Terenu działki

Terenu działki

Najczęstszym sposobem maskowania budynki gospodarcze na miejscu nie jest pionowa ogrodnictwo. Dzięki niemu, ogród jak odbiera dodatkowej objętości. W celu realizacji tej idei na ścianie nijakie fasady można wysłać pnącza, które z czasem stworzy zielony dywan.

Będzie wspaniała dekoracja: powój, bluszcz, Kobe, trawy cytrynowej, chmiel. Ale najpierw na ścianie powinny utorować linę do zakładu lgnie do niego z ich anten.

Ponadto, projekt ogrodu można trzymać tapetę roślin liściastych i iglastych. Bardzo ładne wyglądają śliwki, jabłka, wiśnie, kwitnące wiosną i dają zbiory w upadku. Efektowny wygląd i tapety z cisu i tui, utrzymują swój kształt.

Kwitnące rośliny ozdobne mogą być umieszczone w koszu, w wannie, lub stworzyć ogród skalny. Bardzo dobry kwiat ogród będzie połączona z małym stawie.

Można rysować proste pomysły do ​​dekoracji ogrodu, mimo otaczających obiektów i budynków. Na przykład, na dachu domu może stanowić prawdziwy kwiat łóżko, i suchego drzewa zdobią winorośli. Można zawiesić na różnych wysokościach pojemników bogatych w roślinach, tworząc dziwaczne etapy na żywo.

Formowania składu roślin, konieczne jest wzięcie pod uwagę rozkładu kwitnienia, wysokość, grubość kwiatostanów i liści. Pomysły na dekorowanie są bardzo zróżnicowane, trzeba tylko wybrać ich sympatię.

Zabezpieczenie również służyć jako wspaniały wystrój i pomóc podzielić działkę na strefy. Jeśli projekt strony jest zaprojektowany w stylu klasycznym, projektowanie żywopłotów tui, berberysu i róży ukryć wszelkiego rodzaju brzydkich budynków. Jeśli ogród jest wyposażony w innym stylu, można łatwo rośnie żywopłot innych krzewów.

Jasmine, liliowy, wiśnia – jest odpowiednie rośliny, które nie wymagają regularne strzyżenie i szczególną ostrożność. Do tych celów wykorzystać maliny, irgu, porzeczki.

Oryginalne pomysły na ogród dekoracji

W dowolnym miejscu na pewien, że są miejsca, które chcę, aby uszlachetnić. To mogą być cechy terenu lub wód gruntowych. Ale to wszystko można skorygować poprzez dekoracje do ogrodu z własnymi rękami.

Jeśli strona zawiera dołach, wąwozy i dziur, nie jest konieczne, aby wyrzec się zbudować dekoracyjne staw lub zawieszenia światła mostu na podporach. Jeżeli tereny wzgórz, w tych miejscach są w najlepszej pozycji, aby zrobić piękny kwiat łóżko lub altanę ozdobione pnączy.

Jeśli oświetlenie ogrodowe jest słaba, użyj pomysły na wystrój, które zapewniają więcej światła odcienie. Można sadzić rośliny w żółte i białe kwiatostany, utorować beż śladu lub jasnoszary kamienne rzeźby rozsianych biały lub srebrny. Małe obiekty dla potrzeb gospodarstwa domowego, również możesz urządzić i udekorować.

Bardzo oryginalny design będzie wyglądać wspaniałe domy z rzeźbionymi okiennicami, dach ganku i kapryśny. Takie malowane domy są dobre i różne rzeźby kwiatów. Mogą zmieniać się w czasie, przy użyciu oryginalnych pomysłów.

Dobrym rozwiązaniem byłoby zaprojektować i gruntów wokół budynków granic kwiatów i krzewów o różnych kształtach. Bardzo ładny wygląd z lavantery krawężnika. Włącz pryzmie kompostowej można wylądował na jej nasturcji i dyni.

