Tradycyjne metody leczenia raka skóry

Tradycyjne metody leczenia raka skóry

Prawdziwa plaga naszych czasów stają się te dni z różnych nowotworów. Obrzydliwe warunki środowiska, odporność na stres, niezliczone osłabiony, znaczny wzrost poziomu promieniowania, zarówno naturalne, jak i sztuczne – wszystkie te i wiele innych powodów, aby ludzkie ciało narażone na wiele chorób. Ogromna różnorodność substancji chemicznych są mocno w naszym życiu: jemy chemia, chemia moemsya, ale również umyć naczynia i wszystko, co wokół nas, przedmiotów codziennego użytku. To nie mógł wpłynąć fakt, że osoba jest nierozerwalnie związana z naturą, nie czują się zaczyna «łatwość» w tych nienaturalnych okolicznościach otaczających go.

Jego ciała, choć nie bezpośrednio, ale stopniowo wraz z upływem czasu zaczyna reagować wszystkich tych chorób, różnych nowotworów złośliwych, co często prowadzi do sad końca.

Nowotwory często przyczyną śmierci osoby, a nowoczesna medycyna nie znalazła jeszcze skutecznego sposobu zwalczania tej plagi. Jednym z najbardziej powszechnych rodzajów tej choroby jest rak skóry, która stanowi złośliwy nowotwór lub guza. Rak skóry częściej występuje u osób w podeszłym wieku często cierpią na skórze twarzy, ale to nie oznacza, że ​​choroba może dotknąć osoby w młodym i średnim wieku. Na przykład, okaże się, że w przypadku raka skóry przejść moli, brodawki, przetok, blizny, wrzodów. Istnieją przypadki, kiedy choroba zaczyna się w wyniku nadużywania oparzenia słoneczne, w tym solarium. W niektórych krajach europejskich, od dawna studiuje ten problem, jest zakaz korzystania z solarium dla osób młodszych niż 18 lat, od opracowania takiej ekspozycji może być niebezpieczne.

Ale żadna z podjętych środkach, nie będzie w stanie chronić nas przed wystąpieniem choroby jest sto procent, więc kilka słów o jakie są tradycyjne metody leczenia raka skóry.

Popularne sposoby leczenia raka skóry i raka ogólnym, w szczególności, może wydawać się niemożliwe do pewnego wysiłku, aby pozbyć się tej groźnej choroby. Niemniej jednak, doświadczenie wykazuje, że wiele pokoleń tradycyjne zabiegi są często bardzo użyteczne także w leczeniu raka skóry człowieka. W związku z tym, istnieje wiele dowodów, choć warto pamiętać, że każda samoleczenie jest podejmowane, oczywiście powinno być wykonane pod nadzorem iz udziałem specjalistów. Nie zaniedbuj opieki zdrowotnej, nawet jeśli czasami nie jest w stanie pozbyć się choroby.

Nowoczesne metody diagnostyczne pozwalają kontrolować ich stan.

) Weź dwie łyżki ziół Repeshko, Boudreau hederacea, nasiona marchwi (z nasion), trzy łyżki trawy koniczyny, zhostera przeczyszczające (liście), 5 łyżek glistnika. Wymieszać wszystkie składniki na wlewie podjąć dwie łyżki mieszanych kolekcji narkotyków. Ta ilość leku należy zalać wrzącą wodą w ilości półtora litra, a następnie wciśnij do chwili, gdy pojazd ten ochładza się do temperatury pokojowej, po czym należy go opróżnić, które trzeba użyć gazy.

Z tym wlewu powinna być leczona przy użyciu jako płynu kosmetycznego do zastosowania do dotkniętego rakiem skóry.

B) Otrzymywany z soku roślinnego następujący: krwawnika, marchew, hemlock trawy, zmieszane w takich proporcjach: odpowiednio 2: 2: 1 Otrzymaną mieszaninę należy codziennie przyjmować jedną łyżkę, można pić ciepłe mleko. Jeśli chodzi o rośliny, z których można zrobić okłady (tylko wtedy, gdy rana nie jest otwarty): trawy i posiekane marchewki cykuty i wymieszać trzy razy dziennie przyłożonego do chorobowo skórę. Otwarte rany należy traktować z wyżej opisanej mieszaniny soku roślinnego do pięciu razy dziennie.

B) Rozcieńczyć grubą drożdże i obficie zwilżyć je zranioną powierzchnię nałożyć bandaż nad nim, i nasycić drożdże.

Wielu ekspertów twierdzi, nie bez powodu, że nie powinny być traktowane na raka skóry sam, słuchając doświadczonych tradycyjnych uzdrowicieli, uzdrowicieli. Jest to w dużej mierze uzasadnione, ponieważ wszystko, co jest związane z naszym zdrowiem, należy podchodzić z inteligencji, wszystko dokładnie rozważyć. Odpowiadając sceptyków może zadać to pytanie: co z tymi ludźmi, którzy są oficjalne medycyna nie jest w stanie pomóc, ktoś po prostu zrezygnował, którzy nie mają nic do zakupu drogich i czasem nieskuteczne leki?

W takich przypadkach, tradycyjne zabiegi nie tylko rak skóry i wielu innych chorób, może być linia życia. Niestety, najczęściej mamy do czynienia nie tylko z bezradności lekarzy w leczeniu wielu chorób, ale także zaniedbanie, brak kwalifikacji niektórych lekarzy, w takich przypadkach, musimy pomóc sobie.

D) Niezbędne do przygotowania maści uzdrawiania oparta na ferule, a raczej jego korzeń i masło. Dla niej, wykonaj następujące czynności: drobno zmielić korzeni Ferula w równych proporcjach i wymieszać ją z krów masła. Może odbywać się w inny sposób: dobry Uvarov tartych korzeni i mieszać Uvarov wazeliną w proporcji 03:59.

Nowotworowych skóry należy smarować maścią dwa razy dziennie, w tym samym czasie powinny być również brane pod wywar z korzeni tej rośliny. Przygotowanie brzeczki w następujący sposób: Kruszywo korzenie okucie w wysokości jedną łyżkę zalać wrzącą wodą (pół litra), kładąc nacisk na dwie godziny i wziąć trzy razy dziennie na trzecią filiżankę.

D) Tradycyjne metody leczenia różnych chorób, często stosowane w ich receptury glistnika tym można stosować do leczenia raka skóry. Ponieważ możliwe jest, aby napary, wywary i maści. Maść wytworzono jak następuje: należy przygotować w postaci soku glistnika i wazeliny i mieszać te składniki w stosunku 1: 4 dziennych smarowania obolałych miejsc.

Share →