Tworzą kwadrat zadbane paznokcie

Tworzą kwadrat zadbane paznokcie

Jak zrobić kwadrat paznokcie

Narzędzi – pierwszy krok do pięknych paznokci

Aby zamówić płytkę paznokcia w domu, trzeba jakości narzędzia. Wyprostuj linii wolną krawędź piłą dość trudnym. Przyspieszyć proces pomóc specjalne maszynki.

Wielkość dobierana jest w zależności od szerokości paznokcia.

Bardzo kruche może obsługiwać płyty tylko zgrubne piłę. Ten rodzaj paznokci nie pasuje napięty plac z ostrymi końcówkami, szybko złamać

Wyrównaj krawędź paznokcia, można użyć ceramiki i porcelany cienkiej piły. W leczeniu rolek okołopaznokciowych też jest w użyciu piły, na sprzedaż są specjalne akcesoria trójkątny kształt. Bary polerowania paznokci da im gładki i błyszczący.

Linia do skórek musi być perfekcyjne. Umieścić go w celu udzielenia pomocy płynów lub kremów na bazie kwasów owocowych, drewniane kije i cięcia drutu do usunięcia naskórka.

Ostatnim krokiem do zadbanych paznokciach – wyrównuje bazę ochronną. To daje płytkę elegancki wygląd, lekki połysk i zdrową cerę. Może być stosowany na górze każdej polski kolor, ale bez niej palce będzie wyglądać świetnie.

Strona główna Manicure: tworzenie gwoździ kwadratowych

Wybrać długość i kształt płytek. Dla większości nadających paznokci rąk z wolnej krawędzi nie większej niż 2,1 mm. Bardzo małe palce mogą być przedłużone, pozostawiając większą długość płyt.

Kwadratowe paznokcie mogą być spiczaste lub lekko zaokrąglone końcówki. Niektóre palce odpowiednia kombinacja owalne i placu z niemal całkowicie przyciętych krawędzi i spłaszczenie wolnej krawędzi.

Zapoznaj się z maszynki do strzyżenia i ich składowania ściśle równolegle do naskórka, nacięcie. Oceń uzyskać efekt. Jeżeli długość nie jest zadowalający, należy powtórzyć odbiór. Widziałem bezpłatny krawędź pilnikiem grzywny, przesuwając go do przodu i bez wpływu na rogach.

Jeśli chcesz dać płytki lekko zaokrąglony wygląd, delikatnie traktować paznokci na bokach. Nie przesadzaj, kształt kwadratu powinny być wyraźnie widoczne. Wszystkie paznokcie powinny mieć jednakową długość.

Jeśli ktoś jest nieco krótszy, niż planowano, a inny plik off.

Nie przechylać pyłku, albo linii wolną krawędź będzie szorstka

Po ukończeniu długości formularza, poduszki boczne i się naskórek. Piła rolki trójkątny bar, upewniając się, że nie zepsuło narożniki. Zastosuj płyn naskórka z kwasów owocowych.

Po kilku minutach skóra staje się miękka. Przenieść go z drewnianych patyczków, tworząc linię naskórka. Najlepiej, podąży za kształtem wolnej krawędzi.

Wyraźnie odróżnia rogi u podstawy paznokcia i biegnąc za uprawiane naskórek usuwanie nadmiaru cięcia drutu.

Wyrównaj płytkę paznokci bar polerowania. Czy złożyć w dół za dużo, twoim zadaniem – w celu usunięcia bruzd i twoje paznokcie świecą. Podsumowując, przykryć płytę z dwoma warstwami podstawy ochronnej zastosowanie zabarwionego lakieru.

W następnym artykule, przeczytać o tym, czy makijaż ślubny zrobić z rękami.

Share →