Tilda. Wzory. Lalki. Zabawki.

Tilda. Wzory. Lalki. Zabawki.

gruppe na ten temat:

Lalki Tilda są fascynujące w ich wyglądzie. Każdy, kto zarówno w życiu do czynienia z tymi zabawkami zabawy i lalki, które są tak idealne do dekoracji każdego pomieszczenia lub być doskonały i niezwykły dar. A wszystko z powodu jakiejkolwiek Tildy można zrobić samemu, przez siebie, co oczywiście zwiększa wartość prezent.

Więc kim są ci bardzo Tilda? Lalki i zabawki mogą Tilda przedstawiają wiele różnych znaków. Ten wspaniały króliczek w zabawne kostiumy i kociąt ze skrzydłami, różne owady, które mogą być umieszczone na różnych wozów, aniołów i chertyata.

Wszystkie one mają pewne wspólne cechy, to małe oczy-kropki i zabawy rumieniec na policzkach. A materiał i sposób ich wytwarzania w ramach tego samego generała. Tilda często są wykonane z materiałów naturalnych, w tym pościel, bawełniane, tkaniny bawełniane, czasem wełny. Ale nic nie stoi na korzystanie, takich jak denim lub jedwabiu.

Ponieważ zabawki są w małych ilościach, pożądane jest, aby dopasować wzór i nie było zbyt duże.

Sew zwierzę lub lalka Tilda można ręcznie lub przy użyciu maszyny do szycia, jak każdy, kto ma bardziej komfortowe i jakie umiejętności. Jednak ręka ściegu tylko po to aby potwierdzić, że ten konkretny Tilda zrobiłeś to sam, ale nie kupił do okazji na pchlim targu.

Ponieważ w większości przypadków zabawki szyte są w centrum ciała, należy pamiętać, że drobne szczegóły głowy i kończyn wymagają szczególnej opieki. Po Tilda przesunie jego przód

Wiele zabawek mają Tilda-szew w środku. Ona potrzebuje stopień swobody, a do tego, gdzie znajduje się spadek tkanki (nos, łapy, ogon) to trochę nacięcie około 2 mm od szwu.

Odzież Tilda często szyte wraz z jej ciała. Dwa rodzaje tkanki (ciała i odzieży) są zszywane, głaszcząc i formy cięcia.

Stawy kończyn Tilda gięcie i szyte nadziewane mniej gęste niż ciało, aby zabawki mogły "siedzieć",

Share →