A jeśli pole pod nim, aby metalowy cylinder, to nikt by się nie domyślił, że jest.

Na beczek do zbierania wody deszczowej i podlewania ogrodu będzie wyglądać dobry obraz. Stare kąpieli wodnej zamieni się w jego oryginalnym pojemniku, w otoczeniu murów cegły lub kamienia, ozdobione kilkoma wazony z kwiatami. Jak widać, bardzo proste pomysły mogą przekształcić ziemię nie do poznania.

Betonowe studnie w miejscu może uszlachetnić kawałki połamanych płytek lub kamienia dekoracyjnego. Ten projekt będzie wyglądać bardzo stylowe i oryginalne. Co ważne, nie bój się eksperymentować. A potem dość brzydki i nudny projekt stanie się prawdziwym smakiem swojej stronie.

Na przykład, stary rower pomalowane srebrną farbą, nie tylko stanąć do obszernych roślin, ale także niezwykłe rzeźby, zdobienia rogu ogrodu.

Stare drzewa nie można wykorzenić, a do nich przedmioty sztuki prawdziwe. Aby to zrobić, jak ptasie gniazdo lub podajniki wystrój bociana wiszą oryginalne. Skład z doniczek oraz ozdobić martwe drzewo.

Ten projekt nie przejdzie bez echa.

Pomysły dekoracyjne mogą być realizowane poprzez budowę Birdbath. Więc w ogrodzie zawsze będzie ożywiona atmosfera, śpiew i śpiew pierzastych przyjaciół rozcieńczonego. Oryginalna dekoracja będzie zegar słoneczny pokazujący dokładny czas w każdym sezonie.

Udekorować rzeźby można rzeźbione, grawerowane lub mozaiki.

Dekorowanie rzeźby ogrodowe

Pomysły na tworzenie kompozycji ozdobnych w ogrodzie są tak różne, jak części używane do dekoracji. Produkty te są podzielone na elementy dekoracyjne – rzeźby i fałszywe drewna. I atrybutów, które przenoszą obciążenia funkcjonalne – światła, fontanny. Wszystkie z nich są powszechnie stosowane w krajobrazu i jako oddzielne elementy i szczegóły tych kompozycji.

Towary dla ogrodu mogą być dość duże – są różne posągi i rzeźby z kamienia lub brązu, zdobiące obszar w pobliżu powierzchni stawu lub rekreacyjnej. Jednak te atrybuty nie są odpowiednie do niewielkich obszarów, ponieważ są one tak masywne.

Najlepszym rozwiązaniem w stylu do ogrodu będzie dekoracyjne figurki z drewna, które są idealne do instalacji, a wśród roślin i na otwartej przestrzeni. Zazwyczaj są one wykonane w formie postaci z kreskówek i bajek. Takie dekoracje idealnie pasują nie tylko w otaczający krajobraz, ale również być w harmonii z mebli ogrodowych drewniane, meble ogrodowe i do domu.

Artykuły do ​​ogrodu, niosąc ładunek funkcjonalny – to oświetlenie uliczne i światła ogrodowe. Są one umieszczone, przez cały czas, w postaci pojedynczych elementów. Pomysły, aby były różne: a lampy witrażowe i postacie bajkowe, wiszące latarnie w starym stylu lub latarnie domów. Lekka drewniana altana i chodniki wykonane w ogrodzie własnymi rękami lub kupić w sklepie, również służyć funkcję dekoracyjną. Lecz można również stosować zgodnie z jego przeznaczeniem.

Garden Decor stworzą wyjątkową atmosferę i miło spędzić czas wśród pachnących roślin. W związku z tym układ miejscu należy zwrócić uwagę nie mniej niż wnętrza domu. Stwórz ogród swoich marzeń, przynosząc do tej rodziny i przyjaciół, aby zrealizować swoje pomysły i plany, nie bój się marzyć – a następnie Twój ogród będzie raj, i można bezpiecznie korzystać z owoców swojej pracy.

Share →