Top 10 najlepszych stron niestandardowych tematyczne

Top 10 najlepszych stron niestandardowych tematyczne

Podziel zdjęcia z przyjaciółmi!

    Twitter Facebook Każdy, kto kiedykolwiek miał w życiu do spełnienia tzw Nowego Roku, wie, że w tym przypadku jest to prawie niemożliwe, aby wymyślić coś naprawdę nowego.

    My po raz kolejny zabłysło mnóstwo spamu i wybrane najbardziej świeże pomysły w walce z Świątecznej rutyny. Przedmioty egoistyczne Zaproszenie stwierdził: nie strój! Wszystkie wyposażone są w to, co chcą, kiedy chcą, i […]

Każdy, kto kiedykolwiek miał w życiu do spełnienia tzw Nowego Roku, wie, że w tym przypadku jest to prawie niemożliwe, aby wymyślić coś naprawdę nowego. My po raz kolejny zabłysło mnóstwo spamu i wybrane najbardziej świeże pomysły w walce z Świątecznej rutyny.

Samolubny

Zaproszenie stwierdził: nie strój! Wszystkie wyposażone są w to, co chcą, kiedy chcą, ale jeśli chcesz, nie przychodzą w ogóle. Na początku każdego wakacyjnego obecnego wydania jego pilota TV.

Następnie gospodarze i goście uroczyście wręczył się prezenty. Razem rozkoszą nie ma limitu: Na koniec każdy dostał dokładnie to, co marzenie! Pod bicie zegara brzęk kieliszków whisky i „Mojito” i butelką szampana przeciwko nienawidził wnieść na balkon i zalać uruchomione sąsiadów fajerwerki.

Zaproszenie stwierdził dress code: ściśle czarny (tylko czarny). Jeśli większość gości to stali bywalcy strony efektowne, pozycja ta może zostać pominięta: wszystko tak są w kolorze czarnym na zakorzenione przyzwyczajenia. Posiłek odbywa się w formie bufetu, a zamiast bufetu w celu wprowadzenia pole trumny.

Choinka ozdobiona wstążkami żałobnych. Na stole, rozmawiając o marności ziemskiego bytowania. Pić bez szczęk okulary.

Podczas bitwy pod kuranty na mute TV i pokroić w pełną moc pogrzebowego marszu. (Nagle zrywa i zastępuje marsz Mendelssohna. Niespodzianka!)

Goście dzielą się na „na wcześniejsze narodów” na podstawie geograficznej. Na przykład, żyją na północy Jużno-Sachalińsk (Novoaleksandrovsk, łąki) pochodzą w Czukocki wysokie buty z futra i kurtki, południowców (Khomutovo, zima) – w przepaski biodrowe oraz z kółka w nosie, i tych, którzy mieszkają na Wschodzie (Cheryomushki), nie w kimono i mrużąc oczy. Wszystko pogratulować siebie szczęśliwego Nowego Roku w odpowiednich językach. Podczas hymnu na mute TV i pokroić w na cały regulator, „Międzynarodówka”, a wszyscy ludzie w zgodzie zaczynają tańczyć wokół choinki.

Następnie dzieli się na NATO i „obozu socjalistycznego” i umówić się na bitwę na poduszki.

Zaproszenie stwierdził strój topless lub bielizny (bielizna). Gdy goście zbierają większość z nich wybierz ubrany i zmuszany do wykonywania pasek w pobliżu choinki. Podczas przemówienia prezydenta na mute TV i obejmują szereg nagranego dźwięku z najważniejszych wydarzeń w filmie „Emmanuel”. Na ostatnim skoku kuranty całym mieszkaniu światła gasną i pozostawienie go do końca świąt Bożego Narodzenia.

Jeśli budżet pozwala, nie może być ani grosza mądry i wyłączyć prąd w całym domu lub mieście.

Oligarchiczny

Uroczystości odbywają się w restauracji „Złota”. Jeśli budżet pozwala, nie może być ani grosza mądry i tylko budować restaurację z wlewków z czystego złota (po wakacjach może dać surówka gości jak prezenty). Budowanie lepiej na czerwony kwadrat, aby każdy mógł usłyszeć bicie zegara. Program animacyjny: pierwszy element – spektakl-film „Ironia Losu lub orzeźwiającej kąpieli”. Wykonywana na żywo przez samego wytopu, że w oryginale.

Utwory wykonywane są na żywo przez Ałła Pugaczowa. Jeśli budżet pozwala, nie może być ani grosza mądry i zamiast zaprosić Pugaczowa Maksim Galkin. Lub oba. Drugi punkt – Przemówienie prezydenta. Wykonywana na żywo przez helikopter wydanego przez prezydenta. Jeśli budżet pozwala, nie można tracić czasu na drobiazgi, a zamiast prezydenta przynieść premier.

