Torba ze starych dżinsów

Torba ze starych dżinsów

Zbycie rzecz starych rzeczy – zatrudnienie jest dość fascynujące i twórcze. Lady-Antikrizis.ru już dał przykłady hendmeyd-produktów, które mogą być na tyle szybko, aby zszyć starych dżinsów. Ten sam artykuł był fotografia torby z dżinsu w postaci ryb.

Wykonany został projektant wygląda tak dobrze, to jest bardzo nietypowy i wyróżnia się z masy. Oczywiście, ma na sobie worek, też musi umiejętnie.

Jeśli jesteś zbyt leniwy, aby wymyślić coś ekskluzywnego lub po prostu chcesz uszyć torbę można szybko i niedrogo, a następnie spójrz na następujących modelach. Zdjęcia są zbierane w różnych forach i społeczności oddanej hendmeyd.

Torba ze starych dżinsów dla codziennego noszenia

Oto worek dżinsy może większe rozmiary: górnej i dolnej części. Jeśli jesteś drobna dziewczyna, można pożyczyć spodnie męża;) Torba dwukrotnie, to znaczy, każda strona jest w jego stylu. I można go nosić na różnych stronach w różnych sytuacjach.

Pierwsze korzyści z podmiotami z bezpośrednio akcesoria denim (Wykroić tak, aby górna pokrywa się z paska, kieszeni, też, pozostały nienaruszone, jako element dekoracyjny). Jest to dość obficie ozdobione biżuterią, kamieniami, aplikacji, ale wygląda bardzo harmonijny. Torba praktyczne zastosowanie do mocowania akcesoriów silny klej i aplikacji pritachivayut wokół toru.

Drugi bok (w prawo) – wręcz przeciwnie, minimalistycznym. Brak kieszenie, brak biżuterii.

Torba wyróżnia się wśród innych nietypowe uchwyty – Warkocze plecione z pasków cut jeans.

Denim sprzęgła – niezwykła decyzja

Dokładnie takie same radykalnie różne style strony wykonane denim sprzęgło pokazany w następnym zdjęciu.

Ze sprzęgłem starych dżinsów (nawet jeśli nikt poza tobą i nie wiesz co to jest od lat) na oficjalnej recepcji i kolacji pojawi się nieodpowiednie. Ale on nie jest doskonały, na przykład, na plaży czy lato stron wieczorem spacery po mieście. Tym bardziej, że aby to sprzęgło jest bardzo prosta.

Oto kilka przykładów sprzęgła. Należy zauważyć, że dość bardzo małe części (np koronki taśmy) zrobić prosty prostokątną torebkę denim.

Szkolne i młodzieżowe modele z torbami na ramieniu

I te zabawne wzory, ozdobione haftem, aplikacja i innych nawet kieszeni dżinsów są idealne dla nastolatka. Lub po prostu służyć jako źródło inspiracji do stworzenia czegoś własnego. Jak widać, uchwyt może być zupełnie inaczej: czyste spodnie jeansowe z podszewką lub nawet z innego materiału.

Wzór woreczka jest bardzo proste i odbywa się na oko.

Zauważ, jak w dwóch opuścił model przedstawiony na kolejnym zdjęciu, zabaw pas. W szlufki rozciągniętych cienką lub jasne pasmo (w tym samym tonie podszewki), lub krawat.

Dla dziewcząt do szkoły może uszyć torbę dla drugiego buta.

Jako bambusa pierścienia uchwyt wyglądają ciekawie. Sama torba może być wykonane w technice mozaiki.

Tak więc, w patchwork szycie dżinsów jest bardzo wygodny i ekonomiczny – w Kurs rozpoczyna się nie tylko góry, ale spodnie. Następne warsztaty z Wzorca razy worek szmat (bardzo prosta wersja).

Duża torba dżinsy: + wzór master class

Dla zaszywania worków trzeba będzie formularz, 2 pary dżinsów (mogą być różne kolory, ale nie koniecznie), maszyny do szycia.

1. wyrzeźbić 9 części prostokątne (8 stron i jeden na dole). Jeśli nie wycinania nożyce, możesz z nich korzystać. Szyć je przez 4 do ścian bocznych woreczka.

Szczegóły connect nakładających wykorzystania podczas szycia ściegów dekoracyjnych (za pięknem wątku odbioru kontrastu).

2. Sew dno. Aby to zrobić, należy dołączyć szczegóły marginalia do dolnej twarzą w twarz i szyć. Po bokach muszą działać ostrożnie: uszyć panele boczne, a następnie utorować dolny szew.

Możesz przejść na inny sposób: najpierw przyszyć wszystkie części bocznej, a następnie przypiąć kołki na spodzie i szyć.

3. góry mogą być traktowane z plecionki lub zostawić jak jest.

4. uchwyty, można użyć część okrążenia dżinsy.

Jesteś ciekawy proces twórczy, mój drogi szwaczka! Podziel się pomysły i rozwiązania!

Swój Lady Antikrizis .

Share →