Typy kobiecych

Typy kobiecych

Każda kobieta ma unikalny, niepowtarzalny ze względu na jego własnych danych i wyglądu. Każdy rodzaj ma swoje własne ciało, które są podkreśla odziedziczone. Jedną z tych cech jest typ kształtu . Dlatego zdecydował się przeznaczyć kilka rodzajów figur dla kobiet. A dzisiaj spróbujemy poradzić sobie z typowych cech kobiecych.

Czas ucieka, zmieniających się gustów i preferencji czasy się zmieniają, a wraz z nimi ideały piękna. Znaleziono sztuka prymitywnym społeczeństwie powiedziano wizerunki tych czasów, kiedy mężczyźni docenią duże i masywne kobiety. Przez wieki wysoka pani z silnych i długie nogi i małe piersi jest uważana za najpiękniejszą kobietę.

Renaissance podniesiony zaokrąglone krzywego kształt. W naszych czasach, jest uważana za ideał jest szczupła, ale w tym samym czasie kobiecego ciała.

Typy kobiecych: klepsydra

Jest to klasyczny rodzaj kształtu dziewcząt. Biodra i barki praktycznie wizualnie identyczne, przy czym pojawiają się proporcjonalnie górne i dolne części ciała. Wśród właściwości Na figurze tej można zauważyć wyraźną talii. Czasami jest zbyt wąski.

Jeśli kobieta „klepsydry” zaczyna przybierać na wadze, pierwszą rzeczą, klatkę piersiową i biodra tuczu. Czasami można zauważyć, że krosna tak zwane „uszami”. Jednak, bez względu na ciężar nie bardzo się pani talii jest cienka. A jeśli kobieta jest dużo cieńsza, biodra są zgięte wszystko dobrze i kobieco. Kobieta z takich proporcji liczby powinna stosować się do właściwego odżywiania.

Należy również utrzymywać własne mięśnie. Aby to zrobić, iść na basen lub fitness.

Typy kobiecych: apple

Kolejny typ figury dla kobiet – to jabłko. Kształtem przypomina literę A. Wśród cech figur można zidentyfikować obwód talii i równości obwód bioder. Ale w pasie wizualnie słabej ekspresji. W przypadku wagi ciała wszystkich zdeponowanych akumulacji na pasie, a efekt jabłka.

Ponadto, tuczenia pleców, ramion, podbródka. Ale ręce i nogi w tym samym czasie pozostać szczupła. Dziewczyny z takich proporcji figury powinny regularnie wykonywać ćwiczenia wzmacniające mięśnie klatki piersiowej i prasy, a także siedząc na diecie niskowęglowodanowej.

Typy kobiecych figur: trójkąt

Oto typowa postać kobieca – podobne litery lub trójkąt. Nawet te kobiety przypominają gruszkę. Wśród właściwości Na figurze tej można zauważyć, światło w górne i dolne ciężkie, szerokie biodra, które jest połączone z pieców wąskich i małych pasa. Złogi tłuszczu pojawiają się w tyłek i uda. Zaletą tego typu postaciami dziewcząt można nazwać cienka talia i zadbane klatki piersiowej.

Wśród wad zauważyć ciężki tyłek, skłonność do cellulitu, pełne nogi.

Kobiety z tych proporcji liczbowych nie powinien być zdenerwowany. Jeśli trzymać się w kształt, zawsze pozostaje atrakcyjna. Jest to konieczne do gimnastyki i ściśle monitorować przychodzące kalorii w ciągu dnia.

Typy kobiecych: prostokąt

Na ten typ figury u kobiet charakteryzuje się małymi pełnych nogi, mały biust, prawie taka sama szerokość bioder i ramion, praktycznie nie ma talii. Gdy przyrost masy tłuszczu jest przechowywany w brzuch i uda. Ale z zastrzeżeniem regularnych ćwiczeń fizycznych, ciało jest łatwo stworzyć idealny wygląd.

Kobiety z tych proporcji liczbowych należy wzmocnić i naciśnij przycisk, aby usunąć tłuszcz.

Typy kobiecych: odwrócony trójkąt

Ten typ kobiecej jest jednym z najtrudniejszych. Najczęściej kobieta ma atletyczną budowę ciała, wąskie biodra i szerokie ramiona. W tym przypadku, jest słabo wyrażone w pasie.

Wśród korzyści można zauważyć smukłe nogi. Jeśli kobieta z takich cech postaci pełni, pojawiają się złogi tłuszczu na ramionach, brzuchu, ramionach. Na te panie polecam diety owoców, warzyw i węglowodanów złożonych, z wyjątkiem wędzone i solone żywności i ćwiczenia z naciskiem na dużych mięśni dolnej części ciała.

Share →