Niespodzianka!

Feminista

Przed rozpoczęciem wakacji i właściciela pomyłkę przyszedł czas goście planowane Olivier mężczyzna i świeckich tabeli, podczas gdy gospodyni i kobiety zakazu palenia na schodach. Po wymianie darów dla kobiet po raz pierwszy naprawdę wyrazić swoją opinię na temat mężczyzn otrzymanych od nich głupie przedstawienie. Podczas posiłku, jedzenie od mężczyzn tacy kuchnia, czyste brudne naczynia, też są. Głównymi tematami rozmowy przy stole – dieta, sklepy i niedostosowania współczesnych ludzi do czegokolwiek. Podczas mowy gospodyni prezydenta wycisza telewizji odcięta w pełnej objętości nieśmiertelny hit Gloria Gaynor I Will Survive.

Goście śpiewają chórem niekonsekwentny.

Nostalgiczny

W wierszu, a nie wszystkich nudny strój określa kod włosów: Kobiety macha „na stałe”, dla mężczyzn – fryzura bobra. Nieposłuszeństwa, niezależnie od płci, aby mieć swój wkład kręcone peruki blond odcień pergidrolnye. Telewizja wstępnie oczyścić i umieścić w jego miejsce został pominięty na poddaszu „Ruby”, po którym Reszta wieczoru oglądając „ironii”, bo nikt nie pamięta, jak do zmiany kanałów bez pilota. Produkty dla gości stół wakacje przynoszą ze sobą. Z tych wspólnie stworzony sałatki i zielony groszek zastąpić rzadkie znaleźć w jęczmieniu kosze ojczyzny. Pod zegarem brzęk „chiming sowieckiego szampana”.

Wszyscy goście śpią na podłodze w śpiworach. W godzinach porannych wszystkim jeździć na nartach.

PATRIOTYCZNY

Zaproszenie stwierdził dress code: „Rosyjski ludowej”. Każdy, kto nie rozumie, co to znaczy, i jak zwykle, przyszedł na czarno, przy wejściu dać sandały, tuniki, buty, kokoshniki, bluzkę, futrzaną czapkę, puttees, pasy, akordeon – do kogo spadnie – i zmuszeni iść na cały wieczór , Przy stole, zaczynają się kłócić o losach Rosji po pierwszym drinku, zamiast trzeciej rano, jak zwykle.

Po bitwie pod kuranty wszystkim mieszkalnych i śpiewać razem z chórem hymn. Ponieważ nikt nie zna słów, zamiast znanego hymnu śpiewać fragment z wiersza Niekrasow „Frost – Red Nose”: „Raz w lodowatej zimie wyszedłem z lasu, był silny mróz …” itd. Jeszcze tego samego rozmiaru.

Okultyzm i mistyczny

Zanim goście przybywają Mieszkanie jest urządzone w transparenty z zaklęć w łacinie i portrety Belzebuba w pełnym rozmiarze. Gdy wszyscy goście zbierają się w sali obejmuje czarną brodą Santa Claus, Nostradamus i czytać każdy z obecności jego horoskop na przyszły rok. Gdy złe rokowanie poza grzmotów i błyskawic.

Pięć minut do dwunastu lat w mieszkaniu gaśnie światło, naczynia, z wyjątkiem jednego odwróconych spodków, spada pod stół i stolik stopniowo staje się seans: goście i gospodarze wspólnie przywołuje ducha Prezesa i przez huk armat ognia przez okno próbuje analizować to proroctwo niejasne. (Jeśli z jakiegoś powodu duch nie pojawi, można po prostu włączyć telewizor, efekt jest taki sam.) Pod chiming zegara brzęk eliksiru nieśmiertelności, do spisku butelkowane przez „radzieckiego szampana”.

EDUKACYJNE

Dla rodzin z dziećmi. Zawiera Santa Claus i, po dzieci czytać swoje wiersze, angielskich czasowników nieregularnych oraz tabliczki mnożenia, wręczył dzieciom prezenty. Następnie oderwać swój płaszcz, kapelusz, wąsy i brodę (i, odpowiednio, futro, kapelusz i warkocz do pasa), a następnie włącz ich własnego ojca i matkę. Rodzice popularność ze względu na dzieci, które nie Mikołaje nie zdarzają się wcale, a Snow Maiden są tylko w klubach ze striptizem, a nawet w najdroższych. Dzieci brzęk szkła z sobą czystą wodą gazowaną i jeść jeden cukier cukierki.

Po tym, że pozwalają na wakacje do mycia zębów tylko po jednej stronie. Dobrze karmione i szczęśliwy, dzieci idą spać, a dorośli iść do żadnej z poprzednich tematów wigilii.

Share →