TPK Camellia - niestandardowe Kuchnie w Moskwie

TPK Camellia – niestandardowe Kuchnie w Moskwie

Fabryka Mebli Camellia produkuje meble kuchenne na zamówienie z fasadami z płyty MDF z różnymi powłokami: emaliowany, PVC, ze zdjęciami aplikacji na MDF, szkła, i fasad z drewna.

Spec. Oferuje salonach Camellia:

Kuchnia na zamówienie z tej firmy Camellia KOMFORTOWE

• Dowiedz się, przybliżony koszt mebli, możesz poprosić …

• Projektanci fabryce będzie wybrać najbardziej optymalny układ dla odpowiednich mebli.

• projektant pozostawić do domu, aby zmierzyć przestrzeń, dalszych szczegółów zlecenia i stworzenie indywidualnego projektu.

• Wszystkie projekty mebli zaprojektowany z myślą o ergonomii, tak aby meble były wygodne mieć wszystko w zasięgu ręki.

• W naszej produkcji używamy tylko wysokiej jakości materiały i komponenty z wiodących producentów europejskich.

• Tworzymy meble z najlepszym stosunku jakość / cena produkcji krajowej i minimalnej izderzhek.U mamy „standardowy”, jako producent, możemy produkować niemal dowolną konfigurację mebli, w tym poszczególnych elementów kompleksu.

• Jeśli obudowa meble w porządku, i fasadach zużycia – można kupić u nas fasady do mebli. jak również różne dodatki.

Meble dla Kuhi z płyty MDF pokrytej emalią .

Elewacja kuchnia, możesz zamówić niemal dowolny kolor, jak również efekt specjalny: wysoki połysk, metalowych krakolet miękka w dotyku, kameleon, masa perłowa, itp

Kuchnia 6 mkw. m. z klasy ekonomicznej do klasy LUX bez pośredników!

Produkujemy meble kuchenne na zamówienie z zakrzywionych i wklęsłych elewacji. Pomoc na realizację wszystkich pomysłów.

Jeśli musisz kupić kuchnię – to nie ma znaczenia, w klasie ekonomicznej lub klasy trzeba LUX kuchnia Camellia.

Jakościowa i tanie kuchnia – Wybawieniem dla racjonalnego kupującego. Meble Camellia będzie można rozkoszować się przez wiele lat dzięki wysokiej jakości materiałów i starannego montażu.

Jeśli chcesz wnieść do starożytnych idei projektowania mebli, lub po prostu nie chcą kuchni nie był jak inni – trzeba Camellia fabryki kuchni. Używamy do produkcji w największym możliwym zakresie powłok i różnych wystrój. Zastosowanie Camellia w produkcji aplikacji na elewacjach zdjęcia mebli, paneli ściennych, witraży itp

I nie ograniczamy stosowanie zdjęć do własnego katalogu, w razie potrzeby, mogą być stosowane na elewacjach takich jak zdjęcia – górski krajobraz.

Fabryka Mebli Kamelia oferuje szereg elementów mebli, dekoracji, urządzeń technicznych. Czy potrzebujesz małą kuchnię lub konieczne składanie studio, oferujemy Państwu najlepszą ofertę. W naszym asortymencie znajdują się elementy, aby utworzyć tanie meble i luksusowe meble.

Nasze tanie jedzenie – to nie oznacza złej jakości jedzenie. Ponieważ jesteśmy producentami i bezpośrednimi dostawcami mebli i akcesoriów dla różnych salonach oferujemy nasze własne produkty pominięciem sklepów i wyłączeniem marży pośredników. Nie ma sensu, aby zamówić meble kuchenne na zamówienie do drogich salonów, uważają, że wolisz, wybierz niezbędne fasadę obejmujące kuchnie zdjęć na naszej stronie i skontaktuj się z nami.

Stworzymy dla Ciebie projekt projekt, możemy wybrać odpowiednie dekoracje i akcesoria do kuchni i szafy.

Fabryka Mebli Camellia specjalizuje się w produkcji i sprzedaży mebli oraz fasad budynków, kuchnie, szafy. Kto chce zaoszczędzić na wysyłce i montażu klientów zawsze mogą zamówić elementy obudowy i frontów meblowych oddzielnie, montaż mebli siebie.

Zestawy kuchenne produkowane przez naszą fabrykę posiada szeroką gamę elementów i szeroki wybór dekorów, który pozwala dosłownie tworzą niepowtarzalną kuchnię z indywidualnym wzorem, który spełnia wszystkie nowoczesne wymagania mebli kuchennych. Będziemy zawsze pomaga stworzyć projekt jako mała kuchnia i pełną kuchnią wyznaczonym na dużej sali.

Właściwie gotowe Klasa kuchnie gospodarka. sprzedajemy, nie różnią się jakością od drogiego różnicy mebli kuchennych może leżeć tylko w rodzaju ubezpieczenia lub elewacji lub trick-or pełnej kuchni.

Na przykład, gospodarka żywnościowa może być wyposażony w pojedynczy blaty z tworzywa sztucznego, szafy, obejmujących wszystkie specjały, można osadzić w tabeli górną powierzchnię gotowania lub zlewozmywaka, unikając niepraktycznych połączeń między tabelami. Droższy blatu kuchennego mogą być wykonane ze sztucznego kamienia o grubości 10 mm. z niewidocznymi szwami, zintegrowanym zlewem i zintegrowanym cokołem. Bardzo blat może uzupełnić do 100 mm.

Blaty kamienne może produkować różne skomplikowane kształty, co sprawia, że ​​niezbędne w produkcji mebli kuchennych z zakrzywionych i wklęsłych elewacji.

W kuchniach klasy ekonomicznej mogą nie być dostępne zintegrowany system magazynowania, różne system przesuwny, a nie droższe tandemboxes używane metaboxes itp

Jednym z najważniejszych kryteriów wyboru kuchni jest cena za komplet. Kuchnia Camelia, w opinii naszych klientów, jest producentem wysokiej jakości meble w przystępnych cenach.

Kuchnia Zamówienie, szafki kuchenne lub fasady fabryki mebli w Camellia, wystarczy przyjść do biura firmy, zadzwoń lub napisz e-mail: fasad33@bk.ru, fasad2@bk.ru a nasz personel wyjaśni wszystkie szczegóły.

Share →