TOREBKI

TOREBKI

Co to jest torba? Jak zdefiniować to słowo wiele słowników – Torba wykonana jest z tkaniny lub skóry transportu kontenerowego (sobie) drobiazgi. Ale za to egoistycznej opisem warte tysiące lat ludzkiej historii, w której torba jest bardzo ważne.

Od dawna kobiet torba wyszła poza użytku tylko gospodarczego, a stało się modne i stylowe akcesoria. Każda szanująca się kobieta ma kilka worków, które zmieniają (wybór), w zależności od pory roku, kolor ubrania, meble i nastroju kobiet. Większość torebki gradacji – rozmiarów. Duże i wygodne miękkie torebki, są one często wybierane przez młodych dziewcząt. Pozwoli to dopasować się torby wszystko, że trzeba się z dziewczyną – makijaż, lustro, grzebień i inne małe przedmioty, a także miejsce na nowe zakupy.

Torby, średniej wielkości, mocne kształty i ciemne kolory preferowane kobiety biznesu. Biznes kobiet torba nie powinna przyciągać wzrok, ale to musi pasować do obrazu i przytrzymaj minimum, co jest potrzebne przez kobietę. Być może najbardziej znanych kobiet torba w 20 wieku – worek brytyjska premier Margaret Thatcher. Małej Pani worek z Ferragamo czarny, prostokątny kształt z krótkimi uchwytami 11 lat towarzyszy Margaret Thatcher na wszystkich imprezach publicznych i wyjazdów.

Torba ta stała się nieodłącznym elementem wizerunku Margaret Thatcher, a dziennikarze zaczęli wyróżnienie jej magiczną moc. Cóż, kobiet torby – Ten worek wieczorem, sprzęgło.

Kobieta w sukni nie powinno być skupienie się na workach koloru i rozmiaru, więc wieczorowe torebki są małe, w kształcie prostokąta, często noszone na cienkiej łańcucha na zgięciu łokcia lub dłoni.

Podsumowując trochę. Bardziej powściągliwy, bardziej surowe sytuacja, w której kobieta jest, tym mniej i bardziej poważne powinny być torebki. W sklepie internetowym można znaleźć ElitDress.ru duży wybór torebek damskich ze skóry naturalnej światowej sławy włoskich producentów.

Możesz kupić torbę na każdy dzień, woreczek wieczór, stylowe torby młodzieżowe. Wszystkie torby są prezentowane w naszym sklepie internetowym, dostarczanych bezpośrednio od producenta, co gwarantuje wysoką jakość towarów.

Jeśli chodzi o trendy w modzie na wiosnę. Stylowa torba na nowy sezon wiosna-lato – jest bardzo jasne, kolorowe, często genialne, ale zarazem elegancki dodatek. Różnorodność modnych torebek w nowym sezonie świetnie, ale niektóre z nich są specjalne trendy, które sprawiają, modną torbę w teraźniejszości «trafienie», Dokładniej trendy mody do worków na wiosnę / lato 2013 w brzmieniu:

– ostre linie geometryczne, surowość formy i sylwetki. doskonalił linii I ta tendencja może być zawsze wyrażona nie tylko postaci, ale także w każdym geometryczny wzór, czy paski, kwadraty, koła, czy wszystkie elementy razem

– wśród jasnych kolorach – pomarańczowy, różowy, zielony i żółty, zaskakująco głęboki kolor indygo i jasne czerwone. Jest oczywiste ulubionych sezonu, ale prawdziwym hitem – musujący «Neon» Efekt Torba Materiały «metaliczny»

– dla fanów bardziej stonowanych kolorach, które podkreślają klasyczny styl i jest właściwe w biznesowej garderoby, proponowanym torbie czarno-biały, beżowy, zielony wzór, fioletowy, szmaragd i niebieski

– w worki mody, wykonane z kolorowych «wkładki-klapy», Niezależnie od kombinacji. Czy wybrać kombinację czerni i bieli ensemble pastelowe i jasne kolory, każdy «mozaika» byłoby mile widziane

– lakierowana skóra, metaliczny połysk w dowolnym kolorze, szczególnie ciekawe pomysły symulacji rysunek «wytop»

– jak w sezonie wiosna jesień 2012, ponownie odpowiednie materiały, które naśladują skórę gadów – krokodyle, węże, kameleon. W związku z tym, że nie jest konieczne, aby mówić jak mody skóry gadów

– kwiatowe wzory w dużych i małych kwiatów. Ten trend zgłaszania kandydatur ciekawych opcji motywy kwiatowe na naturalnej skóry, wyciąć krótkie futro

– tkane materiały, w szczególności kombinacje różnych fakturach tkanin

– materiały perforowane, ażurowej koronki gipiury

– zroszony wystrój, dekoracyjne kamienie, elementy metalowe, w tym łańcuchy Chile, nitów. Szczególnie popularne są modelem całkowicie pełno eleganckich linkę, co jest szczególnie ważne dla sprzęgła do sukienki koktajlowe i suknie wieczorowe. zawsze można wybrać z naszego sklepu internetowego. Torby w stylu etno również istotne

– w modzie Torebki torbę (carry w zgięciu łokcia), schludne sprzęgła (na dzień wydania), a także torby na długim pasku. Punkt – są bardziej kompaktowe niż w poprzednim sezonie, wymiary. Torby torba jest nadal aktualny, ale to raczej plażowe.

Wiele z tych trendów torebki mody na wiosnę / lato 2013 umieściliśmy w dziale sklepu internetowego «Torebki», gdzie można wybrać dla siebie bardzo specjalną opcję, która najlepiej akcentowania modny nie tylko, ale to jest twój unikalny styl wykluczają.

Share →