Trendy mody wiosna-lato 2014

Trendy mody wiosna-lato 2014

Fashion Week, który odbył się nie tak dawno temu w Mediolanie, Nowym Jorku i Londone pozwoliło uzyskać dokładne wyobrażenie o trendy mody wiosna-lato 2014. Główny nacisk nowych projektantów sezonowe mają głównie modelki i kompletne odrzucenie unisex styl ubierania. Jeśli te ostatnie są w kolorach, w sopostavlenii c poprzednich sezonach stał się dużo jaśniejsze i vesennemu soczyste.

Ponadto kobiet czeka dość Novoe pomysł tendencji znany.

Modny zwłaszcza wiosną 2014

Kiedy wybrać się na zwiedzanie trendy w modzie, musimy najpierw określić rzeczywiste kolory sezonu. Jak sugeruje renomowanych domów mody we Francji i Wielkiej Brytanii w nowych sezóně podstawowych kolorach będzie niebieski, niebieski, fioletowy. Również dobre popularność będzie korzystać z tych modne kolory wiosny 2014 jako pomarańczowy, różowy, koral. Innym ulubionym techniki projektowania prawdopodobieństwo powrotu do przeszłości. W tym sezonie projektanci coraz częściej koncentrują się na 60-70s mody.

Tendencja ta znajduje odzwierciedlenie w modnej kyrtkah i sierści wiosną 2014. Ten model odcienie mięty i lód krój i długość wolnego płaszcz do głów. Ponownie popularne spódnica winylu, wysokie buty sznurowane, damskie legginsy.

Od lat 80. proshlogo wieku projektanci zapożyczyli obrazów dla stron – krótkie sukienki, moda męska zhakety nA, zwężone spodnie…

Share →