Tilda szycia lub dobre zabawki własnymi rękami

Tilda szycia lub dobre zabawki własnymi rękami

Ponad dziesięć lat temu, młoda dziewczyna z Norwegii, Tony Finnanger, uszył swoją pierwszą zabawkę. Niezwykłe lalki tkaniny został nazwany Tilda i natychmiast stał się popularny.

Teraz te magiczne lalki rozsianych na całym świecie mocno osiadł w umysłach wielu przydatnych ludzi. Projektantem marki nie sprzedaje gotowe produkty. Cała praca koncentruje się na rozwoju i tworzeniu materiałów do szycia Tildy.

Grupa projektantów opracowania wzorów lalek i ich stroje, akcesoria i rzeczy.

Wraz z pojawieniem się idei, konieczne jest dopasowanie tkaniny, akcesoria i przedmioty dekoracyjne. Wszystko to zestaw Tony Finnanger ma na celu podniesienie koneserów, że są w stanie samodzielnie stworzyć taki niezwykły, nieproporcjonalne, ale niezwykle atrakcyjną Tilda lalki.

Lalek Tilda – lalki jest dobry

Nigdy nie spotka tutaj jasne, jaskrawe kolory i kombinacje akcesoriów. To pastelowe kolory, miękkie linie, perkal, podstawa lub bawełny, lnu i bezwzględnych obrazów czułości. To wspaniałe nowe postacie, które odgrywają ważną rolę w życiu codziennym.

Aby Tilda nie był sam, były koty, które rozjaśnić szare dni, i aniołowie. Tilda nieograniczone świecie, a jednak razem zadowolić swoich fanów nowymi pomysłami.

Szycie Tilda – zabawy i łatwy sposób

Aby utworzyć miękkie piękno lepszego wykorzystania Tkaniny naturalne (Len, bawełna, flanela).

Odzież Tilda będzie zwolniony z jakiejkolwiek tkanki, które w swoich gospodarstwach. Albo kupić za jej małe kawałki. Tkanina z wzorem jest bardzo mile widziane. Szczególnie dobry jest mały obrazek. Głównym wymogiem – rysunek powinien być spokojny, bez jasnych kolorach.

Odpowiednie komórki, groch, małe kwiaty. Nie połysk – to prawo!

Farsz zabawki lepiej niż syntetyczne wypełnienia. Do uszczelniania i nasilenie dodany gryczana praży na suchej patelni. Można dodać kilka smaków – wanilia, cynamon, lub wyboru.

Wzory można znaleźć w internecie lub kupić specjalne domy towarowe.

Fryzury dla lalek zakup pluszowa przędzy. Zapraszam do zabawy z długości i koloru. Po Tilda – prawdziwa dama i kocha piękne fryzury.

Farby do tkanin są również użyteczne w pracach. Tworzenie rysunków, powiedz fantazję.

Tajemnice Tildy

Jeśli nie masz odpowiedniego koloru skóry, tkaniny, kolor jest zwykle lżejsze, za pomocą spawania lub kawę rozpuszczalną.

Lalki Blush dać zwykłe kosmetyki. Ale najpierw spróbować malować kawałek szmatki, aby wiedzieć, jak rumieniec kłamstwo i jak często stosować.

W skomplikowanych wzorów może być czasami mylące. Uprościć zadanie – iZa pomocą przycisków w ramionach montażowych i nóg. A jeśli dodać ramkę z drutu, lalka będzie w stanie zamrożenia w różnych pozach.

Podaruj sobie i swoich bliskich tych zabawek!

Share →