Tabletki nasenne bez recepty (opis lista)

Tabletki nasenne bez recepty (opis lista)

Ogromna liczba osób cierpiących na problemy ze snem nocnym. Problem ten może wystąpić ze stałą napięcia nerwowego, ekspozycja na sytuacje stresowe lub z powodu silnego moralnego lub fizycznego zmęczenia. Jednak bez odpowiedniego snu jest bardzo trudne do życia, jest obarczona stałej łamanego i zmęczenie, a może wywołać wiele problemów zdrowotnych. W jaki sposób można poradzić sobie z bezsennością? Teraz aptekach sprzedawane wiele nasenne i antydepresyjne, aby pomóc poradzić sobie z tym problemem.

Jednak większość z nich można kupić tylko na receptę od lekarza. Ale istnieją leki, które można łatwo kupić bez liści z uszczelką. Tutaj, na tych nasenne bez recepty i porozmawiać i dać małą listę z nich, daje opis.

Jak wiadomo, bez leków na receptę dramatyczny efekt w naszym kraju jest zabronione. Podejście legislacyjne wyjaśnione przez fakt, że większość z tych leków może powodować bardzo poważne skutki uboczne, w tym uzależnienia i uzależnienia. Napisz do nich może być tylko lekarz bada pacjenta i ustalić przyczynę bezsenności.

Tylko w ten sposób lek może nie szkodzić zdrowiu i pomocy, aby poradzić sobie z problemem.

Wszystkie leki, które są stosowane do zwalczania bezsenność, nie powinien on działać jak pomaga uporać się z konkretnym istniejącej choroby. Więc naruszenie leków snu odpowiadał z krótkim skutku, jeśli środku nocy przebudzenia wystąpić, preferuje się leki o długim czasie działania.

Zapasy OTC

Leki ziołowe

Jedna grupa leków nasennych, leków bez recepty są na podstawie roślin. Te preparaty oparte waleriana, tabletek lub nalewki. Mają dobre działanie uspokajające, pomaga poradzić sobie z drażliwość, niepokój i bezsenność.

Takie narzędzia są tanie, około dwudziestu rubli za butelkę.

Innym bardzo skutecznym środkiem do realizacji podobnego Leonurus. Wielu użytkowników twierdzi, że jego działanie jest trochę silniejszy niż waleriany. Ponadto należy zauważyć, że intensywność oddziaływania nieznacznie zależy od okresu przyjmowania wyjaśnia tak zwany efekt kumulacyjny.

Koszt Motherwort nalewki – około dziesięciu lub trzynastu rubli.

Produkty kombinowane

Medycyna pod nazwą Dormiplant zapewnia dobre działanie uspokajające i relaksujące i promuje spokojny sen. Jego wartość może zmieniać się w zależności od liczby tabletek, ale średnia jest dwustu pięćdziesięciu rubles.

Lek jest popularne wystarczająco persen produkty farmaceutyczne. Jego spożycie prowadzi do eliminacji drażliwość, jako sposób na zapewnienie dobrego hipnotyczny wpływ, ułatwiając proces zasypiania. Jego koszt to około dwieście dwadzieścia rubli.

Leki Valocordin posiada składnik roślinny i fenobarbital. Jego wydanie w kropli. Narzędzie to zapewnia wystarczająco silne działanie uspokajające i efekty hipnotyczne, i jest dobrym przeciwskurczowe.

Koszty mogą obejmować sześćdziesięciu sto trzydzieści rb, zależnie od pojemności fiolki.

Nowe przechodzi leków przepisywanych korekty neurastenii, jak również różnorodność zaburzeń snu. Jest on sprzedawany w postaci kropli, koszt jednocześnie rozpoczyna się w czasie od dwieście dwadzieścia rb.

Przepisywania leków Corvalol podjęte w przypadku problemów ze snem w nocy, a także w celu wyeliminowania stany neurotyczne i kontrolę drażliwość. To narzędzie jest tanie – od piętnastu rubli.

Jeśli mówimy o skuteczności leków ziołowych, w połączeniu struktura ma o wiele bardziej skuteczne niż pojedyncze środki.

Homeopatia

Preparaty homeopatyczne są również uważane za wystarczająco skuteczne. Tak więc rynek może łatwo znaleźć Calm narkotyków. Odbywa się w postaci tabletek, które mają dobre działanie uspokajające i nie mogą wywołać działań ubocznych przyzwyczajenia.

Ten lek pomoże wyeliminować trema, jak radzić sobie z bezsennością. Koszt to około dwadzieścia tabletek pięćdziesiąt pięć rubli.

Novohel lek dotyczy także leków homeopatycznych. Odbywa się w formie tabletek i zapewnia słabą hipnotyczny wpływ. Koszt rozpoczyna się dwieście dwadzieścia rubli.

Silne tabletki nasenne bez recepty

Lek jest bloker receptora Donormila, nie jest w stanie wpływać na pamięć i hamują aktywność człowieka. Można go kupić bez recepty, ale niektóre apteki nadal wymagają takiego dokumentu. Koszt rozpoczyna się dwieście dwadzieścia rubli trzydzieści tabletek.

Ponadto można kupić bez recepty i melaxen, która jest hormonem szyszynki melatonina analogowych. To narzędzie jest trwałe działanie uspokajające i może również regulować cykl snu. Dwanaście tabletki są w miarę trzysta pięćdziesiąt rubli.

Przed zastosowaniem opisanych leki, wskazane jest, aby skonsultować się z lekarzem.

Katarzyny,

– Proszę zostawić swój komentarz poniżej! Ważne jest, aby poznać Twoją opinię! Thank U!

Share →