Tarczycy leki produkty pszczele

Tarczycy leki produkty pszczele

18 listopada 2012 Autor: Viktoriya

Tarczycy leki produkty pszczele

W tym artykule ma zaproponować sposób leczenia produkty pszczele tarczycy, daje dobre rezultaty, nie powodując efektów ubocznych. Przepisy użyć dość proste i zostały przetestowane.

Tarczycy leki produkty pszczele

Najważniejsze, że propolis (bee kleju) była jakość (w sprawie stosowania propolisu w medycynie ludowej sugeruję czytanie tego artykułu). Propolis jest zazwyczaj dobra w ustach powoduje lekkie pieczenie, mrowienie lub drętwienie języka. To propolis w utonięcia wody.

Jakości Kolor propolisu może być od jasnożółtego do brązowo-czarnego.

Dodać 100 g czystego propolisu 2 g (około 1 łyżeczka.) Sproszkowanego korzenia łopianu. żeń-szeń, dzika róża. cykoria, oman, trawa pszenicy, Szczodrak krokoszowaty i 4 gramy mleczka pszczelego. Zmieszać zmiękczonej masy jak ciasta. W przypadku braku części roślin mogą być wykorzystywane tylko czysty propolis.

Ale w tym samym czasie, efekt leczenia tarczycy będzie mniejsza.

Weź pierwsze dwa dni i 1 g mieszaniny. Trzymaj go w usta jest lepszy w godzinach popołudniowych, a następnie możesz wykonać: brak podrażnienia lub pogorszenie stanu zdrowia. Gdy organizm przyzwyczaja się do uzyskania naturalny antybiotyk, podczas zwiększania dawki do 3 g dziennie. Musi być podzielona na dwie części — Trzymaj jeden w ustach przez cały dzień, a inne — od wieczora do rana, podczas jedzenia z jego ust.

Kiedy odbędzie 12:00 żuć i połykać propolis lub pluć.

Po osiągnięciu pożądanego rezultatu, a hormony będzie normalny, stopniowo zmniejszać dawkę, redukując go do niczego. Przyjąć pierwszą 1,5 g leku dziennie, wówczas 1-0,5 m

W celu osiągnięcia jeszcze lepszych wyników w krótkim okresie, w trakcie leczenia trzeba wziąć ambrozji tarczycy (chleb pszczeli). Pyłek zwykle słodki i przyjemny w smaku, wolne od pleśni i obcych zapachów jakości. To musi być albo muszle wosku lub z wybrana (przypomina przyciski — okrągłe i płaskie, a zebrane w filiżance).

Perge, mielone, to lepiej nie kupować. Należy przechowywać w zamkniętym pojemniku w chłodnym miejscu.

Dawka pyłku dziennie — od 6 do 8 gramów pracy (2 g) — 1 jest pół łyżeczki. 5-7 lub komórki. Może być zwiększona, jeśli jest to możliwe, ale jest taka dawka terapeutyczna, nadmiar ciała postrzegać jako pokarm.

Lepiej jest wziąć na pusty żołądek, przed posiłkami przez 20-30 minut, dobrze rozpuszcza się w ustach. Zaleca się, aby nie pić i dżemem na 20 minut. Czas trwania leczenia jest taka sama jak w przypadku odbioru propolis.

Ambrosia może być zastąpiony przez pyłki (o właściwościach leczniczych pyłku można przeczytać tutaj), ale należy pamiętać, że jego właściwości lecznicze są 3-4 razy mniejsze.

Nie należy zapominać o nasyconych pierwiastków śladowych miodu. która jest bardzo dobrze do stosowania w chorobach tarczycy. Uważa się, że w ciemnych odmian miodu (gryki, kasztan) zawiera większy procent minerałów. Ale w trakcie leczenia jest bardziej skuteczna kwiat (łąka, las, góry), gdy pszczoły zbierają nektar z więcej niż jednego gatunku roślin, i inne.

Zalecana dawka — 80-100 g przez pięć do siedmiu razy dziennie, niezależnie od posiłku. Miodu należy również, że powleka wyściółki jamy ustnej i natychmiast rozpuszczają się w ustach, to lepiej stosować Sob ostatnie lata, zamiast świeżego płynu.

Do leczenia rozsianych toksycznego (choroba Gravesa, wole), zaleca się, w celu lepszej struktury orzechów i miodu 1: 1.

Propolis Maść

Aby pozbyć się uszczelnienia, cysty, guzy tarczycy, węzłów, równolegle z wykorzystaniem propolisu, pyłku i miodu, należy stosować maści propolis. Najpierw należy nałożyć cienką warstwę na małym obszarze skóry, 30-60 minut, upewnij się, że nie ma wysypki, podrażnienie. Dopiero wtedy użyć maści propolis w leczeniu raka tarczycy. Wystarczy zastosować tę maść na problem, w 6-8 godzin — Nowa warstwa.

Trzeba usunąć szmatką, dać skórze odpocząć przez 6-8 godzin i powtórzyć procedurę. Przykryć miejsce otynkowany bandaż z gazy polietylen i bezpieczne, aby uniknąć brudne ubrania, pościel.

Propolis maści w leczeniu raka tarczycy można przygotować samemu. Aby to zrobić, szlifować propolis, odparowuje z nadmiaru wosku zmieszanego z lanoliny i wazeliny, oleju roślinnego lub borowego maści. Pocierać dokładnie w moździerzu z małym ogniu.

100 g bazy należy 5, 10, 20 lub 30 g propolisu, w zależności od chęci uzyskania procentu leku.

Kolejny przepis: Wlać 30 ml alkoholu 100 g nastrogat propolisu, wprowadzają w kąpieli wodnej, aż będzie gładkie, stale mieszając. 100 g podstawy (borowego maści, dostępne bez recepty), dodano 20 gramów kompozycji wytworzonej z propolisu. Dokładnie wymieszać, rozłożone w słoiku z ciemnego szkła, szczelnie zamknąć i przechowywać w temperaturze pokojowej.

Jeśli gotowanie w domu leku do leczenia raka tarczycy jest wyzwaniem, można użyć maści apteka propolis. Jeśli jej jakość nie budzi wątpliwości, powinien udać się do poprawy zdrowia.

Czas trwania leczenia tarczycy osobnika. Wiele zależy od ogólnego stanu organizmu, czasu trwania i stopnia zaawansowania chorób, związanych z nimi chorób, wieku pacjenta, etc.

Jeśli leczenie przez 2-3 miesiące tarczycy produktów pszczelich mają znaczną poprawę (zostanie to wykazane testów USG) oznacza taka metoda leczenia nie będzie pasować.

Bądź zdrowa i szczęśliwa!

Share →