Trendy sundresses - Lato 2012

Trendy sundresses – Lato 2012

Sukienka – zdecydowanie ulubionym między innymi letnie ubrania. Jest to istotne w przypadku podróży do morza, do kraju lub na spacer po mieście. Od czasu wprowadzenia w 14 wieku, to sundress przeszedł wiele zmian.

Teraz to stylowy i modny strój jest reprezentowany w zbiorach wielu znanych projektantów.

Trendy sundresses Lato 2012: dominacja bieli

Inteligentny biały kolor można zobaczyć w kolekcjach PhilipLim, BadgleyMischka, fisico, LuisaBeccaria, RalphLauren. Dlaczego jest tak popularny biały, wciśnięty z podium nudne odcieni szarości? Ten delikatny i wyrafinowany kolor jest idealny na lato; podkreśla, czekolada tan; Ponadto kolor biały jest łatwy do połączenia z innym odcieniach odzieży. Idealne sundress należy ukryć niedoskonałości i podkreślić godność rysunku.

Jasny modne sundresses Lato 2012

Sukienka – idealna na letnie wakacje. Jasne tkaniny płynące są bardzo istotne w cieplejszych miesiącach. Pozwalają one na tworzenie słoneczny nastrój i czuje się zrelaksowany. Stylowy kapelusz słomkowy – świetny dodatek do sukienkę.

Bogata kolorystyka, wzór kwiatowy lub kwiatowy print – dokładnie tak, jak projektanci są modne Suknie sezonu 2012.

Trendy sundresses Lato 2012: maxi długości

Długie tuniki noszone, kiedy ta sprawa właśnie pojawił się w damskiej szatni. Długi sundress tajemniczy ukrywa kształt ciała, co czyni je bardziej kobieca. Bezpłatne cięcia sprawia, ruch wolny i zrelaksowany, co daje szczególny urok i wdzięk.

To nadaje się do spacerów i wypoczynku, i do widzenia. A w połączeniu z eleganckim akcesorium długi sukienkę odpowiednią do publikacji.

Trendy sundresses 2012 z wysoką talią

Sukienka wydaje się proste i nieskomplikowane odzież. Jednak niektóre z nich podkreślają piersi, inne — ukrycie zbędnych kilogramów, trzeci – podkreślają smukłą talię. Tuniki z wysoką talią reprezentowane w zbiorach BluGirl, wyrzeźbionej, DolceGabanna i inne.

Model ten kładzie nacisk na klatkę piersiową i maski dodatkowych centymetrów w biodrach i talii.

Trendy sundresses 2012 z ramiączkami

Suknie z cienkimi paskami są istotne nie jest to pierwszy rok. Wyglądają romantyczne i zarazem arystokratycznych. Bardzo elegancki wygląd długie tuniki wykonane z lekkich tkanin, które są pływające przez najmniejszym wietrze.

Otwórz smukłe nogi krótkie sundresses letnie, jak w kolekcji Adama.

Share →