Tradycyjne metody leczenia zapalenia zatok.

Tradycyjne metody leczenia zapalenia zatok.

Antritis często spowodowane przez przeziębienie, grypa i inne choroby zakaźne. Bakterie lub wirusy dostania się do zatok szczękowych znajdują się po obu stronach przegrody nosa, powodując vospalenie.Takzhe istnieje kilka czynników, które umożliwiają powstawanie choroby i jest wypaczone septum i obecność migdałki i chorób alergicznych. W każdym przypadku należy ubytków zębów 6th.

Wraz z terapią lekową Tradycyjne receptury leczenie zapalenia zatok pomagają pozbyć bolezni-

-Przygotuj roztwór soku z aloesu i miodem w równych ilościach i zaszczepił w obu nozdrzy.

-Weź równe ilości soku z cebuli, wódka, oleju roślinnego i mleka tarty Szare mydło .Wszystko to w kąpieli wodnej i tylko doprowadzić do kipeniya.Dayte ochłodzić i dodać mёda.Prigotovlennuyu w lodówce .Smachivayte bawełnianych wacików masowych i to rozwiązanie zostało wprowadzone do każdego nozdryu.Delayte nim 2 razy dziennie.

Grind laurowe liście i wypełnić je z wywaru z warzyw maslom.Dayte małego wpajano i jednej kropli do nos.Smes przechowywać w chłodnym miejscu.

-umieścić w rondlu 3-4 ząbki czosnku rastolchёnnih, mały pęczek koperku i wlać wszystko chłodne kipyatkom.Delayte konwencjonalnego wdychania pary przez 10-15 minut.

-Zetrzeć cebulę, otrzymaną zawiesinę umieścić w torbie z gazy i kolejki oddechu stosuje się do każdej procedury nozdre.Prodelivayte, jeśli to możliwe, 3-4 razy dziennie.

-zakorzenić kwiat tsiklomen.Natrite go na tarce i soku otozhmite.Poluchenny pogrzebać w nos 2 krople do każdego soku nozdryu.Hranite w chłodnym miejscu, a przed zastosowaniem trochę ogrzewa się w łaźni wodnej.

-Rozgrzej patelnię nasion lnu i umieścić je w formie gazy meshochek.V ciepła stosuje się do perenositse.Tak również pomóc jajka na twardo.

-Weź równe ilości soku z cebuli, surowe ziemniaki i stopiony mёda.Vsё dobrze wymieszać i zaszczepił w obu nozdrzy 2-3 razy w den.Smes Przechowywać w chłodnym miejscu, a przed nałożeniem ogrzewa się w łaźni wodnej.

-Wziąć 20 gr.mumiya, jedną łyżeczkę gliceryny i wypełnić wszystkie cztery łyżeczki vodi.Peremeshayte i pogrzebać 3 razy w 3 tygodnie den.Obichno wszystko przechodzi.

-Weź korzeń chrzanu, ruszt i wycisnąć sok (nuzhno1 / 3 szklanki) soku z cytryny .Vizhmite trzy i wymieszać z sokiem masy hrena.Poluchennuyu wziąć pół łyżeczki na pół godziny przed posiłkiem.

-3 liści aloesu równo i 3 liście Kalanchoe. Wycisnąć sok. Dodaj 1 łyżeczkę miodu i trochę soli.

Mieszać do rozpuszczenia soli i miodu. Przecedzić przez gazę i pochowano w nosie 2-3 razy dziennie.

Weź równe części soku z aloesu, glistnika ziół i miodu. Bury 3-5 razy dziennie w ciągu 5-10 kropli do każdego nozdrza.

Anegdota w tym temacie

traktowanemu nieżyt nosa, to jest przez okres siedmiu dni, a jeśli nie są leczone – w tygodniu.

Share →