie artykuły o poshim, filcowania, tkactwa, rzeźby, i innych metod podejmowania kotów, przeczytaj nasze kolekcje "Jak zrobić kota ",

Do produkcji uszczelek trzeba:

Tułów: szary, biały, czarny lub czerwono-brązowy tkaniny, 23h78 cm (2 cm stos).

Nos, w tym oczu cień czarnego filcu, 5h8sm,

Wzory. Kliknij na wzór, aby je powiększyć.

Przeczytaj też artykuł jak uszyć koty prymitywów w tym i tego artykułu.

Część wzoru.

Bok korpusu (2), tylna (1) stronie główki (2), a lufy (1) ma nosek (1), część przednia korpusu (1), nóg (2), tylną część głowicy (2) podstawy ( 1), przednia część głowy (1), ucho (4), wykładziny solidne podstawy (1) w pełnym wymiarze godzin (2).

Kot. wykonane z tkaniny, jest cieńszy niż futra kotów. Szczególnie starannie i ostrożnie szyć kaganiec kota, utrzymanie istniejących uprawnień szew na lepsze wyniki. Należy uważać również co kąt ostry na górze przednich łap.

Po zakończeniu Kot w wymiarach: 30 cm wysokości i 15 cm długości, nie licząc ogona.

Kocie oczy dają tego rodzaju naturalnego szarego kota zwierzęcia. Czarny kolor jest używany jako powieki, kradnie spojrzenia kota. Wklej powiek może latać.

Aby ułatwić vykroyte natychmiast zakończyć pracę wszystkich szczegółów: przednią część ciała, podłoża podstawy ogona. Wyciąć wszystkie kawałki. Do oznaczenia kierunku futra kotów stos, jak zaznaczono strzałką. Vykraivaya z futra tkaniny, nożyczki utrzymać bliżej materiału tkaninę, unikając stos.

Trzymaj kosmków podczas szycia szwów.

Wytwarzanie głowy. Dodać bok głowę i przód twarzy wewnątrz i szyć. Powtórz to samo z siebie pary. Szycia ryja na szczycie głowy.

Podłącz dwa uszy na wylot i szyć, pozostawiając dolna część nie jest chroniony. Spread dodatki szwów i włączyć ucho. Spread ucho i szyć wzdłuż linii bazowej. Dokręcić końcówkę do 0,6 cm od krawędzi.

Zrób to samo z drugim uchu. Pin uszy do głowy, łączący zavernёtie kończy linii szwu na głowie. Szyć je na miejscu. Umieścić swój nos do określonej lokalizacji na twarzy, ostry mały tip up. Sew starannie i równomiernie.

Podłącz twarze krawędzi, zamieniając je na wylot, podłączyć linię z linią spoiny twarze podbródek i szyć. Aby umieścić oko na miejsce, przesuń go poprzez pełnym wymiarze godzin, a następnie nad głową na linii szwu, zabezpieczyć tyły, ustawić pionową źrenicę. Powtórz to samo z drugim okiem.

Połączyć się z tyłu głowy i szyć tylną linię szwu.

Wytwarzanie ciała. Połóż prawą nogę w otwór w przedniej części tułowia i przyszyć. Powtórzyć to samo z drugim ramieniem. Łączyć z przodu głowy do przodu korpusu i uszyć je na linii szwu szyi.

Dodać część ciała i szyć tylnym szwem. Spread odbiór przesyłki i przyszyć głowę do podłączonych części ciała, tworząc linię środkową pokładu.

Wytwarzanie ogona. Powrót ogon na lewą stronę i szyć. Naciąć naddatek szwu i skręcić ogon.

Jeśli kot jest wykonywana na tkanki, a następnie wypełnić go trochę. Jeśli futra kotów, wypełniacza nie jest konieczne. Rozprowadzić ogon i podlać koniec.

Kolekcja kotów. Rozszerzyć kończynach i podlać ogon do dolnej krawędzi linii szwu. Podłącz przednią część ciała, z jej tylnej części, dostosowanie linii szwu stóp i linii szwów szyi. Począwszy od dolnego narożnika, cross-linking na linii szwu na następną niższą kąt, tym przednich nóg.

Szyć ją wzdłuż linii szwu górnej stronie łap, łącząc części. Oderwać naddatek szwu od wewnętrznego kącika uniknąć szponów pociągnięć. Dodaj bazę do określonej lokalizacji i szyć, począwszy od przedniej linii ugolove szwem z tyłu na przeciwległym rogu, pozostawiając przednią część nie jest podłączony do produktu może okazać się.

W tym szwu upadków i ogona.

Shutdown. Wyłożyć na przedniej stronie. Po pierwsze, wypełnić nogi za pomocą zakręt naciskać wypełniacz.

Następnie należy wypełnić w kagańcu. Wyciągnij głowę wlewu, lekko trzymając rękę gotowe kaganiec. Kontynuuj napełniania kota domowego. Dodać wypełniacz w górnej części przednich nóg. Dołącz gęstą bazę, jeśli używasz go do wzmocnienia figury. Sew przedni szew.

Pamiętaj, aby nawlec nici na igłę, zawiązać węzeł na końcu, przesuń ją nieco poniżej nosa. Tuck nos i uszyć ją na miejsce. Aby utworzyć otwór wykonać sam gwint kilku szwów w dół do 1,2 cm od nosa, a następnie kilka szwów po obu stronach (2 cm) w celu utworzenia wnęki na powierzchni czołowej. Aby utworzyć wąsy, włóż mocno linę igły i wyciągnij go przez pysku od jednej strony do drugiej. Musisz zrobić węzeł, odchodząc od krawędzi liny 5 cm, pociągnąć za sznur, aż węzeł nie będzie przebijał się w tkance.

Z drugiej strony, zbyt, aby węzeł na linie rozciągniętej wokół pyska, odchodząc 5 cm. Tak samo drugi wąs. Jeśli kot jest wykonany z futra, ostre nożyczki Shear stos na nosa i pyska.

Kot wykonany z tkaniny, szycie paluszki.

Share →