Tachykardia. Przyczyny, objawy, diagnoza i leczenie.

Tachykardia. Przyczyny, objawy, diagnoza i leczenie.

Zapoznanie z specjalizacji Kardiologii i naszych lekarzy, możemy z poniższego linku.

Co to jest częstoskurcz nadkomorowy?

Częstoskurcz nadkomorowy (Lub, jak to jest nazywane napadowy częstoskurcz nadkomorowy, napadowy częstoskurcz lub po prostu tachykardia ) Oznacza to, że od czasu do czasu serce bije bardzo szybko. Może to nastąpić z różnych przyczyn – dla aktywności fizycznej, wysokich naprężeń temperatury. Zbyt szybkie bicie serca może być niebezpieczne.

O czasie atak częstoskurczu Instalacja elektryczna serca nie działa prawidłowo, i sprawia, że ​​serce bije bardzo szybko. Tętno w tym przypadku jest nie mniejsza niż 100 uderzeń na minutę, a może być nawet tak wysokie, jak 300 uderzeń na minutę. Po leczeniu, lub po prostu przez siebie po pewnym czasie heart zwykle powraca do normalnego rytmu – od 60 do 100 uderzeń na minutę.

Częstoskurcz serca może rozpocząć i zakończyć szybko, a nawet nie można czuć żadnych nieprzyjemnych objawów. Tachykardia staje się problemem, gdy zdarza się często, trwa długo i powoduje dyskomfort.

Przyczyny częstoskurczu.

Większość przypadków częstoskurczu serca z powodu wad połączeń elektrycznych w sercu. Ale te problemy nie jest jeszcze znany.

Częstoskurcz może być skutkiem ubocznym od niektórych leków, na przykład, przyjętych w celu leczenia chorób serca i płuc.

Niektóre częstoskurczu mogą być dziedziczone lub może być wynikiem choroby płuc – POChP lub zapalenie płuc.

Objawy częstoskurczu.

Niektórzy ludzie nie doświadczają z tachykardia niektórych nieprzyjemnych objawów. W innych Znaki częstoskurczu mogą obejmować:

Share →