Trendy 2012: plisowana spódnica

Trendy 2012: plisowana spódnica

Wydawało się, że plisowana spódnica doświadczyli szczyt swojej popularności kilkadziesiąt lat temu. Projektanci „zapomniał” o tym wystarczająco długo. Ale w tym sezonie, eleganckie fałdowanie ponownie stać się bardziej niż kiedykolwiek, a to spódnica stała się prawdziwym musi mieć. Oczywiście, w porównaniu do minionych epok, że przeszedł kilka zmian.

Zobaczmy, co możemy zaoferować nowe projektantów w tym roku.

Plisowana spódnica w podłodze

długa spódnica plisowana Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na zmiany w długości spódnicy. Klasyczna wersja – do kolan lub nieco poniżej. Jest również istotne w tym sezonie, ale znacznie bardziej imponujący wygląd długie plisowane spódnice. Można je zobaczyć, na przykład, w kolekcji marki Christian Dior. Takie modele są dobre, ponieważ mogą one być wykorzystane do figury wyglądać szczuplejsze, a nawet ukryć nogi nie idealnym kształcie.

Kolejne innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne – plisowana spódnica z niską talią.

Rzeczywista i odwrotnie, bardzo krótki modelu, otwarcie i podane do wiadomości.

Różnorodność kolorów i faktur

Plisowana spódnica: klasyczne Projektanci wersja wyrazić swoją wyobraźnię i wybór kolorów do ich dzieł. W sezonie 2012 zapraszamy jasne, soczyste kolory: czerwony, różowy, zielony, pomarańczowy i wiele innych. Fani docenią klasyczny spódnica czarny i szary kolor, który będzie również istotne.

Niektórzy projektanci postanowili poeksperymentować i połączyć kilka odcieni. Na przykład, ostatnio wprowadzono zbierania Phillip Lim plisowana spódnica. wykonane w czerni i bieli i odcieniach szarości. Ponadto, można znaleźć nawet bardziej śmiały opcje, takie jak komórki lub na zawsze ulubieńcem płci pięknej kwiatowym nadrukiem, co sprawia, że ​​obraz jeszcze bardziej romantyczny.

plisowana spódnica z kwiatów tkanin drukowanych, z której szyte spódnice są łatwe. Na przykład, często używane do produkcji szyfonu, organzy, człowieka lub naturalnego jedwabiu. W nowym sezonie, projektanci zaproponowali połączenie kilku faktur, takich jak jedwab i skóra.

To samo odnosi się do usuwania: modne zaciskania tylko niektóre szczegóły spódnice, jak również gry z ich kierunku. Innym ciekawym rozwiązaniem – sukienka z plisowaną spódnicę, góry, który jest zwykle szyte z innych tkanek.

Z tego, co plisowaną spódnicę nosić

Plisowana spódnica byłby najlepszy wygląd z luźną górę: szerokie bluzki. shirty, topy. Jest również dobrze nadaje się do jej obszernych swetrów, kurtek z przesadną linii barków lub kardigany. Tak więc eksperci zalecamy wybór modeli wydłużone: talia, nie ukrywać.

W przypadku, gdy górna wciąż obniżana do bioder, można podkreślić w pasie z cienkiej taśmy.

Z tego, co plisowaną spódnicę nosić

Ponadto, aby uwolnić górę, przynajmniej w stylu z zakładkami będzie wyglądać spokojnie semiadherent golfem sylwetkę. Idealne rozwiązanie na wieczór staje bluzkę lub top z nie mniej modne w tym sezonie koronki. Ten obraz zwłaszcza kobiece.

Buty przysmak najlepiej nadają się buty lub sandały cienkie obcas z zaokrąglonym toe i pasek stóp haków. Grube masywne buty jak gruby platformy, w tym przypadku, nie jest zalecane.

Spódnica z rysunku

Plisowana spódnica dla delikatnych dziewcząt

Należy pamiętać, że spódnica plisowana może dodać objętości do bioder. To sprawia, że ​​prawdziwym dobrodziejstwem dla delikatnych dziewcząt z „chłopięcy” rysunku. Ale tych, którzy już dowiedzieć zakrętach, można znaleźć odpowiednią opcję dla siebie.

Dobrze spojrzeć na te panie spódnice z bezpośrednim najlepszych fałdy, które zaczynają się w połowie uda. Ponadto, możliwe jest, aby skupić się na klatce piersiowej i szyi, co pomoże stylowe akcesoria i biżuterię.

Share →