Tatar - Jak leczyć -

Tatar – Jak leczyć –

Tatar – objawy, diagnostyka, leczenie i profilaktyka.

Odontolith – nazębnej jest utworzony z fragmentów produktów spożywczych i ślina. On jest nad-i pod dziąsła. Przede dziąseł kamienia widocznego gołym okiem, nawet pacjenta, i dziąseł – jest specjalne sondy dentystycznych. Ryzyko kamienia nazębnego polega na tym, że w skale idealnie odtworzyć mikroorganizmy, które powodują zapalenie dziąseł w różnym natężeniu i próchnicy. Nawet najdroższe i modne higieny zrobić jej lecznicze i profilaktyczne działania, jeśli nie ma kamienia nazębnego.

Pierwszy kamień osadza się na powierzchni zęba, w którym nie ma wystarczające samooczyszczające podczas żucia jedzenie w miejscach, w których bakterie, a następnie wzrosły depozyty i tworzy solidną masę monolityczne kamienia. Proces towarzyszą zmiany w treści i bakteryjnych kolorowanki właściwości płytki. W tym przypadku, wzrost liczby bakterii nitkowatych i faliste. Uruchamianie i tablica stopa mineralizacji różne dla różnych ludzi i różnych zębów jednej i tej samej osoby. To pozwala odróżnić ludzi, którzy mają tatarski utworzona szybko, średnio, i wcale nie jest utworzona. Średni dzienny powstawanie kamienia u osób, które są podatne na osadzanie się skał, w zakresie do 0,15 mg suchej masy.

Tak więc do 90% kamienia nazębnego w jamie ustnej mają przednie zęby dolnej szczęki na ich językowej powierzchni. Usuń płytki nazębnej musi być co najmniej raz w roku. Dentyści mówią, że usuwanie kamienia nazębnego w domu jest niemożliwe, ale w medycynie ludowej tablica usuwania w domu Zaleca się jeść rzodkiewkę, która zmniejsza gęstość kamienia nazębnego, ułatwia proces usuwania mechanicznego.

Jeśli startej rzodkiewki nanieść kilka kropli soku z cytryny, efekt tej procedury wzrośnie. Każda łyżka to "Sałatka „należy żuć jak najdłużej i ostrożnie (nawet nie trzeba jeść to ten żuć masę).

Główne objawy choroby dziąseł

Może być bez usług stomatologów, coś do zrobienia w domu z kamienia i płytki nazębnej. Ponadto, można zrobić codzienne mycie zębów, często nibbled marchewki i jabłka. Musimy wziąć to regułę, aby to zrobić na co dzień w domu, a jeszcze lepiej zrobić zapobiegający tatarskim kilka razy dziennie. Ząb to będzie dobre obciążenia, szczególnie po mocnej herbaty i kawy. Jest to konieczne, aby przepłukać usta wodą po każdym posiłku, należy ograniczyć spożycie napojów bezalkoholowych. Trzy procent roztwór nadtlenku wodoru jest dobrze usuwa płytkę nazębną.

Aby to zrobić, należy wacikiem, zwilżyć w roztworze i stosować na zęby przez 3 minuty.

Ci, którzy kochają gruszki, podczas gdy można pozbyć się kamienia nazębnego. Zauważono, że gdy jesienią trudno jeść gruszki, zęby oczyścić z kamienia nazębnego. Kamienie się poluzować i wypaść się od zębów.

Wnioski. powstawanie kamienia na zębach ma indywidualny charakter (tendencja). A najlepsze zapobieganie kamieni regularne spożywanie pokarmów stałych roślinnych – surowa marchew, kapusta, jabłka, gruszki. I staraj się nie cięte na kawałki, a sałatki i skubać (przednie siekacze skubać). Zainteresowania gotowane i pokrojone w ciągu produktów robot kuchenny, prowadzi do tego, że ostrza nie otrzymują niezbędną obciążenie i nie bardzo czyste.

Stąd stałe depozyty je kamieniami.

Share →