Tajski pigułki

Tajski pigułki

Spośród wszystkich istniejących narzędzi Tabletki odchudzające Thai wyjątkowo tajemnicze i mistyczne! Tajski tabletek narkotyków jako takie nie istnieją w przyrodzie. Jednak jego popularność jest tak wielka, że, prawdopodobnie, a nie, aby znaleźć kogoś, kto przynajmniej coś, i nie słyszałem o tajemniczych tajskich tabletek.

Jednak im dalej, tym więcej pytań nasuwa się na ten temat.

Co to jest dieta pigułki Thai?

Tajski tabletki – to uogólnia nazwę przemytu narkotyków do utraty wagi, są produkowane głównie w Azji Południowo-Wschodniej, choć możliwe jest, że prawo w punkcie sprzedaży: w Kijowie, Winnicy, Moskwie – wszędzie! To jest po prostu mało prawdopodobne, w Tajlandii, jak twierdził, przez dealerów. Jest Thai tabletki i wiem, że nic nie wiedzą. Istnieje ponad sto różnych produktów, pod marką vparivat tajskich pigułek: IBS, Diet Pills, tajski Pills i innych nazw. I żaden z nich nie są importowane do nas legalnie.

Istnieją, oczywiście, i tradycyjna medycyna w Tajlandii, ale jej przepisy są utrzymywane w tajemnicy i nazywane są oczywiście bardzo różne. Wszystkie leki tajskie są oficjalnie zakazane na eksport poza granicami kraju. I co ciekawe, sam zakaz dotyczy nas od importu tzw tabletek tajskich. Oznacza to, że jest to czysta przemyt, naruszeniem prawa w tym samym czasie w kilku artykułach.

Jak działają pigułki Thai?

Wielokrotnie przeprowadzane przez specjalistów rosyjskich badań laboratoryjnych tych tajemniczych tabletek wykazały, że skład tajskich tabletek – tradycyjny Odchudzanie Jurek: moczopędne, żółciopędny, przeczyszczające. To jest o wiele szkód, jak, jeśli nie są stosowane, mogą nawet zdarzyć, i odwrotnie: oczyścić jelita, normalizuje trawienie i być może będą kształtować metabolizm. To tylko dodatkowy ciężar nie jest naruszona.

Jest to, że można stosować specjalną dietę niskokaloryczną i codzienne ćwiczenia, to efekt jest jasne i bez tabletek w zasadzie.

Ale jeśli działanie niesławnych tajskich tabletek została ograniczona do częstych wizyt w toalecie… Większość z nich zawiera notorycznie Leki z tej klasy amfetaminy – fenfluramina, fentermina i silnych leków psychotropowych, zakazane krótko po pojawieniu się w aptekach ze względu na dużą ilość powikłań. Sam amfetaminy surowo zakazana w realizacji świecie od ponad 10 lat! Działa jako psychostymulanty, a jednocześnie zwiększa się zużycie energii, zwiększenie aktywności fizycznej.

Jednak amfetaminy substancje narkotyczne!

Share →