Tkanie na krótkie włosy

tkanie na krótkie włosy

Tkanie na krótkie włosy – z pewnością piękne. Wiele nowoczesnych fryzjerów stworzyć arcydzieła poprzez staranne różnych plecionek i ich kombinacji z innymi fryzurami. Nie ma wątpliwości, bardzo prosty warkocz warkocz dla długich włosów, ale co zrobić te wszystkie krótkie włosy?

Obecnie każdy może sobie pozwolić na warkocze na ten cel wystarczającej do nabycia napowietrznych warkocze, które są sprzedawane w sklepach specjalistycznych.

Dołącz tkanie na krótkie włosy dołączone do nich za pomocą grzebienia lub wplatając je w swoim własnym włosów, które w tym przypadku nie powinien być krótszy niż piętnaście centymetrów. Ponadto, szczególną uwagę należy zwrócić na kolor napowietrznych warkocz, bo więcej przychodzi do rodzimej włosy, piękniejsze będzie wyglądać fryzurę.

Jeśli twoje włosy są krótsze niż długość powyżej, a następnie w większości znajdują się w salonie na mistrza, więc podniósł najlepszą opcję montażu napowietrznych warkocz, biorąc pod uwagę strukturę włosów i jego długości. Szczególnie popularne są belki dzisiaj, a także gniazda, które można łatwo zrobić na krótkie włosy stosujące te same napowietrznych warkocze. Aby takie tkanie na krótkie włosy. trzeba właścicielem włosy zaczesane do tyłu na głowie, czy są pasma, które są wybite, a potem po prostu traktować je z żelu i zabezpieczyć szpilki.

A po slicked włosów może być dołączony do faktury lub oplot kucyk.

Jeśli wylot zrobić z kosami, a następnie rozprowadzić w formie spirali, z pomocą kołków blokujących, gdy ogon, konieczne jest najpierw warkocz w ciasny warkocz. Aby ozdobić fryzury można zastosować śruby z kamieni, kryształów i kwiatów.

Tkanie na krótkie włosy przy użyciu plecionki będzie wyglądać spektakularne, jeśli jeden warkocz splot, a kilka, a następnie tworzą fryzury. Jeśli włosy naturalne jest cienki w strukturze, to nie należy używać gruby warkocz faktury, ponieważ będzie to wyglądać nienaturalnie, lepiej jest wybrać kilka małych warkocze.

Krótkie włosy i warkocze

Warkocz warkocze krótkie włosy, stosuje ogon faktury, podzielić go na kawałki i warkocze plecione. Porady warkocze powinna być ustalona na podstawie ogona ubiegającej się o tym pięknym spinki do włosów. Niezbędne warkocze forma może być udzielona, ​​jeśli stosuje małą sztuczkę, mianowicie korzystanie z cienkiego drutu, popychając go w środku warkocz.

Tkać krótkie włosy wyglądają dobrze, korzenie włosów powinny być wykonane starannie runo, które będą szczególnie ważne dla cienkich włosów, bo to będzie przepychem i objętość. Wszyscy ci ludzie, którzy szanują eksperymenty mogą kupić kolorowych warkocze lub warkocze używać do malowania lakier do malowania, posypując je nad głową i warkocze włosy.

Ciekawa wariacja na krótkie włosy są warkocze afrykańskie. Je plecionki, włosy nie powinna być krótsza niż 3-4 cm, ponieważ większość długości tkanego materiału syntetycznego. Jeśli zdecydujesz się na splot warkocze włosy w domu, po prostu vpletutsya sztucznego materiału.

Po zakończeniu tkania na głowie będzie około dwustu warkocze. Wiele osób zajmuje się pytanie: ile można nosić warkoczyki afrykańskie? Ale w tym przypadku wszystko zależy od tempa wzrostu włosów. Po około czterech miesiącach tkania na krótkie włosy dostanie niechlujstwa wygląd dzięki regenerować włosy wypadły i starych, które tworzą maty.

Więc trzeba rozkręcić warkocze.

Share →