Tabletki z gruczołu krokowego

Tabletki z gruczołu krokowego

Poważnym problemem dla całej męskiej populacji planety jest uważany gruczołu krokowego. Prawie co drugi po czterdziestu latach, problem zaczyna się w gruczole krokowym. Jest to całkiem normalne procesy, których przyczyną są choroby zakaźne, zaburzenia hormonalne i ogólnego procesu starzenia się organizmu.

Traktowano choroba jest bardzo trudne i czasochłonne. Dlatego też, po lekarza zdiagnozowano go pacjentowi należy zrozumieć tabletka z gruczołu krokowego jest bardziej skuteczne dla tego pacjenta. Jak na tą chorobę nie ma panaceum.

Tabletki z gruczołu krokowego – listy

1. Środki przeciwbólowe – mają na celu zmniejszenie objawów i ulgę w bólu. Często choroba powoduje ból, który może być tolerancyjni i ból, i może objawiać się jako ostry ból nie do zniesienia.

Ten Novocaine, analginum, ibuprofen, diklofenak.

• Prostamed – kompleks lek moczopędny, działanie przeciwzapalne i przeciwskurczowe. Redukuje ból i zapobiega kontaktowi postaci resztkowego moczu. Ma podobne właściwości Prostaplant, Prostanorm, Bronze Horseman.

2. Przeciwskurczowe – Tabletki do leczenia zapalenia gruczołu krokowego, co usuwa ból mięśni gładkich narządów wewnętrznych. Niezbędne w przypadku choroba postępuje z skurcze.

• Omnic – normalizuje pęcherza i prostaty. Przebieg leczenia jest dwa tygodnie. Ma przeciwwskazań (ostra niewydolność nerek).

3. Tabletki przeciwzapalne z przewlekłego zapalenia gruczołu krokowego i ostrego. Najważniejsze – czas przestać zapalenie gruczołu krokowego.

• Wobenzym – produkt zawiera wysoce aktywne enzymy pochodzenia zwierzęcego i roślinnego. Ma przeciwobrzękowe, immunomodulujące, fibrynolityczne, właściwości przeciwbólowe. Ale to ma na celu zwiększenie aktywności antybiotyków i zmniejszyć efekty uboczne.

• Tsernilton – Tabletki do leczenia prostaty pochodzenia roślinnego. Tylko w połączeniu terapii jest zalecane. Celem jest normalizowanie metabolizm gruczołu krokowego i mają działanie przeciwzapalne i przeciwobrzękowe. Przebieg leczenia przez okres sześciu miesięcy.

Przeciwwskazane u pacjentów z ciężką reakcją na pyłki.

• Prostalamin – suplementy diety (suplement diety). Normalizuje pracę gruczołu krokowego i pęcherza moczowego, przywraca sprawność seksualną. Zaletą jest to, że to oznacza, że ​​nie ma żadnych przeciwwskazań i skutków ubocznych.

• prostanu – przeznaczony do kompleksu terapeutycznego, przeciwzapalne, działanie przeciwzapalne, obrzęku, normalizuje metabolizm gruczołu krokowego.

• Vitaprost, Permikson – mające na celu normalizację mikrokrążenia w prostacie, poprawę wydajności pęcherza i zmniejszenia obrzęku. Minimalny przebieg leczenia przez 10 dni.

4. Środki przeciwdrobnoustrojowe. Są one przewidziane dla gruczołu krokowego bakterii.

• Lefoktsin – przeznaczone do terapii antybiotykowej. Mogą gromadzić się w prostacie. Podczas przyjmowania tego leku (i po 4 miesiącach) plemniki są nieaktywne, ponieważ ma wpływ spermotoksicheskim.

Wszystkie tabletki z gruczołu krokowego u mężczyzn powinien być przepisywany przez lekarza. Samoleczenie może być niebezpieczne dla zdrowia. Ponieważ wiele leków nie można łączyć, ich stosowanie może prowadzić do powikłań choroby i sprowokować reakcję alergiczną.

Nawet biorąc najlepsze tabletki prostaty, mężczyźni powinni powstrzymać się od kofeiny i alkoholu. Wskazane jest, aby przestrzegać diety i od czasu do czasu być kontrolowane. Minimalny przebieg leczenia przez okres sześciu miesięcy.

Share →