Trąbka - niesamowite wspinacz!

Trąbka – niesamowite wspinacz!

Wiesz, ja nawet nie porównać z czego witalność, prostota i wytrzymałość tej rośliny!

Być może tylko niezniszczalne trawa pszenicy może konkurować z nim tych przymiotów. Dlatego Trąbka (Campsis) mogą być bezpiecznie początkujących ogrodników sadzić Ten winorośli nawet celowo nie łatwo wapno! Powiedziałem wiele razy przypomnieć, że w okresie letnim mamy jest niesamowity upał i susza, ale Kapsis na próżno! Nie liści wyschły, kwiaty, wciąż, od czerwca do września!

W ciągu kilku lat tego nie zauważył winorośli żadnych szkodników, chorób, a nie go osiągnąć!

Nie wiem, jak to zgodnie z zasadami, a ja Trąbka rośnie sama. Posadziłem ją podlewać, a cała reszta odbywa się automatycznie. W zimie nie ukrywa, należy spędzić przycinanie jesienią, inaczej zapletet ulicę. Pewnego dnia, z ciekawości, zmierzyć długość ucieczki roku.

7 metrów!

Jednak on ma minusa. Trąbka oszałamiająco piękne, pełne wdzięku liści z — w delikatnych kolorach, więc byłem bardzo zaskoczony, kiedy nagle przyjaciel zaproponował mi kilka procesów. Powodem takiej hojności, bardzo szybko zdałem sobie sprawę, – Ta winorośl jest bardzo agresywny, daje liczne wzrost korzeni, które rośnie w zawrotnym tempie. Jednakże, nie jest to powód, aby zrezygnować takie piękno! Właśnie Trąbka przeszczepione do wąskiej ścianki działowej między garażu i ogrodzenia sąsiada.

Są porośnięte roaming szczególnie nigdzie, choć czasem to wychodzi na 10-12 metrów od rośliny macierzystej!

Piła na trąbkę z Internetu zdjęć żółte i różowe kwiaty. Jak pięknie! Chciałbym kupić sobie koniecznie, ale zatrzymuje cały ten sam wzrost korzeni. Może są odmiany, które nie pozwalają go? Jestem zainteresowany tylko trąbkę w żółte i różowe kwiaty.

Jeśli ktoś wie, powiedz mi, będę bardzo wdzięczny!

Czy podoba Ci się ten artykuł?

Share →