Tradycyjne zabiegi, torbiel Bakera

Tradycyjne zabiegi, torbiel Bakera

Torbiel Bakera – jest łagodny nowotwór, który rozwija się w dole podkolanowym. Przez długi czas obecność torbieli nie powoduje dyskomfort i pozostaje niezauważone. Lecz gdy wzrasta do krytycznej wielkości nie jest ból i zaburzenia czynności objawów kolanowego. Zwykle, tradycyjne zabiegi, Baker torbieli jest stosowany w połączeniu z głównym leczenia (zazwyczaj – usuwanie cyst). Ten tandem tradycyjnej medycyny przynosi największe korzyści.

Stosowanie różnych ziół może pomóc złagodzić stan zapalny i poprawić chrząstki. Ale po pierwsze, należy skonsultować się z lekarzem na temat możliwości łączenia leków na receptę z tradycyjnych zabiegów.

Środki ludowe w leczeniu torbieli Bakera.

1. Aplikacje z liści malin i czarnego bzu. Weź równe części czarnego bzu i malin liści. Gotować 2 łyżki 100 ml wrzącej wody i odstawić na 30 minut, przykrywa się wieczkiem. Otrzymaną masę leżał na ceratą i dołączyć do 02:00 w dole podkolanowym.

Prowadzenie Metoda leczenia jest tak popularny na dobę.

2. W leczeniu torbieli Bakera jest idealny nalewki złote wąsy. Nalewka Przepis jest taki: złote wąsy musi szlifować i wypełnić trawie ¾ słoiki trzech litrów. Następnie wlać do słoika wody na szyi, szczelnie zamknąć i nalegać w ciemnym miejscu 20 dni.

Po tym czasie, szczep. Do traktowania powinny być stosowane nalewki i grubości. Rozprowadzić na grubym materiałem z gazy i stosować wokół kolana jako kompres. Kompresja powinna być pozostawiona na całą noc.

Nalewka przyjmować doustnie 2 razy dziennie przez 2 łyżki

3. Zmniejszyć stan zapalny stawu kolanowego woli glistnika. Grind 2 łyżki glistnik zioła i napar 100 ml wrzącej wody. Przykryć i pozostawić 20 minut.

Zastosuj okład z ziół parze 1 co 2 dni na terenie dole podkolanowym do 02:00.

4. W leczeniu torbieli Bakera będzie kompresji i korzeń mniszka lekarskiego i korzennego goździka. 1 łyżka pikantne kotlet ząbek i zalać 100 ml wrzącej wody. Korzenie mniszka lekarskiego są również posiekać i 2 łyżki zaparzyć 150 ml wrzącej wody, gotować przez 10 minut na małym ogniu. Następnie należy usunąć korzenie, posiekać na papkę, a następnie dodać bulion. Połączyć wywar z mniszka lekarskiego nalewki z goździkami, dodać 1 łyżkę alkoholu.

Gaza moczyć w otrzymanej infuzji, a następnie dodać miąższ i zawinąć w gazę owinąć wokół stawu kolanowego. Przykryć pergaminem folią, ocieplony. Należy pozostawić do 03:00.

Zabieg odbywa się codziennie.

5. Oraz pomaga kompresji kamfory i żółci. Aby zrobić to, trzeba będzie 160 g alkoholu kamfora i 250 g żółci medycznej. Zmieszać składniki i zostawić je przechowywać w lodówce w pojemniku szklanym. Aby skompresować należy zwilżyć tkaninę gazy w kompozycji do obróbki, owinąć go wokół stawu kolanowego, przykryć pergaminem i ciepłe. Ten kompres pozostawić na 04:00.

Torbiel Bakera być traktowane według drodze krajowej trzeba codziennie o jeden miesiąc.

6. Aby przywrócić wspólnej pomocy zdrowotnej żywokost. 1 łyżka zgnieciony korzeń żywokostu wlać 300 ml gorącej wody i gotować przez 20 minut w łaźni wodnej, bez gotowania. Następnie zdjąć z ognia i nalegać godziny w temperaturze pokojowej. Przecedzić napar z żywokostu i wziąć 3 razy dziennie do 100 ml.

Leczenie takie popularne metody wynosi 10 dni, a następnie przez 5 dni przerwy i znowu 10 dni od infuzji przyjmujących. Jeśli słaba tolerancja infuzji żywokostu można stosować jako kompres, dodając 300 ml infuzji żywokost 50 ml alkoholu.

7. Gromadzenia, która jest skuteczna w leczeniu torbieli Bakera. Mix 2 części suche ziele dziurawca, i 1 część pąków brzozy, liście, żurawiny, pokrzywy, mięty pieprzowej, korzeń mniszka lekarskiego, babki, Knotweed. Zagotować 1 łyżka to zbiór 300 ml wrzącej wody i nalegać 01:00. Weź 3 razy dziennie po 100 ml.

Zgodnie z krajowym metody leczenia wynosi 10 dni, a następnie po upływie czasu 10 dni leczenie można powtórzyć.

8. Gromadzenie dla zdrowych stawów przygotowane w następujący sposób. Wymieszać równe objętości: skrzyp, magazyn, biodra, Potentilla, liście porzeczki, korzenie lukrecji, liści borówki. Kolekcja powinny być przygotowane w termosie. Zagotować 1 łyżka zioła w 0,5 litra wrzącej wody i pozostawić na 08:00.

Napar przyjmować 4 razy dziennie po 120 ml.

9. Innym skutecznym kolekcji. Wymieszać równe części łopian korzeń, korzeń wierzby, korzeń koziego tataraku, korzeń lukrecji, pięciornik, nawłoć, koniczyna, dziurawiec, majeranek, kwiaty nagietka, liści brzozy, kwiaty wiązówki, jagody głogu i pączki sosny. 1 łyżka ze zjeżdżalnią warzyć 0,5 litra wrzącej wody i nalegać 08:00 w termosie.

Wziąć 120 ml naparu cztery razy dziennie.

10. Jako roślina lecznicza, aksamitną wstążką dobry. Świeże kwiaty barhotok do mielenia na miazgę i zalać gorącą borsuka tłuszczu w stosunku 1: 1. Mix i owinąć pojemnik z mieszaniną o 2:00. Otrzymany maść zastosowana do stawu kolanowego, przykryć bandaża i pozostawić 6:00.

Codzienny leczone.

Wraz z maści powinna podjąć barhotok wywar. Łyżka zgniecione kwiaty barhotok napar 500 ml wrzącej wody, gotować przez 5 minut, a następnie pozostawić na kolejne 40 minut. Weź napięte bulionu 150 ml dziennie przed posiłkami. Kuracja składa się z 20 dni od przyjęcia. Ponadto, przerwa na tydzień.

Potem, oczywiście powtarza.

11. W leczeniu torbieli Bakera wielka maści pomoc z propolisem i nagietka. Interpretowanie w moździerzu i łyżka świeżych kwiatów nagietka i wypełnić je w 100 ml gorącej gęsim tłuszczu. Dodaj do tego mieszać zgnieciony propolis i wszystko, aż będzie gładkie. Aby całkowicie stopione propolis można podgrzać w łaźni wodnej wadze. Jednakże w żadnym przypadku nie godzimy wrzącej mieszaniny.

Schłodzić masę. Nałożyć bandaż na nią całą noc. Trzeba przeprowadzić procedurę codziennie.

Share →