Torty na zamówienie - kulinarne arcydzieła

Torty na zamówienie – kulinarne arcydzieła

Torty na zamówienie z Wyroby cukiernicze «Slavishna»-

to kulinarne. przez nasz sklep

cukiernicy szczególnie dla Ciebie! Można zaimplementować w niestandardowej ciasta wszystkie życzenia i preferencje smakowe. Twoje pragnienia w rękach nasz konditerov- nieograniczone!

Jak zamówić tort

Produkcja wyrobów cukierniczych – fabryka cukiernicza

Cukiernia «Slavishna»Tworzymy kulinarne arcydzieła

Słodkie święto – jest apoteozą festiwalu, który symbolizuje jego udane i szczęśliwe zakończenie. Liczne cukierniczego Moskwa oferują ogromną liczbę produktów dla każdego rodzaju imprezy. Jednak typowe (czyli seryjne) ciasta nie nadają się do wesela i rocznice, studniówkę i inne specjalne okazje. Jeśli chcesz, aby wakacje niezapomniany przez długi czas pozostał w pamięci gości, aby trochę kulinarne arcydzieło teraz.

Setki klientów pracowali z nami i byli zadowoleni ze współpracy!

Cena słodkiego małego cudu: a luksusowe ciasto koszty o jak butelka dobrego koniaku lub lampce wina. Wiele cukierni Moskwa pracują tylko z odbiorcami hurtowymi, jak i osoby prawne. Otwieramy drzwi do bogatego smaku i radości dla wszystkich! Niezależnie od tego, jaka kwota będzie aplikacja będzie traktować cię z szacunkiem i serdecznością.

Można zamówić ciasta z szeregowego wykluczają. Cukiernia «Slavishna» – To zespół profesjonalistów, w razie życzenia klienta – Prawo. Po kilkuset aplikacji, zyskaliśmy doskonałą reputację i zdobył wiele popularnych klientów. Słodycze Produkcja odbywa się na nowoczesnych urządzeń zgodnie z wszystkimi przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy.

Nasze ciasta i nie tylko pomógł urządzić zdjęciami uroczystość, ale stał się symbolem święta.

Korzyści ze współpracy z naszą firmą:

– Bezpłatna wysyłka. Przy zamówieniu powyżej 7000 dolarów rubli, dostarczymy produkty w Moskwie własnym transportem.

– Wysoka jakość produktów. Używamy tylko najlepszych surowców: dlatego nasze ciastka i ciasta są soczyste, smaczne i apetycznie.

– Szybka realizacja zamówień. Produkcja wyrobów cukierniczych własne pozwala nam planować pracę. Dlatego gwarantujemy terminowe wykonanie wniosku o włos życzenia.

– Cała gama rozwiązań. Możesz zamówić ulubione ciasto na każdą okazję: ślub, rocznicę, 08 marca, 14 lutego, imprezy dla dzieci. Popularne opcje zostały już zebrane w katalogu: wybrać i zamówić!

Wiele fabryk cukierniczych w Moskwie pracować wyłącznie z typowych ciast, woli podjąć szereg. Jesteśmy gotowi stworzyć ekskluzywny produkt, który będzie podobny do malarstwa lub rzeźby luksusu. Ksero kolory żywności, ciasto na rysunku: jest to nie tylko prawdziwe, ale także przystępne cenowo.

Możesz zamówić prawdziwe arcydzieła:

– Torty weselne. Arcydzieła warstwowych symbolizują zjednoczenie nowożeńców, ich szczęśliwej przyszłości. Bez takiego tortu nie będzie obecny, i miłość – wieczne.

– Słodkie walentynki. Chcesz pokazać swoją prawdziwą miłość i stworzyć miły uznanie? Nasze ciasta najlepiej nadają się do tego celu: w katalogu posiada już wiele ciekawych opcji.

– Chleby i ciasta specjalistyczne. Poznaj naszych drogich gości lub planuje tradycyjny ślub? Bochenek pokazać swoją gościnność i wysoki status święta.

– Ciastka dla dzieci. Traktuj swoje dzieci do tego niedrogi luksus: będą pamiętać swoją miłość i odwzajemnić.

– Słodkie prezenty na specjalne okazje i ekskluzywnych ciast. Nasi kucharze są zdolni do wszystkiego: tworzą trójwymiarowe słodkie produkty w postaci książek, bale, samoloty, a nawet broni!

Uwaga różnych dodatków, które uczynią doskonale pyszne ciasto. Karmel, krem, sufleyny, miód, śmietana wypełnień: myśl o ich umysł jest wypełniony foreboding słodkie szaleństwo. Dla nas wszystko jest możliwe: nie ma formy, nie ma takiego smaku śmietana, że ​​nie możemy tworzyć lub replikacji. Tworzymy również na zlecenie projektowe ciasta, wprowadzając w życie swoje marzenia i życzenia.

Cukiernia «Slavishna» zawsze gotowi spełnić Twoje rozkazy, nawet najbardziej skomplikowane i fantastyczne. W ramach przygotowań do uroczystości i imprezy, nie zaprzeczają sobie przyjemność sobie na luksus cukierniczego cud. I nie zapominaj, że zamówienie musi być zrobione z góry: przed wakacjami, Nowy Rok i latem «Boom ślub» Obciążenie jest bardzo wysoka.

Share →