Tradycyjna medycyna na nadciśnienie

Tradycyjna medycyna na nadciśnienie

14 lipca 2012 Autor: evgeniy 6 Memo

Skuteczne leczenie nadciśnienia ludowych środków odwoławczych

Ziołowy lek zalecany w leczeniu nadciśnienia środków ludowej w połączeniu z diety, ćwiczeń i leków. Główną rolę w leczeniu nadciśnienia krajowego gra uspokajających (uspokajający) traw i kolekcje roślin. Działają one na pacjenta na 2 sposoby: z witaminami i dać efekt hipotoniczne, czyli E obniża ciśnienie krwi..

Witam, drodzy czytelnicy bloga Zdrowie środowiskowe!

Jaka roślina jest przydatne z nadciśnieniem tradycyjnej medycyny? W pierwszej kolejności – głóg, motherwort i Waleriana. Jak rumianek, jarzębina, szyszki chmielu, mięta, melisa, sok z buraków, i wiele innych.

Niekoniecznie zbierać leczniczych uwzględniający surowce siebie. W leczeniu nadciśnienia tętniczego jest dobrze dostosowane i gotowe wypełnionych herbaty ziołowe, a także wyciągi farmaceutycznych i nalewki.

Tradycyjne przepisy stosowane w leczeniu nadciśnienia tętniczego

Dostępne i sprawdzone narzędzia zdrowia: róża, warzone w termosie i aronii 200-300 gramów dziennie. Skuteczne leczenie nadciśnienia receptur ludowych wykorzystujących owoce jarzębina i ząbki czosnku znajdziesz w tym artykule.

Wyrzucić czarnej herbaty na rzecz zielonych. To nasycenia ciała z witaminą C, niezbędnych do poprawy ton serca, i do pewnego stopnia obniżenia ciśnienia krwi.

Niewiele osób wie, że nadciśnienie tętnicze ma pozytywny wpływ soku z cebuli. Możesz zrobić narzędzi zawierający witaminy i olejki eteryczne w wysokim stężeniu.

Z 3 kg cebuli trzeba wycisnąć sok i wymieszać z 500 g miodu. Dodać 25 g wewnętrznego filmów orzech. Wszystko to zalać 1/2 litra wódki i pozostawić na 10 dni w chłodnym, ciemnym miejscu.

Weź po posiłku i 1 łyżka dwa razy dziennie.

Wielu pacjentów mówią, że z powodzeniem udało się utrzymać wysokie ciśnienie krwi pod kontrolą, jedzenia dużo czerwonego soku z buraków. Mamy zwrócić uwagę na następującą lekarstwo receptury ludowej.

Składniki: 4 szklanki soku z buraków, 4 szklanki miodu, 100 g suchej trawy Cudweed i 0,5 litra wódki. Wtedy wszystko jest jak zwykle: połączyć składniki w pojemniku szkliwa lub szkła, dokładnie wymieszać. Zaparzenia 10 dni w ciemności w temperaturze pokojowej lub w lodówce w + 4-6 ° C.

Wlew gotowe do drenażu i wycisnąć. Z nadciśnieniem tętniczym w stadium I-II zabrać go trzy razy dziennie przez 1-2 łyżki przed posiłkami.

Należy uznać, że leczenie nadciśnienia ludowych środków odwoławczych w sobie nie jest wystarczająco skuteczna. Osiągnąć stabilny obniżenie ciśnienia krwi, leczenie to powinny być stosowane w połączeniu z diety i ćwiczeń fizycznych na świeżym powietrzu.

Gdy ciśnienie tętnicze powyżej 160/100 – poprosić o leki do lekarza, nie dokręcić.

Share →