Tradycyjne metody leczenia robakom

Tradycyjne metody leczenia robakom

Helminthosis — choroby, w których ciało ludzkie pasożytniczych robaków. Gatunków pasożytniczych robaków, które żyją w ciele ludzkim, a tym mogą występować w grubego, odbytnicy lub żołądka, płuc, wątroby, pęcherzyka żółciowego, w obszarze skóry i krwi, nawet w komorach serca. Wraz z pomocą oficjalnej medycyny, są tradycyjne metody leczenia robaki, które są równie skuteczne jak leki.

Najbardziej ogólnie jest grupa pasożytów jelitowych, tym taśmy i okrągłe robaki.

W zakażeń pasożytami jelitowymi jest podstawowym sposobem, ustne – odchody. Cząsteczki kałem zakażonych jaj robaków, dostać się na rękach i zdrowej osoby i trwa jego infekcji. Główną drogą zakażenia robakami – dokładnie umyć ręce, a także owoce i warzywa przed jedzeniem.

Diagnozowanie Robaczyca proste – wystarczy jedna analiza kału, aby go zobaczyć robaków jaja. Pasożyty żyją w sercu i płucach, wątrobie, jaja wyrzucane do krwi, więc główną metodą diagnostyczną dla podejrzanego bota – badanie krwi.

Pacjent cierpiący robaczycy, czuje się źle, utrata masy ciała wraz ze wzrostem apetytu, wzdęcia i bóle brzucha, częste biegunki i wymioty, zaburzenia snu, świąd odbytu i krocza (owsiki). Pacjent blednie, traci hemoglobiny.

Jest on często towarzyszy ataki kaszlu robaczycy (nicieni), duszność, nieżyt nosa, pokrzywka i rumienią na części ciała organizmu.

Obecnie istnieje wiele leków z robakami, ale musimy pamiętać, że są one bardzo toksyczne, a ich niedopuszczalne używanie bez konsultacji z lekarzem, tym bardziej — osób starszych, dzieci i kobiet w ciąży.

Oprócz leków, są tradycyjne metody leczenia, które są toksyczne, robaków lub mają niewielkie działanie toksyczne. Metody te mogą być stosowane równolegle leków przepisanych przez lekarza.

Leczenie musi być postrzegany przez lekarza, jak wiele robaków po jego śmierci off partii z toksyn, a pacjent może uzyskać poważne zatrucie.

W leczeniu robaczycy musisz przestrzegać specjalnej diety z dużą ilością warzyw, owoców, zbóż i chleba, ropy kwaśny płyn, suszonych owoców, aby poprawić perystaltykę jelit i pomaga organizmowi robaki wyjściowych.

Tradycyjne metody leczenia robaki.

1) Zagotować łyżkę piżmy filiżanką wrzącej wody, folią i odstawić na 1 rano. Pić napar z facelii łyżka na 30 minut przed jedzeniem.

2) Kwiaty są kruszone mędrca, zmieszany z miodem. Weź łyżkę trzy razy dziennie przed posiłkami.

3) Wymieszać suszone tymianek zioła i tymianek w równych proporcjach. Aby przygotować środki do podjęcia dwie łyżki mieszanki gotować w kubek termos z wrzątkiem i odstawić 02:00. Weź pół szklanki 2 razy dziennie przez 1:00 do jedzenia.

4) Nasiona dyni – 300 gr. – Crush lub posiekać miksera, dodać trochę wody, aby ciasto. Możesz dodać trochę miodu w nim. Zrobione po przebudzeniu rano do 1 łyżeczka całej partii w ciągu jednej godziny.

Pestki dyni można stosować u dzieci i kobiet w ciąży.

5) Zbieranie suszone zioła: rumianek, Tansy, estragon, kora kruszyny, trawa Immortelle, centaury, wszystkie w jednym kawałku. 2 łyżek mieszaniny wlać pół litra wrzącej wody, gotować przez 5 minut w kąpieli wodnej. Pić rano i wieczorem na pół szklanki.

6) Funt 2 ząbki czosnku, umieścić ten posiłek w szklance ciepłego mleka, przykryć i trzymać 04:00. Roztwór ten następnie wybrać i zrobić żarówkę lewatywy w nocy. Metoda ta jest stosowana wobec owsiki.

Ten sam napar z czosnku w mleku może być przyjmowany doustnie, lampkę w nocy.

7) Jedz rano, zaraz po przebudzeniu, kilka liści szczawiu. Nie powinno to być mniej niż 01:00 do śniadania.

8) Kirk granat szlifować dobrze, dodać wody (na korku od 1 granatu – szklanki wody) i gotować przez 7 minut. Wywar ten powinien pić 1,5 godzin w małych porcjach i obecnie nie jest.

9) W butelce pół litra cebuli put drobno zmielony, aby to pół butelki. Góra wlać wódkę. 10 dni moczenie w chłodnym, ciemnym miejscu.

Weź 2 łyżki dwa razy dziennie na 20 minut przed jedzeniem.

10) Dzieci mogą przygotować wywar z cebuli. 1 posiekana cebula na – pół szklanki ciepłej wody, pozostawić na pół dnia. Napar wziąć pół szklanki rano na czczo przez 4 dni.

11) Pokonaj blender 4 zielone orzechy włoskie. Wlać pół łyżeczki soli, zalać szklanką wrzącej wody. Domagaj 01:00.

Wszystko wynikające pić małymi porcjami infuzji przez cały dzień.

12) W nocy z dzieckiem zjeść kawałek chleba pocierana czosnku i posypane solą, bez picia. Możesz dać dziecku nocy kawałek śledzia, nie pić wody.

13) ząbki czosnku połknąć w postaci tabletek w nocy, pijąc polstakanom czystej wody.

14) Jest to możliwe, ponieważ w nocy lub rano, wziąć lewatywę z mydłem. Do roztworu 1 łyżka domowego lub dziecko melkonastrugannogo mydła rozpuszczonego w 1 szklance ciepłej wody.

15) ziele dziurawca ziele tymianku miesza się z 1: 1 łyżeczkę mieszanki zaparzyć filiżankę wrzącej wody, pół godziny i pić 1 szklankę 3 razy dziennie na pół godziny przed posiłkiem.

Zapobieganie robaków.

1) ręce mydłem po wizycie w miejscach publicznych, a przed każdym posiłkiem.

2) elektronika gotowania warzyw i owoców dokładnie pod bieżącą wodą i zielone sałaty. Sałat i może wytrzymać pół godziny w roztworze sody oczyszczonej (na litr wody – 2 łyżki sody), a następnie spłukać wodą.

3) powinny być bardzo dobre pieczeń dokładnie i gotować dokładnie mięso. Stek z krwi, złe smażone kebaby po prostu nie do przyjęcia!

4) Nie należy pić nieprzegotowanej wody z otwartych zbiorników wodnych, naturalnych źródeł, studni.

5) tarło ryb i kupować tylko od renomowanych adwokatów Rynku, a nie – na rynku lub z rąk.

6) Prawie pływać w wodach niesprawdzonych, zwłaszcza na wakacjach w ciepłych krajach.

Po niepokoju objawy należy skontaktować się z lekarzem w celu przeprowadzenia badania na obecność robaków. Leczenie powinno być aktualne. Wraz z pomocą oficjalnej medycyny, są tradycyjne metody leczenia robaki, które są równie skuteczne jak leki, a czasem je przekraczają.

Niech was Bóg błogosławi!

Share →