To jest pierwszy raz

To jest pierwszy raz

B życiu każdego zdarza się tylko raz, pierwszy, najbardziej ekscytujących i takie powitanie. Ale wiele z nich boi się jak ognia tej chwili żadnego pretekstu i spróbować uniknąć bliskości z najbliższymi. Tak, masz swoją pierwszą noc z najbliższymi.

Jesteś bardzo zakochani w sobie, niezależnie od tego, czy są w jednocześnie w oficjalnych stosunków, czy nie. Zobaczmy kilka zachowań partnerów w danej sytuacji

Zarówno — dziewice

Nie ma nic dziwnego w tym, że ona się boi. Jednak, jak i młodzieży. Ale jeśli zdecydujesz się na intymność z ukochaną osobą, nie szeptać "Poczekaj!"To nie wcisnąć. Że należy zrobić?

Pozwól uczucia przytłaczać umysł: myśli będą mylić i fala rozkoszy rozmarzenie i uchwycić ciało.

W tym momencie, odpocząć i dobrze się bawić. To nie jest konieczne że ani rzeczy siły inaczej tylko dlatego, że z obawy przed nie uda się coś zrobić. Człowiek nie powinien bać się niczego, bo w tej chwili już nie chce widzieć obok silny i pewny siebie w swoich działaniach ulubionych.

Dziewczyna jest lepiej słuchać swojego serca i ciała.

Co nie należy zapominać;

1. Bardzo często, ale takie przypadki są niezamierzone ciąży. Sugeruje się, że konsekwencje muszą myśleć o ludziach, i wydaje się, że do ratowania tonących – rękodzieło utonięcia. Dlatego należy zachować prezerwatywy na strony, które powinny wcześniej, aby nauczyć się nosić.

2. Podczas nocy poślubnej kobieta może pozostać praktycznie nietknięte z dwóch powodów: albo

błony dziewiczej zbyt rozciąganie, lub przeciwnie, bardzo wytrzymały, która złamać człowieka, bardziej niedoświadczeni, za dobę nie może. Nie należy bać. Tydzień później spróbować zakończyć pracę. Przy okazji, dlatego wiele dziewcząt na pierwszym stosunku płciowego nie jest "krwawy" Efekty nie są przestrzegane.

O ten człowiek musi wiedzieć, zwłaszcza jeśli jest to bardzo ważne, że wybrana jedna była dziewicą.

Człowiek doświadczony w seksie, a nie jest dziewczyna

Byłoby lepiej, gdyby dziewczyna mówi, że wcześniej tego partnera, a korzystnie na drodze. nie jest konieczne, aby zgłosić tajemnicę w kluczowym momencie ze smutną twarzą i głosem drżącym z emocji.

Co nie należy zapominać:

Noc poślubną dla dziewic — to nie tylko pierwsza doświadczenia seksualne. Seksuolodzy twierdzą, że jest to pierwszy kontakt jest bardzo ważny dla powstania takich ważnych funkcji, jak kobiecej zmysłowości. Wystarczy najmniejsze faux pas, brak miłości i zrozumienia, jak dziewczyna może kiedyś pojawi się niechęć do współżycia seksualnego i jest oziębłość.

Nawet jeśli znajdują się one tylko czułe i delikatne partnerów, chłód zawsze zatrzymuje ją w stosunku seksualnego. Według statystyk, 20% kobiet są wykonane z seksem w chłodnych stosunkach z powodu braku szacunku do męża, 30% — z obawy przed zajściem w ciążę, a 50% — dla niegrzeczny partnerem na noc poślubną. Ogień mężczyźni i motyw do refleksji na wolnym!

Partnerzy mają jakieś doświadczenia seksualne

Ale powaga chwili nie zniknie, ponieważ jest to pierwszy raz, wszystkie pary.

Co nie należy zapominać:

1. Partnerzy muszą wzajemnie życzymy sobie, aby stosować środków antykoncepcyjnych, znaleźć pełną prywatność.

2. Pierwsza noc poślubna powinna przejść spokojnie. Po tym wszystkim, kobieta, pomimo faktu, że pod względem fizjologicznym jest zawsze gotowy, by tworzyć bardziej bezbronne i dlatego psychicznie oczekuje dygresję. Dlatego szczep, nie rasa, egoistyczne tendencje nie powinny być wyświetlane w jednym z parnerov.

Dyskutuj na forum

Share →